Jump to content
BulForum.com

Бутате ли?


Лъскате ли? Палите ли му главата?  

398 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

sus dqsnata ruka glasuvam za 1voto i sus lqvata za 2roto ;)

Psihar, vnimavai momche :) Vtoroto se predpolaga che e otgovora za jenite :) Inache temata e 1 pat :) Prosto postavihme chikiata na piadestala, kadeto i e miastoto. Chikiata - varhovnoto udovolstvieto na edna raka razstoianie!

 

Edit: Maliiiiiiiii 5 veche sa otgovorili s poslednia otgovor! Barzo da si priznavat koi sa!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply
офтопик

Не го пеят Хиподил,а Срам и Позор.Хиподил пеят "Жените са за педераси"

сажалявам, слушах Хиподил в момента, в който съм го писал и въобще не съм забелязал ква грешка съм направил

Link to comment
Share on other sites

Кратка история:

Една коледа се събрахме цялото семейство.Както си е по традиция :D седнахме да пийнем на масата.Когато калеко ми малко превиши алкохола той се провикна така че всички да го чуят,като спомена моето име,щото явно това беше насочено към мен:

"Митко,от мен да знаеш нещо-Е*еш не е*еш на к*ра времето си му минава"

Край на историята.

По темата:Естествено че маструбирам.Кеф ми е!Що пък да не маструбирам.Все пак щом такъв процент от мъжете го правят,то си ни е заложено да си го правим това когато ни се прииска.Относно това което е казал моя мъдър калеко-ами не е хубаво да си му минава просто ей така времето на тоя к*р.Затова...полирай народе.Кеф да е!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

taka osvobojdavam naprejenieto(i qda) nasabrano ot daskalo

Хммм...представям си какво става като се прибереш някой ден, след като са ти писали 5 двойки... :blowup: :bgrin: :D :P

Link to comment
Share on other sites

Кратка история:

Една коледа се събрахме цялото семейство.Както си е по традиция :D  седнахме да пийнем на масата.Когато калеко ми малко превиши алкохола той се провикна така че всички да го чуят,като спомена моето име,щото явно това беше насочено към мен:

"Митко,от мен да знаеш нещо-Е*еш не е*еш на к*ра времето си му минава"

Край на историята.

По темата:Естествено че маструбирам.Кеф ми е!Що пък да не маструбирам.Все пак щом такъв процент от мъжете го правят,то си ни е заложено да си го правим това когато ни се прииска.Относно това което е казал моя мъдър калеко-ами не е хубаво да си му минава просто ей така времето на тоя к*р.Затова...полирай народе.Кеф да е!!! :punk

Oleeee kaleko ti e goliama rabota! Strahotna prikazka! Haide maje daite da izpolzvame palnocenno vremeto prez koeto nashia ku* si varshi rabotata!

Link to comment
Share on other sites

Безсънни нощи ?????

това са глупости, най хубавата чекия е след ставане от сън!

карамане, КЪРТИШ :punk

родителите вече ще боравят с ултравиолетови лампи вместо да искат бележници!

А на това колко съм се смял :lol:

 

По темата:

Ми...бях забравил колко е хубаво да ти тръгне деня с една сутришна ***** :rolleyes:

То просто с друго настроение излизаш и деня минава някяк по-леко, въпреки, че не го усещаме. От това ще да е :P

Link to comment
Share on other sites

Тва не е ли човешка физиологична нужда? :blink:

Link to comment
Share on other sites

Не вярвам да са много хората, който въпреки че има кво да ебат, пак лъскат. Говоря и за двата пола :)

Link to comment
Share on other sites

Човещинка си е, моето мнение е че мъж, на който му става и не лъска бастуна понякога, единствено може да има проблем с ръцете или да няма такива.

Причини много - самота, пристрастеност, извратеност :P, мерак, ищах и тн... А пък това, че имаш сериозна приятелка може само да те предразположи, защото всеки знае, че при сериозните връзки секса не е достъпен за цял месец. :(

 

Та, всеки лъска - и младо и старо и куцо и сакато (но поне с една ръка) и надарено и ощетено.

Обаче не бива да се забравя нещо, което ми го каза една мадама едно време, когато бях млад и преуспяващ онанист. Та, тя ми каза следното:


  • "Няма нищо по-хубаво от самозадоволяването, но при секса се запознаваш с нови хора..."

Мда, тогава имах време и да се замисля и да си взема поука. А основния извод го прочетох по-късно формулиран с точните думи:

  • Ако толкова ви се иска, най-паче разрешено е. "По един път само и не зачестявайте, защото е семеразход, защото е времегубие и лош жест към жената..."

А за по-любознателните, прилагам източника на тази житейска мъдрост:

Чада мои, 

Възрастта на онаниста не е порок, затова през огромната ми скромност ще поделя с вас случки житейски и нравоучения, от тях повече чужди и някои лични. В светското ни житие ръкоблудието е добило настолко велики размери, че ако някой ви види да се самозанимавате и ви нарече с грешна дума - простете му, той не знае що върши! И след като му простите - спомнете си думите на грешника Израел Хендс: 

“Всички ние сме мастурбатори, малко сме обаче Великите Мастурбатори”. 

(Израел Хендс, том II, 123-124)

Еволюцията на мастурбацията, чада мои, е материя сложнейша. Малко след изяждането на Ябълката, Адам разбрал за какво точно става дума и преди да обърне внимание на Ева, проучил опознавателно телото си, неговите параметрий, тактико-технически данни и возможности. Интимието в тези му действия, присъщи на юношата, не би требвало да срами мъжката част от света, защото "…никой не може да служи с меча си, преди да знае как той се вади от ножницата..."

(Израел Хендс, том I, 543-544)

Лъжа е (и неведение огромно) че грехът на Онан е присъщ и води началото си от някой езически бог. Този грях е присъщ на маймуните и в това отношение, бог да ме прости, Дарвин е прав. От всички бозайници и други твари, които се плодят без твърдочерупни яйца, онанизимът се употреблява учестено. И най-много - от Человекът.

В многото си фази на развитие историческо, мастурбацията е прикрита и болезнена человеческа и световна черта. 

Та нима крещящият от трибуната человек, облечен с власт, не мастурбира в такъв момент?! 

Нима политиката на всички президенти на САЩ след Кенеди не е една обикновена околосветска чикия?! 

Нима MTV не е и няма да бъде най-силното противосредство на модерния свят срещу ислямския джихад?! Средство, чрез което младите ислямисти да се сaмовглъбяват в МТV- образите и от надъхани талибани да се превръщат в средностатистически онанисти като американските?! 

Но ако MTV е полезна за световната политика, с какво е полезна сцената в "Козият рог"-2, в която Чочо Попйорданов ръкоблуди с неясни и животински образи?! 

Тези ми четири вопроса, чада мои, задайте си и си отговаряйте, "защото грозно и несправедливо е, да накажеш младежът играещ със тялото си, а гостите на Панорама да уважаеш..." 

(Израел Хендс, том III, 346-347)

Викторианска Англия усъвършенства "целомъдрения пояс", този прекомерен уред от кожа и желязо, който не с позволява игра половите органи. Той е чудесен за употреба при жена, но нравите го направиха в юзда за ръкоблудието. И то бе наказвано с пръчки върху юношите изучаващи себе си. Вместо същите нрави в Англия да се отърват от монархията, както направиха френците. Реалните и обществените онанисти в още по-предишни времена са били изгаряни на клада. В днешни времена реалните са низвергнати и се крият, докато общественият онанизъм е навсякъде и се слави.

"Но и най-добре скритият человек не може да се скрие от себе си и срама си, докато мастурбира..." (Израел Хендс, том I, 256- 257)

Легенди се носят, чада мои, за мастурбацията. Че от нея се затъпява и ослепява най-често. Верно е, чада мой! И риск велик има и прекаление голямо! "Защото всеки, преди да направи каквото и да е на този свят (дори и неуспешна чикия), първо е нужно да си повярва. А като си повярва человек, силно и най-паче, рискът да затъпее и ослепее се вдига” (пак там). 

Истината, чада мои, не е само в легендата. Фазата на тихия и безкористен онанизъм, присъщ на младите - нея няма как да не търпим. Тази фаза посочва как той е облекчение и радост за душата. Той е благосъстояние индивидуално, за известно време. Време, което младежите губят, вместо да се плодят и множат, както е казано: “Той е дефект социален, а не природен или човешки, защото младият само в самотата си е толкоз слободен, колкото му се иска. Пък и див страх от хлъзгавата женска го гони, докато млад е...”

(Израел Хендс, том II, 289-290)

Обратно - на тихия и безкористен онанизъм юношески се противопоставя крещящата и безкрупулна фаза на Некачествената Мастурбация. Присъща е тя на жената и политикът. И то днешните. Днешните женски активно мастурбират с фетишите на технологичний прогрес. Те вземат един мъж (или два, или три) и мастурбират с парите му, със съседа му, с автомобила му и с осела му. На тях коментарий не давам - те мислят (представете си!), че правят секс. “Но сексът е нещо друго, за друга беседа...” (пак там)

Фазата на индивидуална и обществена Некачествена Мастурбация требвало би да се забрани. Най-паче за политикът и жената - несъвършени са те. Ако питате какво е “мастурбация индивидуална и обществена”, направо ще ви река: то е като корабът да потъва, а капитанът да крещи от доволно сношение с юнгата му. То е нещо безотговорно, не на място и опасно за природното и общественото здравие и води до фаза на Мастурбация Извратена вече.

"То е като да изхвърлиш себе си телесно върху другите, вопреки сомнение коректно, че те не се нуждаят от таквоз нещо..."

(Израел Хендс, том VI, 23-24)

В извратената си фаза мастурбацията е отшелничество доброволно и безпричинно, сегрегация грешна и автообич безпределна. И тя да се забрани требва, защото е нещастие человеческо и вече лично, и докарва до грешни обществени строеве, познати от прошлото. Извратената Мастурбация уморява, но и алчен те прави за още самопипане. То е като власт, и като апетит, и като плоскост наклонена. То е като кино американско - много мъка през целия филм, но накрая - кеф! Кеф обаче сомнителен и неясен за мене.

И накрая, чада мои, ще кажа: вопреки все и вся, тя - мастурбацията си е нещо лично и ваша си работа. Но да бъдете честни и осъзнати и да не срамите се, когато се самообичате нощно или на светло - след такива дела на самовъзбудие и доволяване - обличайте се в черен тон. Черна дреха! Като знак на траур, че толкова вчера не се намери кой да ви люби! И като знак на величие и неразбиране, и като претенция велика, каквато и най-жалкия онанист има. 

"Защото е мъж и като мъж се посява навсякъде..." 

(Израел Хендс, том I, 45-46)

Иначе ще ви кажа, чада мои: пък ако толкова ви се иска, най-паче разрешено е. "По един път само и не зачестявайте, защото е семеразход, защото е времегубие и лош жест към жената..."(пак там)

 

- Само не прекалявайте ;)

Link to comment
Share on other sites

Има 6 човека, които са гласували, че са педали!!!!

Мале на къде отива тоя свят??

Сега по темата, аз го правя когато съм в настроение за това и гаджето ми е заето.

Link to comment
Share on other sites

Правя го често, дори когато си имах приятел, независимо дали той е до мен или не...дори докато спи или просто няма повече сили. Страхотно е. Въпреки това немога да карам само така, искам си мъж до себе си, да има какво да гушкам преди и след това :love

Link to comment
Share on other sites

Има 6 човека, които са гласували, че са педали!!!!

Мале на къде отива тоя свят??

Някъв проблем,а?Накъде да отива този свят,а?Нещо против педалите ли имаш? :angry:

Link to comment
Share on other sites

и чукането и чекията си имат своята различна и неповторима тръпка

 

не мога да се лиша нито от едното нито от другото

 

право в целта B)

Link to comment
Share on other sites

Някъв проблем,а?Накъде да отива този свят,а?Нещо против педалите ли имаш? :angry:

Сигурен съм, че както всички тука, човека няма нищо против хомосексуалистите :) Просто факта го учудва :) А ако и някой от тях си признае пред всички и каже дали си праска злобарки и той ще е още по интересно!

Link to comment
Share on other sites

Мастурбирането според мен е нещо нормално, един лесен и приятен начин за облекчаването на (евентуално) натрупаното напрежение, за успокояване на незадоволено либидо, все неща водещи към стрес. Съответно може би чек*ята е анти-стрес.

Но лично според мен абсолютно нищо не може да се сравни с половия акт, освен може би правенето на любов с човека, който обичаш.

 

П.П. Лично според мен мастурбирането е за предпочитане пред секса с човек, към когото не изпитваш нищо, дори и повърхностно привличане.

Link to comment
Share on other sites

Лично според мен мастурбирането е за предпочитане пред секса с човек, към когото не изпитваш нищо, дори и повърхностно привличане.

 

Доста мъдрост има тук.

Link to comment
Share on other sites

Мастурбирането според мен е нещо нормално, един лесен и приятен начин за облекчаването на (евентуално) натрупаното напрежение, за успокояване на незадоволено либидо, все неща водещи към стрес. Съответно може би чек*ята е анти-стрес.

Но лично според мен абсолютно нищо не може да се сравни с половия акт, освен може би правенето на любов с човека, който обичаш.

 

П.П. Лично според мен мастурбирането е за предпочитане пред секса с човек, към когото не изпитваш нищо, дори и повърхностно привличане.

Za poslednoto ne sam saglasen.Za men e po-dobre da pravq seks s nqkoi otkolkoto da se samozadovolqvam.Razbira se,ako momicheto otgovarq na moiti iziskvaniq.No tova e vapros na harakteri.....

Link to comment
Share on other sites

[iziskvaniq.No tova e vapros na harakteri.....

 

 

въпрос на характери?хахахаахах,начи искаш да кажеш ,че примерно ,ако има адски силно физическо привличане ще си кажеш,ей по характер тя не ме кефи,няма да правя секс с нея,хахахаах,а ше седим един срещу друг и ше мастурбираме,ахахахха,май нещо не те разбрах сори,айде да ми обясниш точно кво имаше пред вид.THANKZ предварително :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Za poslednoto ne sam saglasen.Za men e po-dobre da pravq seks s nqkoi otkolkoto da se samozadovolqvam.Razbira se,ako momicheto otgovarq na moiti iziskvaniq.No tova e vapros na harakteri.....

 

Никъв смисъл в тези изречения. Пише се моите, а не моити.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...