Jump to content
BulForum.com

Бутате ли?


Лъскате ли? Палите ли му главата?  

398 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 143
  • Created
  • Last Reply
ami kvo da vi kaja i az go vdigam moq vsqka sutrin kato stana 4e moq e ne6to pospalanko i kato stana go sabujdam kato mu napravq edin masaj a toi gorkiq se iz4ervqva ot kef i po4va da me pliue ama tva ne znam za kvo e  :confused  :huh:  :confused  :huh:

абе ти се радвай, че не става преди теб :laughing: ми ти го събуждаш :lol:

Link to comment
Share on other sites

Пич гаджетата са за престиж, чекията за удоволствие ! :)

 

 

Евала !!! Това е мисълта !!! За това мнение залагам 5лв и потвърждавам !!!

 

...та по темата чекията с нищо не може да се сравни нит жена нит ПЦ кат ти са прииска ни мои да укротиш змея щот тогаа пък ща изненада баш гат не трябва ...

 

 

 

А относно това че някой беше изръсил че всички сме чекиджии ми кво да кажа ... Имаше и една мисъл ... моята ръчичка най-добрата пичка ... няма кво да говоря тва си е достатъчно. Па и то в крайна сметка лошо няма :P

Link to comment
Share on other sites

Хайде и някоя мадама да отговори тука де! Не се срамувайте! Признайте си че въртите скрола на мишката!

Драги ми Alhimik. Искаш женско мнение по-темата и реших да се включа. Погледнах анкетата и за почнах да се чудя първо как да отгворя на въпросите "Лъскате ли? Палите ли му главата" :confused - кое да лъскам и чия глава да паля :sayjin , и второ все пак започнах да се чудя как да гласувам, кое кръгче да запълня пред така зададедените от теб възможно отговори: пъвият възможен - отпада (жена съм), вторият също отпада защото както казах нямам какво да лъскам и паля, трети и четвърти възможни също отпадат, защото "и да лъскам, и да не лъскам" или както ти каваш "и да въртя скрола на мишката и да не го въртя" (какво ли значение има всъщност) така или иначе не съм нито въздържател нито въздържателка. Последния, пети - за гея - катергорично отпада, не съм гей и задника ми не е изгорял ;). :confused :confused :confused

Link to comment
Share on other sites

Ееее ма погледни заглавието на самата тема! :) Много добре знаеш за какво става въпрос не се прави :D

Link to comment
Share on other sites

Драги ми Alhimik. Искаш женско мнение по-темата и реших да се включа. Погледнах анкетата и за почнах да се чудя първо как да отгворя на въпросите "Лъскате ли? Палите ли му главата" :confused - кое да лъскам и чия глава да паля :sayjin , и второ  все пак започнах да се чудя как да гласувам, кое кръгче да запълня пред така зададедените от теб възможно отговори: пъвият възможен - отпада (жена съм), вторият също отпада защото както казах  нямам какво да лъскам и паля, трети и четвърти възможни също отпадат, защото "и да лъскам, и да не лъскам" или както ти каваш "и да въртя скрола на мишката и да не го въртя" (какво ли значение има всъщност) така или иначе не съм нито въздържател нито въздържателка. Последния, пети -  за гея - катергорично отпада, не съм гей и задника ми не е изгорял ;). :confused  :confused  :confused

Толкова много приказки и нищо не каза,а можеше да отговориш ясно и точно с едно изречение.

Link to comment
Share on other sites

Драги ми Alhimik. Искаш женско мнение по-темата и реших да се включа. Погледнах анкетата и за почнах да се чудя първо как да отгворя на въпросите "Лъскате ли? Палите ли му главата" :confused - кое да лъскам и чия глава да паля :sayjin , и второ  все пак започнах да се чудя как да гласувам, кое кръгче да запълня пред така зададедените от теб възможно отговори: пъвият възможен - отпада (жена съм), вторият също отпада защото както казах  нямам какво да лъскам и паля, трети и четвърти възможни също отпадат, защото "и да лъскам, и да не лъскам" или както ти каваш "и да въртя скрола на мишката и да не го въртя" (какво ли значение има всъщност) така или иначе не съм нито въздържател нито въздържателка. Последния, пети -  за гея - катергорично отпада, не съм гей и задника ми не е изгорял ;). :confused  :confused  :confused

на 29 години си и го казваш това сякаш незнаеш за кво става въпрос... повтарям човека преди мен - "празни приказки"

иначе по темата .... :woot няма мъж който да не "лъска" , ама друг е въпроса кой колко често го прави ;)

Link to comment
Share on other sites

или както Хиподил пеят: "Онанизма, онанизма, закалява организма"

 

 

офтопик

Не го пеят Хиподил,а Срам и Позор.Хиподил пеят "Жените са за педераси"

Link to comment
Share on other sites

офтопик

Не го пеят Хиподил,а Срам и Позор.Хиподил пеят "Жените са за педераси"

 

Мда,също и:

"Помогни си сама,

с краставица ще можеш,

после нежно в ръка,

инструмента е вожа.

На салатата трябва и лук,

на целувката не,не,не.

Сексуалният махмурлук,

утре ще е за теб!"

 

ся по темата-ми лъскам само че незнам как да гласувам. Не смятам че лъскането ме прави "истински мъж".

Link to comment
Share on other sites

ся по темата-ми лъскам само че незнам как да гласувам. Не смятам че лъскането ме прави "истински мъж".

Abe az mislia che choveka iska prosto da razdeli majkite i jenskite glasove, zatova e tova

Да. Всеки истински мъж го прави!

Да. И жените го правят!

Link to comment
Share on other sites

Всеки блъска...няма спор.Кой по-рядко,кой по-често...Не е хубаво ,щото много висват топките ама... :bgrin: Един приятел блъска по 3 пъти на ден,супер ненормалник.А аз гледам да се въздържам,та да го събирам за по-хубави случаи. :D

Link to comment
Share on other sites

edin pi4 ot klasa mi vika oniq den az umrqh da se smeq

 

nqkav negov priqtel super zagorql ta6ak po cql den stoql na balkona(pi4a e ot karlovo da poqsnq)

i kato minelo nqkoe qko gadje pak i ne qko pi4a vadil hu* i pliuel v rakava i kazval:E TAQ NE SAM Q EBAL

 

xixixixx

i po4val da laska mi nqma lo6o

 

trqqqq malkiq zmei kakto kaza nqkoi da se renira 6toto kato ti kacne nqkoq ot gore i it ne moe6go vdigne6 kvo 6e se pravi a ???

 

 

a otnosno jenite abe kvo gi slu6ate mislite li 4e i te ne go pravqt ???

 

otgovor: MA estestveno ole kato i se priiska go pravi ama tva e 4e nikoq ne si priznava e drug vapros :angry: :P :confused :huh:

Link to comment
Share on other sites

a otnosno jenite abe kvo gi slu6ate mislite li 4e i te ne go pravqt ???

Eeee net_fighter си призна. Браво на момичето! Шапка свалям на такива жени! Но за сега е само тя. Другите предпочитат да останат анонимни! Мислят си че като си признаят че си бутат и после ще кажат "Аууу тая е толкова грозна, че не може да си намери един мъж, който да я оправи!" Женска психика... :love

Link to comment
Share on other sites

umiram si ot gusto da si vrutkam skre4ove :punk pravq kogato mi e nakef,bez zna4enie imam li priqtel ili ne!i su6o taka nikoi muj ne moje da napravi koeto 2te ru4i4ki-zlatni sa ei!

mastrubiraite na volq!az sam s vas

Link to comment
Share on other sites

umiram si ot gusto da si vrutkam skre4ove :punk pravq kogato mi e nakef,bez zna4enie imam li priqtel ili ne!i su6o taka nikoi muj ne moje da napravi koeto 2te ru4i4ki-zlatni sa ei!

mastrubiraite na volq!az sam s vas

 

 

EVALA!

 

po temata:3 4ekii na den e polezno...seki mastorbira...Kakto e kazano-Tova koeto razli4ava 4oveka ot zivotnoto e masturbaciqta!(po vaprosa s maimunite-i te sa hora ima 4oveci det mqsat na maimuni tai4e...)

Link to comment
Share on other sites

umiram si ot gusto da si vrutkam skre4ove :punk pravq kogato mi e nakef,bez zna4enie imam li priqtel ili ne!i su6o taka nikoi muj ne moje da napravi koeto 2te ru4i4ki-zlatni sa ei!

mastrubiraite na volq!az sam s vas

EVALA, EVALA !!! Napravo padam na kolene pred teb ! :) :P :D Tova be6e mnenieto koeto vsi4ki o4akvahme. :woot :P

Link to comment
Share on other sites

99% ot horara go pravqt.....

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

Guest
This topic is now closed to further replies.

×
×
  • Create New...