Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

Абе кой пусна тоя скапан слух за Кръстев вееее... тъкмо се зарадва випуска... пък той бил просто опериран!...

 

 

Иначе днеска бях ест! Бахти войната беше... Ама и зайците целиха! Еваларка! Видях се с даскалите... то тва беше най-главното... и понеделник на лекиции!!! о_О

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply
Иначе днеска бях ест! Бахти войната беше... Ама и зайците целиха!....

хах ми кво да правим да седим и да гледаме ли :D по едно време някой хвърли цяля торба с моркови :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

хах ми кво да правим да седим и да гледаме ли :D по едно време някой хвърли цяля торба с моркови :D :D :D

 

 

Нищо... така трябва ;)

 

 

Аз съм от Малчика :)

 

 

Браво.. герой!!!

 

 

 

видях се с караколева и сивов

 

нашия клас май бяхме най мн от 13-тите класове :P

 

Колко бяхте... ние 6 :pirate

Link to comment
Share on other sites

Джамбов,Астарджиева...кой ли ще е следващият?Аз залагам на Камбурова-време й е :devil

ще ми взима здравето още една година.

 

иначе най-голям е класният ми- Вангелов :D

Link to comment
Share on other sites

Аз съм в потрес...г-жа Астарджиева се е пенсионирала...една славна епоха завърши...предстоят тъмните векове.Честно казано очаквах ,но не тая големи надежди.

Интересно, не знаех. Принципно време й беше, предвид възрастта й, но пък е уникален педагог от старата гвардия учители. Всичките си знания по английски съм придобил от нея, за което ще съм й винаги признателен.

Пък Камбурова е пълен халхабер. Хлопа й дъската.

Link to comment
Share on other sites

какво мислите за Боряна Митрашкова(по английски)като преподавател - гадна ли е, добре ли обяснява и т.н.(тая година тя ще ми преподава и искам да разбера що за стока е?)

Link to comment
Share on other sites

ооо нея мн я мразехме

 

ама пък английските май и се кефиха , до колкото помня :)

 

такаче май си зависи

Link to comment
Share on other sites

Влизам аз днес, няма "Здрасти!", няма "Добър ден!"

"Входно в петък."

"Входно в понеделник."

Оценките ще се зачитат независимо от нищо и стачка естествено няма да има, защото "това е традиция на гимназията, да не се включваме в стачки". O.o x.X

Link to comment
Share on other sites

к'во не мога да разбера очаквате от тва тъпо даскало учителите ни са бахти утрепките няма как що им е да стачкуват нека другите им свършат работата ама накрая като им дигнат заплатите нека си върнат надбавките обратно като са такива мишоци че ги е страх едно символично протестче майна поне съпричастност да покажат-не просто нямам думи ужас тва е нещастие

Link to comment
Share on other sites

к'во не мога да разбера очаквате от тва тъпо даскало учителите ни са бахти утрепките няма как що им е да стачкуват нека другите им свършат работата ама накрая като им дигнат заплатите нека си върнат надбавките обратно като са такива мишоци че ги е страх едно символично протестче майна поне съпричастност да покажат-не просто нямам думи ужас тва е нещастие

 

 

Абе, смешка... я се скрий в дупката си и не се показвай!!! Тъпо било даскалото ли?!? Тва е едно от малкото училища, в които ще научиш нещо ве!!! Да не мислиш, че стачката зависи от учителите?!? Тйъ като няма синдикат - няма стачка! Пък и кво ще спечелиш от стачка?!? Още някой ден айляк... ем стига ви цяло лято!!! Не че мн зор ще си давате през годината, така че млък и повече лоши думи за това даскало да не съм чул!!!

Link to comment
Share on other sites

Нещо да кажете за Маркова?

 

Много е стриктна. Преподава неуморно. Общо взето точна преподавателка.

Не един път се е разплаквала поради невъзможност да изпълни учителския си дълг :D

Link to comment
Share on other sites

вчера входно, неска входно, утре входно, в петак входно... бах му майката.. още не сме почнали и вече ми се иска да свършваме

 

Хаха, нали, ам... кой клас си бтв? И ако си 11 коя буква? :]

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
вчера входно, неска входно, утре входно, в петак входно... бах му майката.. още не сме почнали и вече ми се иска да свършваме

 

 

хахаха

Даракиева - 17ти входно ( всяка година като за добре дошли ) :punk :D

Link to comment
Share on other sites

ей casperpld ли си не те знам

не знам дали ме познаваш или знаеш кой съм обаче на твое място бих си мерил прикзаките дори и тука сещаш ли се :angry1 100% си някой мишок дето не знам от колко време не си излизал на слънце както виждаш не съм обиждал никого до сега ама ако продължаваш така ти обещавам че ще намеря начин да те накарам да се извиниш най-малкото изказвам собственото си мнение сещап ли се нещастник

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...