Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply
ей casperpld ли си не те знам

не знам дали ме познаваш или знаеш кой съм обаче на твое място бих си мерил прикзаките дори и тука сещаш ли се :angry1 100% си някой мишок дето не знам от колко време не си излизал на слънце както виждаш не съм обиждал никого до сега ама ако продължаваш така ти обещавам че ще намеря начин да те накарам да се извиниш най-малкото изказвам собственото си мнение сещап ли се нещастник

 

Въх... ужасТ... умрЕх от страх... След тези твои думи в близките дондурнайсет милиона дни няма да си покажа носа извън завивките :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

вярно ли е, че от 8-ми октомври учителите от гимназията почват ефективна стачка?(това го каза Караиванова и като гледам доста учители носят лентички) :D :D

Link to comment
Share on other sites

А дано, че сички си веят пишките,а ние учим...После ше им земат от ваканцията сигурно де,а на нас не. :lol:

Link to comment
Share on other sites

Нашите не са в синдиката и няма как да стане това...освен ако не ги приемат до 8 октомври,но подозирам,че дотогава стачката ще е приключила вече...

 

В България всяко чудо за 3 дни общо взето :)

Link to comment
Share on other sites

Това, че са в синдиката не им пречи да стачкуват. Може да ги уволни само директора при това положение. Той няма да го направи, защото ще си вкара автогол, понеже няма да може да намери заместници :].

Link to comment
Share on other sites

Ш я се карайте другаде уе.

Днес г-жата по биология каза,че щяли да се събират на някъв съвет и да решават дали ще има стачка или не.

Link to comment
Share on other sites

и парашкевица каза тва и допълни, че вече има официално обявен синдикат на ЕГ "Пловдив"! Обаче проблемът е, че някои учители се ебават с нас като казват, че няма да стачкуват т.е. трябва пак да ходим на даскало, но само за 2-3 часа по предметите, при който даскалите не стачкуват(това го каза г-жа Стоянова и специално заяви, че няма да се отменя контролното в понеделник, защото няма да стачкува)

Link to comment
Share on other sites

От 8-ми(понеделник) започват ефективна стачка нашите...ако дотогава не е свършила общата :lol:

 

 

Т'ва сигурно ли е или си ги говорите само ?

те днеска май трябваше да се събират и да гласуват ...

Тъкмо днеска се радвах че няма да имам биология утре и гледам Узунката пристга с "поршето" и ми стана малко тъпичко .. ама май са ги виакли сички да гласуват кой иска да има стачка ...

 

госпожа стоянова дето е най-големият изрод майна баси нещастието

 

т'ва за кво го написа че не разбрах мн мн .. ? :confused

Link to comment
Share on other sites

пучи написа ли реферата по немски за утре а??? хаха

 

 

ахаххааахах :woot :woot :woot :woot

ти ЛУТ си ли ве :lol: :lol: :lol:

"Аз нямам учебник" :rolleyes:

Боли ма *** , Тя Стайчето е мой човек :P :tongue :woot :punk :lol:

Ти кой си ве ? :confused

 

 

щото някой горе писа че няма да стачкува а тряа да праа контролна пак при нея :( :( :(

 

 

 

И аз понеделник трябва да права по математика .. Тая Хаджийска днеска вика : "И да има стачка и да няма в понеделник ще пварите контролно" !

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/32948.html айде вече официално няма да карам история,география,физика,немски и квото господ даде дано и биологията да стачкува много добре ще ми дойде.

който е при бакалова неска чух че нямало да стачкува така че да не се надява много

ама и тва е добре аз очаквах да си изкараме сичко като попове айде айляка почва :punk :punk :punk :punk :pirate

Link to comment
Share on other sites

http://news.plovdiv24.com/32948.html айде вече официално няма да карам история,география,физика,немски и квото господ даде дано и биологията да стачкува много добре ще ми дойде.

който е при бакалова неска чух че нямало да стачкува така че да не се надява много

ама и тва е добре аз очаквах да си изкараме сичко като попове айде айляка почва :punk :punk :punk :punk :pirate

 

 

Хахаххах

Ами дано е вярно :)

Честито ..

Аз съм при бакалова (класна ми е )

Ама днеска ми бодна 2ка и суре няма да ме бара скоро ,, така че се тая :)

Link to comment
Share on other sites

И аз понеделник трябва да права по математика .. Тая Хаджийска днеска вика : "И да има стачка и да няма в понеделник ще пварите контролно" !

 

А на мен ми е класна ;). Вика: "Така... вие си се готвите за понеделник, стачката да не ви интересува O.o ."

Link to comment
Share on other sites

Само че даскалките говореха нещо , че даже и днеска да гласуват за стачка , щели да почнат чак другата седмица ..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...