Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

да или просто да не правим нищо и да избутаме още 1-2 години кво толкоз до ся като сме нямали радио и такива глупости не виждам някой да си е тръгнал щото не му е хубаво

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Радио в "П.К. Яворов" си имат от преди 6 години :) просто въпрос на желание и организиция, с помоща на ръководството :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

взе да ми става мъчничко за даскало, за пловдив, дори за форума. обаче най ми е мъчно за дванадесетокласниците, които са мощно преебани и нз как ще се справят. много бачкане ви очаква. а аз ще ви чакам в УНСС София, ако си взема птрвите изпити през януари. Поздрави и успех!

Link to comment
Share on other sites

Дееба тая година много пари за тоя бал...По 13лв на човек.Тия изедници от панаира дигнали 2но таксата ми разправят. :angry:

Link to comment
Share on other sites

Не много... миналата година май беше 10, сега е 14... И защо балът е на 19-ти xD!?

Link to comment
Share on other sites

Как можа да го кажеш това.Почетната гражданка на Пловдив може да е всякаква ама заслужава поне малко уважение.Мен ми е интересно кой я е заместил?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

торозка няма ли я вече... иначе бала миналта година беше адски тъп...тая година няма да правя пак тази грешка да отида

Link to comment
Share on other sites

Ти си 1989 уе, няма ли да завършваш тази година? Или просто ще пропуснеш бала?

Както и да е, не ми пука особено. А иначе бала си беше доста як миналата година и забавен. Ти с кой клас си бил? Изобщо за бала на Английската ли говориш или за Новотела? Щото имах познати дето идваха от залата на търговската, че било тъпня.

Link to comment
Share on other sites

Имаше ли присъствие на завършили?

 

Да, имаше. Доста познати, които завършиха тази година бяха там.

И селски изцепки имаше ама няма значение xD.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Ти си 1989 уе, няма ли да завършваш тази година? Или просто ще пропуснеш бала?

Както и да е, не ми пука особено. А иначе бала си беше доста як миналата година и забавен. Ти с кой клас си бил? Изобщо за бала на Английската ли говориш или за Новотела? Щото имах познати дето идваха от залата на търговската, че било тъпня.

за колдения бал в панаира :) иначе в новотела ще видим как е.пф,защо в 12 клас взе най-много да ми харесва в даскало :(

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

някой има ли си на идея как ще стои въпросът с предвижването до училище след като затворят бул.България на 15-ти?

Link to comment
Share on other sites

Движението го пренасочват по Голямоконарско пещерско и околовръстното :) . Надявам се поне градския транспорт да пускат... иначе пешачката не могат да те спрат :)

Link to comment
Share on other sites

е да,ама от кичука пешачка :D то стига някъде наблизо да спират автобусите

Link to comment
Share on other sites

А някакъв срок за отваряне на отсечката?Или е абсурдно в момента да се говори за такова нещо?BTW скоро чух, че се готвят масови напускания( доброволни ) на преподаватели от ЕГ, има ли нещо вярно в това?

Link to comment
Share on other sites

Шшш, чакайте ве, какво затваряне, какви 5 лева, аз съм до 3-то районно и само 4-ка ми върши работа. Кво, пеша ли ще трябва да ходя!? xD

 

 

Aaa, евала :].

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...