Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

Нас не ни мисли,имаме повече време за подготовка за кандидат-студентските изпити,не че като се ходи на даскало,се отделя кой знае колко внимание за Свят и личност и другитебози де,но все пак...

 

Успех в страната със звездичките,пък като свърши семестъра и речеш да си дойдеш,пиши да се видим ;)

 

едит:всеки понеделник след избори се почива в ЕГ-то.поне от 5 години насам :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Ами той семестърът ще свърши през декември, ама няма да се прибирам. Сигурно и лятото няма да си идвам, та другата зима вероятно ще отскоча да ви видя...нещо такова...ще видим... А ти не се ебавай с политическит науки, щото си е важно...въпреки че без Ленин сигурно е боза... Не знам колко година сме се засекли с теб (една или две), а може и тия години да не е имало избори, но аз докато бях там, никога не сме почивали по избори.

Link to comment
Share on other sites

Абе кой каза, че са го изгонили тоя пич Ленин.Аз често засичам един такъв по коридорите-в главата прилича на Ленин,нисък,с някви ланци.Ако е той начи не са го махнали?

Link to comment
Share on other sites

Абе кой каза, че са го изгонили тоя пич Ленин.Аз често засичам един такъв по коридорите-в главата прилича на Ленин,нисък,с някви ланци.Ако е той начи не са го махнали?

браво и ся кво каза :D:D не не са го махнали тоя кенеф и тая година ми преподава хубаво беше при батмана ама нейсе иначе не виждам за к'во завършилите толкова плюят стачката в крайна сметка намазваме малко айляче вие не сте ли се радвали когато имате малко аванта.... стига стея пози ебати

Link to comment
Share on other sites

Не го знам дори какъв е този Ленин...за 5 години не съм имал честта да ми преподава.

 

За сметка на тома ТКЗС-ето(Налбантова) е непоклатима :punk :bgrin:

 

 

Официално в понеделник няма да се учи ;)

Link to comment
Share on other sites

Много си изтървал.Чичко Ленин ,a.k.a. Стефан Кръстев е уникално леке.С философско-духовно образование ,участвал в политиката за кратко ,ходил да баца нелегално в Англия...1 година да беше учил при него щеше да научиш всичко за живота му :) Освен това щеше да видиш ,че има само една истина и това е истината на чичко Ленин ,защото...защото той казва така.Щеше да видиш как се задява с лицеприятните ти колежки и как случайно те получават 6.Въобще веселяк ама не му е мястото в ЕГ-то ,а в някое даскало с общообразователни паралелки.

Link to comment
Share on other sites

Не го знам дори какъв е този Ленин...за 5 години не съм имал честта да ми преподава.

 

За сметка на тома ТКЗС-ето(Налбантова) е непоклатима :punk :bgrin:

Официално в понеделник няма да се учи ;)

 

Късметлия, аз 2 години при Батмана, тази година при чичко Ленин, дето като ме погледне с неговите змийски очи и започне да хвърля бъзиците в стил Къци и направо ми става лошо =D.

 

Абе за къв к*р го имаме този сайт на Английската!? Нищо полезно не постват там! Вместо да сложат списък с даскалите, които стачкуват и т.н. те си правят оглушки. На руската даже списъците с учебниците им качват :@ !

Link to comment
Share on other sites

ЗАщото си мислят,че като качат смешният вестник,и са си свършили "работата"...форумът пък им е боза отвсъкъде.Ние,тук пишем повече и далеч по-смислени неща :zzz

Link to comment
Share on other sites

Петък, 1-ви час имам химия... Трябва да ставам в 6:30, да отида там, да свършва в 8:10... Great...

 

Most wanted, само си спечелил, не съм влизал много, ама където и д ацъкна все нямам достъп, хаха =D.

 

А тоя вестник не е ли време да го спрат Оо... Кой знае колко пари дават за отпечатването и дали си избива разходите. И без това го четат 30 човека накръст...

Link to comment
Share on other sites

Днес на учителския съвет е решено,че ефективните стачни действия се прекратяват и от понеделник учим пълни часове...лепнато е на вратата...нека глупави мнения от сорта на "ама защо такаЧ,"сигурно ли е" и т.н. не се постват и да го приемем като 100%-ов факт ;)

Link to comment
Share on other sites

едит:всеки понеделник след избори се почива в ЕГ-то.поне от 5 години насам :)

Противоречиш си нещо...

Link to comment
Share on other sites

По какъв начин трябва да ти се обясни,че при свършила стачка и неизбирателна секция каквато е ЕГ-то,няма смисъл да се губи повече време...три седмици малко ли ти бяха да си вееш трибуквието?

 

Като си толкова недоверчив,недей ходи в понеделник...детска му работа

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
А тоя вестник не е ли време да го спрат Оо... Кой знае колко пари дават за отпечатването и дали си избива разходите. И без това го четат 30 човека накръст...

Аз и още 29 :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз и още 29 :punk

 

Мистър Андерсън, уелкъм бацк xD.

 

Защо не сложат малко по-свежарски работи във вестника? Спортна страница ще е добре xD.

 

Аз днес си мислех едно нещо... Чух за някакво даскало в София. Имат си собствено радио в училище, предаванията се водят от ученици, пускат си музичка, айляк... Защо ние си нямаме такива работи :<!?

Link to comment
Share on other sites

Дай да плякнем на уинамп и ние едно ShoutCast radio :) А на който му се пише за спорт е уелкъм!

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...