Jump to content
BulForum.com

Тема за Английската гимназия


Recommended Posts

да за тва като стане въпрос компания за някои от ег-то в компания и някои ако не знае че аз съм от там и коментара е нещо от рода на 'е тоя е в англииската кво да говорим' не става въпрос за мен мене кучета ме яли просто погледни на нещата така пак ти казвам не искам да се карам а колкото до запетаиките е кво маина ти да не си еми каменова тва е форум а не изпит по български език

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

хахаха. тия от твоята компания могат да си ебат майката. ти също можеш да го направиш, ако им се връзваст. завистливи копелета има много. при тех приказката за горчивото грозде е много вярна. и хубави момичета си имаме, хората не са идиоти, учителите все пак са си най-добрите, като цяло най-хубавото училище. а ти щом си влязал, нищо не ти пречи да се преместиш.

Link to comment
Share on other sites

Така... айде и аз да си дам мнението:

 

1во: За жените/момичетата (че са най-важни): В даскалото си има доволно хубавици като започнеш от 8ми клас та до 12клас... Празно няма!!! Тук таме някоя по-тежкотоварна или малко по-грозновата, но това си е навсякъде и си е нормално... Избирали са ги по акъл, не по красота все пак...

 

2ро: Трябва с гордост да казваш, че си от английската!!! Най-елитното даскало в града все пак. Щом ти мрънкат за това, значи завиждат! Пък и кви са тия кауни, които определят човека по това, къде учи. Зубъри има навсякъде (или почти навсякъде). Това че учиш в Английската не те прави зубър. Пък и честно казано, лично аз не съм срещал такова отношение към мен (да ме отхвърлят от дадена група)

 

3то: Сега може да ти се струва, че ученето е много. Е, наистина е много! Сега си мислиш, че това е супер безполезно, но като завършиш, ще си промениш мнението. Лично аз не съжалявам, че избрах ЕГ "Пловдив", въпреки че съм учил повече от цял клас примерно от ТОХ-а през тия 5 години... Вярвай ми: това училище е едно от малкото, в които може да получиш подобаща обща култура! Сега това може да ти се вижда леко глуповато, но след време ще го оцениш!

Link to comment
Share on other sites

Тоя разговор вече съм го водил с колеги и ако има едно нещо ,за което трябва да си благодарен на ЕГ-то ,то това е средата.Средата която ти е дала нашата гимназия.Мислиш си ,че при нас е зле?Не "батенце"( както е модерно сега да се казва ) ,ти не знаеш колко мърша има в другите учебни заведения.Най-хубавото е ,че човек може да срещне хора на неговото интелектуално ниво в тази гимназия ,да се равнява по хора ,които имат качества.Не казвам ,че всички са такива.На всякъде има брак ,при нас е по-малко.Аз съм благодарен на гимназията ,че ме срещна с едно 30-на души ,които можеше и да не познавам ,а бих съжелявал ако бе така.Опичай си акъла момче ,не знам кой набор си ама ако до 10 клас продължаваш така да мислиш и в тия компании да движиш...какво а ти кажа...дано да се оправиш.

Link to comment
Share on other sites

Положението е ,че в другите училища има и уникална измет,а има и много точни. В английската общо взето всички са еднакви,от един вид са,а тоя вид не ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

окей. изметта е по-добрият избор за теб. хващай багажа и от 15-и почвай в друго училище, където няма зубъри, всички са манеканки и всички след 10 години ще са сп успели хора.

айде живо и здраво

Link to comment
Share on other sites

Хм... Колко простотия изчетох тук... Английската и Руската няма да ги барате. Видях много хубаво и от 2те училища... И 100% при нас има повече хубавици от Ана Май... (като процент!)

Link to comment
Share on other sites

Всичките били еднакви?!Аде бе?Знаеш ли какъв спор имаше преди два дни като се събирахме...Узо ли да пием ,мастика ли или водчица...ей докато са стигне до консенсус лигите ни изтекоха.Така ,че както виждаш хората са различни стига да ги опознаеш.

Link to comment
Share on other sites

ем да предполагам че сте прави обаче ся така ми се струва наистина срещнах много стойностни хора в тва даскало обаче в др училища не са по малко или по-ясно да го кажа ако бях в др у-ще също щях да си мисля че съм срещнал много стойностни хора а за момичетата моля ви бъдете реалисти верно че има ама са едници

а колкото до другото всеки човек си е един космос ако слагаш хората под общ знаменател е твърде възможно наистина да не познаваш природата на човека

Link to comment
Share on other sites

Под еднакви имам предвид че към 80 % са ограничени,не ебават от нищо,не ги бива в никой спорт,никога не са спортували нищо, нито са ходили по състезания,анонимници в кварталите си, треперят на всяка оценка,врът се при учителите и нахалстват за оценки.

друга,по-малка част пък са тези които се правят на гъзари,което също не ме кефи.

Link to comment
Share on other sites

А ти какъв си бе,отворко?Идеалният пич,без никакви кусури?Вечно репресиран?Какво само коментираш другите-дай да те видим ти що за стока си :excl:

Link to comment
Share on other sites

ем виж ся тва че ти познаваш само такива хора в тва даскало не означава че познаваш всички

ей много ми върви на афоризми ето още един-кажи ми какви са приятелите ти,за да ти кажа какъв си ти самият не си мисли че си нещо повече от тея зубрачи и натегачи,които презираш нито че знаеш всичко за живота или за хората

Link to comment
Share on other sites

А ти какъв си бе,отворко?Идеалният пич,без никакви кусури?Вечно репресиран?Какво само коментираш другите-дай да те видим ти що за стока си :excl:

Пич ,трай там,не съм тръгнал да те коментирал лично,мога да си имам квото си искам мнение и тва е.

И пак казвам,за да няма обърквания.Говоря за моя клас.С другите дори не съм тръгвал да се запознавам. И не казвам,че са боклуци или кофти хора,а че са ограничени .

Link to comment
Share on other sites

Той не може ли да има каквото си иска мнение пък било то и за теб ?

От пост-а ти си правя изводи, че си поредния loser дето мрази ег, защото не е приет там или ако си от ег просто си в 10те % losers дето едвам връзват 3.

Link to comment
Share on other sites

Не бе,аз съм приет там и ми остава една година да завърша,просто от всичките училища и отбори в които съм бил,тва се оказа единствената среда която не ме кефи.Аре ,няма да я чета повече тая тема,че съм във ваканция,а мислите за английската и типчетата от там само ме натварват.

Link to comment
Share on other sites

HI! Начи аз не съм от ЕГ! От Френската съм, но това е друга тема! Просто от любопитство влезнах да видя какво става във този форум! И чета ся коментарите на тоя EazY-E. Ама тоя е такъв олигофрен, че няма на къде! Въобще какво му се вързвате?! Тоя света му е краив! Тоя бил ограниен другия бил такъв третия такъв... А уе копеле ти да не си господ, че даваш определение за хората?! Той не ги познавал и не искал да се запознава, ама знаел... Ауе тъпанар земи са стегни малко и излез от лайната в които си! Земи са запознай с хората в даскалото и тогава реши кой къв е! Ясно?

Link to comment
Share on other sites

ur a loser, baby, so why don't we kill you!

ийзито е пич, уее. спортяга, цъка некви конзоли, не му пука за оценките, над тези неща е.

просто всички глупаци да си ебат майката и да се махат от Ег пловдив, ако не им харесва. да си ходят в обикновените гимазии, дето сички са много печени, спортистчета са и цъкат конзолки и си бутат джойстикове в дупарите.

пфу! много лайна на тоя свят бе, мама му стара!

Link to comment
Share on other sites

Eazy,смешко,как разбра,че другите са ограничени като ни ги познаваш бе :blink: Може би притежаваш някакви ясновидски способности,за които дори не подозираш...

 

Няма да ми казваш какво да правя,дали да си трая или не!Аз също съм от тези други,които за теб за "тесногръди е ограничени".Слушал съм каква си отрепка,господин Никой,как всеки не те ебава за нищо.Може би си избиваш комплексите тук,нали Паньо?

Link to comment
Share on other sites

Абе калъф ,аз нали поясних че говоря за тези които познавам- моя клас.Пък и с тях вече съм се сдобрил.За другите не ми дреме.Боли ме хуя,тук просто дискутираме.Пък и да не мислиш че ми дреме дали съм се доказвал пред хората в даскало.Там предпочитам да съм господин никой,така съм си избрал.Нито се мъча да се харесам на учители,нито на класа,нито да се изкачвам в няква йерархия.

Link to comment
Share on other sites

Пъвро всички били еднакви, после били ограничени, след това 80% били такива, после пък само от твоя клас били, понеже другите не си ги познавал и след това пак всички били ограничени... я си избери едно и си поддържай него, че сам почваш да се бъркаш. Говориш абсурдни простотии.

Link to comment
Share on other sites

Говоря за класа ми ,хиляда пъти казах ,че другите не ги знам.Важно е да случиш на клас,има готини класове,има и тъпи,просто местенето е голяма занимавка и няма смисъл.Остава една година,живот и здраве при следването всичко да е окей.

Link to comment
Share on other sites

Препрочети си постовете и не се чуди защо ти реагират така. Едва в последните заявяваш, че говориш само за твоя клас, а до преди това говориш общо. Не знам какъв випуск и клас имате там, но в моя имаше невероятни спортисти и играчи (волейбол, футбол, баскетбол..) като в същото време имаха и отличен успех.

Това не е до училището, а до поколението. По-малките ставате все по-разюздени и "никакви" (така си е, не се засягайте). Завършил съм ЕГ, но съм се познавал и с хора от МГ-то, за да знам, че там е пълен фарс и най-хубавото там е средата, т.е. другите ученици, а не даскали и т.н. В ЕГ всичко е балансирано и във всичко може да се развиеш добре като нищо не се пренебрегва, само специализираните езици са леко засилени.

Ако си попаднал на кофти клас не се изказвай така общо, защото особено както не ги познаваш няма как да подкрепиш тези твои думи с факти и само ядосваш хората, които имат по-добра представа от теб какво става извън класа им.

Link to comment
Share on other sites

Виж ся ,твоят клас явно е някаква шантава амалгама от индивиди.А това ,че не си опитал да опознаеш други хора извън класа ти...ми ,по-скоро грешка ама ти си знаеш.Като ти е толкова кофти ,прехвърли се!Няма да те убие някой ако го направиш.Ако това ще те направи по-щастлив отиди в училище ,където има по-умни ,по-красиви ,по-талантливи.Успех и не стойте на слънце ,че тая жега не прощава ;)

 

П.п - BTW и аз имам наблюдения ,че за жалост индивидите с крайно лошо възпитание сякаш станаха осезаемо повече.Де да знам ,може би защото завършвах или по някаква друга причина ,имах чувството ,че 10 ,9 класове нещо....миииии ,де да знам.Всяко поколение влиза в конфликт със следващото ама може и вярно да има някакъв спад в нивото на гимназията ,НО все пак ако при нас има спад ,то в другите училища има спукване.

Link to comment
Share on other sites

Дори и в моя клас има няколко точни,а и вече съм свикнал,кво да се местя за една година.Просто всичко беше разочарование,защото супер много се кефих на предишните си два класа,а там нямаше и никакви бележкари,получавах си шестици с лекота,никой за нищо не се натискаше,докато тук изведнъж гледам 25 манияка на тема оценки,всеки се вре,не можеш да се вредиш направо.От всичко тва ми падна успеха доста ,а тва не е добре.А относно даскалото , ми ако имаш достатъчно познати и приятели извън него, не е толква важно да си намериш хора там.

whatever , ЕДНА ГОДИНА и всичко заспива.

и айде стига сте се занимавали с мен в темата,end of topic

 

пп. и никви комплекси не избивам тук. няма човек от класа на който да не съм му казал в очите кво си мисля за него

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...