Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply
Абре пич виж в movies.hu ги има ве .Абсолютно всички и първи и втори сезон.

Znam we 3ovek oba4e na 2 sezon ne mi zarejda download!!!!nz shto ma nqkolko pati probvax oshte ot 1 sedmica ne gi zarejda!!! :(

 

:( Nqma si4ki sezoni ima samo 1 i 3 ti a 2sezon go nqma!!!! :(

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах 5-ти епизод на 3-ти сезон от арената, но качеството нещо куца-от време на време се появяват артефакти.Друг има ли същия проблем?

Link to comment
Share on other sites

Дръпнах 5-ти епизод на 3-ти сезон от арената, но качеството нещо куца-от време на време се появяват артефакти.Друг има ли същия проблем?

Само на 2 пъти се появяват иначе качеството е на добро ниво както винаги :punk В общи линии са абсолютно пренебржими бъгчета :tongue

За серийката кво да кажа не стана нищо кой знае колко неочаквано но все пак е готина :)

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Имам проблем по 7 серия от 2-я сезон. Не иска да ми я отвори с БС плейр. А с виндоус медия не ги гледам филмите някой да помогне ?

 

t_abc4ccf98bfbd0006b563eacc8636736.jpg

Link to comment
Share on other sites

Последната серия на 2 сезон 19 ли е ? Защотот свалям 3 и гледам 1-та серия започва как Кирстен е със синио око а пък в 19 го няма ?! плс кажете защото има 1 папка която е под сезон 2 тя края ли му е ? :confused :confused :confused

 

 

edit: Вече разбрах че са до 24 но ги няма в муувис.. :(

Link to comment
Share on other sites

Разбрах че на 6 януари излиза 11-та серия на 3 сезон ?! Някой да разполага с нея :) защото в аренабг все още я няма..пък ако трябва ще си чакам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Имам едно въпросче :unsure: :( Абсолютно убедена съм,че вчера е излязъл новия епизод на ОС :wacko: Но нямам достъп до арена, някой има ли идея къде другаде да го открия :unsure: Пробвах в nine.cult и в sab.bz попринцип там винаги го има и се оправям- или нещо не съм търсила като хората :unsure: :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...