Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply
Абе няма ли да цъфнат от някъде титри за 23 епизод...?Има го от 1 седмица в локалния...а субс няма :ph34r:

 

По принцип се бавят около 1-2 седмици..нека да ги изпипат..да няма много правописни грешки ;)

Link to comment
Share on other sites

Да ве и аз го гледах,че и 24 гледах ама нещо....не че съм разочарован ама някак си имах по-големи очаквания за развитието на действието към края на сериалчето...

Link to comment
Share on other sites

Да ве и аз го гледах,че и 24 гледах ама нещо....не че съм разочарован ама някак си имах по-големи очаквания за развитието на действието към края на сериалчето...

Q kaji kvo stava v 24 seriq plzz 4e mi e mn interesno

 

 

 

a vidqx te dnes sa q ka4ili movies.hu

Link to comment
Share on other sites

Да ве и аз го гледах,че и 24 гледах ама нещо....не че съм разочарован ама някак си имах по-големи очаквания за развитието на действието към края на сериалчето...

Свали си трейлъра на последния епизод :D ...

Link to comment
Share on other sites

Ммммда доста интригуващо звучи така....!Сега ни остава само да чакаме да излезе и последния епизод и да разберем кой ще затрият накрая за да може сериалът да остави трайна лепкава следа в мозъците ни(поне моят де)..... :P

Link to comment
Share on other sites

Гледах 24-ти епизод ?! Е така ли майна ще завърши филма ?!?? :blink:

 

edit: Аа разбрах че ще има и 25 епизод

25.The Flame that burns
Смъртта на един от главните характери прибуждава Сет да се затвори в себе си.Раян прави ДНК тест за да докаже че бебето на Тереса не е негово.Резултата ще определи дали Мариса и той ще се съберат отново или не.Накрая един от нашите любими гепой е заклещен в пожар,който обхваща The Bait shop.Финалът ще постави четвърти сезон в съвсем друга посока.

С нетърпение го очаквам ;)

Link to comment
Share on other sites

Абе аз нещо друго четох за последния епизод. Взето е от сайта www.theocshow.com

 

3.25 - "The Graduates" - May 18, 2006

Julie and Marissa have a huge disagreement. After having a heart attack, Sandy is rushed to the hospital. Kirsten and Seth are devastated. Taylor and Summer spy on Dr. Roberts. Ryan drops by Theresa's apartment to talk but she is not alone, Eddie and another man are there. Last Episode of Season 3...

 

А ето какво се очаква за 4-тия сезон на OC

The OC will be back for Season 4. According to Josh Schwartz he is planning a major reinvention of the show next season. Season 4 will include Kaitlin moving back to town and the show somewhat centering around her along with Taylor becoming a season regular. I will post more news as I get it.

Link to comment
Share on other sites

Баси вземете си изтрийте spoiler-ите от постовете .... особено Hazel -> що не вземеш да го разкажеш в подробности а ? За к'во да чакам две седмици за последния ....

Link to comment
Share on other sites

Току що гледах последния епизод и честно казано вече съм наистина разочарован - някак си ми се видя много плоско и глупаво измислен и направен....В интерес на истината няма нищо общо с тези неща които сте писали в по-горните постове....Ама и вие ще го видите и ще си кажете мнението...

Link to comment
Share on other sites

Току що гледах последния епизод и честно казано вече съм наистина разочарован - някак си ми се видя много плоско и глупаво измислен и направен....В интерес на истината няма нищо общо с тези неща които сте писали в по-горните постове....Ама и вие ще го видите и ще си кажете мнението...

Абсолютно .... личи си, че са стигнали до там не по собствено желание .Незнам как ще задържат интереса следващия сезон

Link to comment
Share on other sites

Можете ли да ми кажете кой епизод от кой сезон даваха в четвъртък по БТВ? Важно е...

 

Втори сезон, 22-и епизод. ;)

Link to comment
Share on other sites

Е тва беше ГАДНО :( не е истина супер гадно завърши този сезон. Дано 4-я за който се говори да е по-як :( и оптимистичен.

Link to comment
Share on other sites

Хора, това бе най-депресиращият епизод след онази поредица серии с Оливър. Супер се сдухах. Дано наистина нещата станат по-оптимистични следващия сезон. А сега ще ходя да роня сълзи. :sad1:

Link to comment
Share on other sites

Баси депресията...откъде ти дойде :confused Мен по принцип ми действат така неща,които са направени като хората и наистина имат някакво въздействие - а тоя край просто беше плосък и някак си дори отегчителен - имам чувството че и аз бих могъл да напиша по-добър край за Мариса...като се сетя чак се ядосвам така че спирам

Отиде ми вече и желанието да чакам новия сезон :angry:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...