Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply
Ами много ми е интересно защо сравняваш двата сериала като и двата са съвсем различни.Тва е все едно да сравняваш the O.C с Дързост и Красота или One Tree Hill с Приятели.Всеки филм за себе си.

Слагай капаците и давай напред ;)

Link to comment
Share on other sites

Наистина затапя малко като че ли О.С, а за One Tree Hill ще видим утре новия сезон :)

Ок де щом днес излиза.Но гадното за тия които го гледат е че има голяма пауза до излизането на 5епизод май беше.

Link to comment
Share on other sites

Countdown to Season 3 Premiere

Wednesday, October 5th @ 8pm ET

5 Oct 2005 20:00:00 UTC-0400

 

 

едва ли е започнал о.0 тва го видях в 2 сайта....а ако е почнал кажи от къде да ги дръпнем епизодите че по торент сайтовете ги няма:)

Link to comment
Share on other sites

Countdown to Season 3 Premiere

Wednesday, October 5th @ 8pm ET

5 Oct 2005 20:00:00 UTC-0400

 

 

едва ли е започнал о.0 тва го видях в 2 сайта....а ако е почнал кажи от къде да ги дръпнем епизодите че по торент сайтовете ги няма :)

 

Точно днес си излиза първи епизод, няма грешка ;) B)

Link to comment
Share on other sites

Така е, премиерата е днес 5 октомври, но дефакто когато го излъчват в Америка тук вече ще е три сутринта в четвъртък 6 окомври. :P Това уточнение за нетърпеливите, които почнат да препират за серията в полунощ - примерно.

Link to comment
Share on other sites

Кога излиза 5епизод че не намирам къде пише

 

Аз прочетох някъде, че ще излезе чак Ноември заради някакви мачове в Америка! ;)

Link to comment
Share on other sites

Аз прочетох някъде, че ще излезе чак Ноември заради някакви мачове в Америка! ;)

Аха това обяснява закъснението :bgrin: . 1 месец до следващата серийка ... :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

От къде да си намеря 5 и 6-ти епизод на втори сезон?Нещо movies.co.jp неще да бачка?

 

Всичко е ОК, намерих си ;)

Link to comment
Share on other sites

в петък сутринта ще я има по торентите...

 

дано са подготвили най-яката серия до сега щото чакаме вече 3та седмица за нея

 

:P

Link to comment
Share on other sites

Nqkoi moje li da mi kaje ot kade da si drapna 2 sezon???az sam go gledal ama da go drapna da go zapsiha na edno momiche???shtot v movies.hu ima samo 1 i 3??A i nqkoi znae li koga sha izliza 4 seriq v movies.hu ot 3 sezon??? :(

Ето тук ги има до 19 епизод. От 19 до 24 епизод и аз ги имам, но не знам как да ти ги дам. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...