Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

наистина е жалко за сериала аз още откакто видях първия сериал по бтв и намерих сериала в интернет гледам веднага щом има нов епизод с огромен интерес......сега след смърта на мариса наистина ще е доста глупавичко и аз който на филми въобще не се впечатлявам ми стана кофти и цял ден ми беше така защото го гледах сутринта си е наистина рекорд...така ми е ставало само когато лукас се отказа да играе баскетбол в един друг сериал ... :( :( наистина е кофти дано направят нещо интересно следващия сезон а по тоя въпрос някой знае ли кога ще излезе той ?! :lol: :P

на мене един приятел ми каза че бил чел някви изявления че на мариса и било писнало в тоя сериал и тя самата искала вече да не се появява във филма но незнам .... :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Хора, това със смъртта на Мариса много хитро са го измислили. Тя нали заплашва да не си поднови договора, та това е само презастраховка, в случай че Миша Бартън не подпише. Ако го направи нищо чудно да стане това, което Runner писа - с интубиранеот и цялата-"спешно-отделение"-работа около това.

Link to comment
Share on other sites

Мен пък Кейтлин ме кефи повече. Много по-готино излъчване а и нейния персонаж може да се развива в различна посока от този на Мариса щот сериала позътапява. Трябва му съживяване. И много ясно, че Мариса не е умряла.

Link to comment
Share on other sites

И как като издъхна в ръцете на Раян????

И нямат превозно средство? Или извънземните са дошли? Или по случайност минава линейка от там? О, не... някой шаман я превърнал в зомби! :tongue

Link to comment
Share on other sites

Не бе...Кевин изведнъж ще реши да став добър...ще се върне...ще извади дефибрилатора от бусчето и .... :laughing: :laughing: :laughing:

Хаха :laughing: .Ми то Раян е бати шматката.Такова чудо като GSM няма ли при тях.Малко тъпо е измислена смъртта и.Иначе и аз гласувах в петицията :D :P :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Май няма да има 4ти сезон за този сериал.Няма дата за излизане на нова серия.Апък и той малко се поомаза вече в трети сезон така и не го догледах.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Хора Миша Бартън (демек Мариса) не ще да играе вече в тоя сериал и за това я утрепват...продуцентите супер много я убеждавали да промени решението си, но тя била категорична (поне това е последното дето четох от светските хроники) така че не си мислете че ще се появи във ІV сезон освен ако не си промени решението де :)

Между другото аз мисля, че тя доста смело постъпва като излиза от тоя сериал, щото така доста я ограничава като възможности да пробие в "Голямото Кино" ама наред с това мацката губи много фенове особено на сериала ОС, щтото като се отказва така и като напуска сериала и то всичко си губи смисъла, тъй че....а бе ще видим само едно да не направят да не вземат да я съживят, а ролята да се изпълнява от друга актриса, че тогава е втасахме ей !!!! :D

Link to comment
Share on other sites

A razbrahte li,4e i Samar 6a sa maha ot seriala.Iskala da prodalji da razviva karierata si i se otkazvala?!Ako i tq sa mahne nz prodycentite kak 6a go prodaljat toq serial.Osven i na neq da i namerat nqkoq sestra/brat :wacko:

 

 

Тая пък ква кариера ще развива бе бати и шматката тая ако играе в повече от 1-2 филма аз главата ще си отрежа!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Къде го гледахте? Мариса умира ли?

Умира.Епизода го има със гадно качество в арената.Със по хубаво на 2ри като излиза релийза на LOL.

Link to comment
Share on other sites

Е щом умира, тогава няма смисъл да го гледам повече тоя сериал. Почвам Бягство от затвора.

 

туко що изгледах първата серия и мога да кажа,че беше доста интересна

 

изглежда тоя сезон ще бъде добър(не че може да се каже от първата серия но...)

 

 

 

http://torrents.linkos.bg/details.php?id=62861 има и субтитри вече

Link to comment
Share on other sites

Определено ме заинтригува началната серия! :punk Мариса умира и така и трябваше да стане....сериалът придобива нов вид и изобщо нови насоки оооооо определено ако продължават така ще стане итересно за гледане!!! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...