Jump to content
BulForum.com

The Orange County


Recommended Posts

Сериалчето се развива доста добре! Става интересничко!!! :rolleyes:

Наистина ще е хубавко да се качат серии на локалния ама, чесно казано аз вече свикнах и с др. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 646
  • Created
  • Last Reply

ааа верно :) вече им изгубих бройката:) еми тогава предполагам че се бават от "унгарците" или не им дават да я качат защото четох че нещо правили проблеми:) сваляйте от торенти и тва е:)

Link to comment
Share on other sites

ааа верно :) вече им изгубих бройката:) еми тогава предполагам че се бават от "унгарците" или не им дават да я качат защото четох че нещо правили проблеми:) сваляйте от торенти и тва е:)

Дам във всички торенти ги има :bgrin: . По-добре ги гледайте без субтитри , не говорят много сложно , а тея пусти субтитри ... бавят ги , грешат в тях , не превеждат цели реплики .. :excl:

Link to comment
Share on other sites

ахам има такова нещо аз си ги исключвам защото се опитах да гледам сериала със субтитри и се получи доста смешно на няколко пъти:)немога да разбера защо хората които ги прават поне не се стараят да ги преведат не точно а по смисал защото има много голяма разлика между българския и английския словоред :lol: примерно ся гледам One Tree Hill и там субките мисла че са на доста по-високо ниво:)

Link to comment
Share on other sites

пуууу един локален сийдър няма:/ айде някой да се прежали и да сийдне:)

 

еййй някой на ггбит се сети да сийдне 10х много:) аз съм на ггбит и ще сийдвам поне до вечерта на торента на арената така че ако има заинтересувани да дърпат:)

Link to comment
Share on other sites

Ами принципно има саундтраци обаче мисла че ги пускат към края на сезоните:/ а акое някоя известна песен незнам несъм чул впрочем за коя песен става вапрос така че:)

Link to comment
Share on other sites

Ами не е известна но нали ти казах 31мин. някъде на 3 епизод.А и все някъде пише как се казва поне да знаех официалния сайт на сериала.

Link to comment
Share on other sites

Нали като отвориш страницата има две прозорчета на едното (това в ляво)пише music from this week's episode. В него отдолу натискаш върху previous episodes, за да отидеш на трета серия, защото в това прозорче вмомента пише песните ползвани в 4-та серия и това е.

Link to comment
Share on other sites

Нали като отвориш страницата има две прозорчета на едното (това в ляво)пише music from this week's episode. В него отдолу натискаш върху previous episodes, за да отидеш на трета серия, защото в това прозорче вмомента пише песните ползвани в 4-та серия и това е.

Мерси намерих как се казват но не знам коя песен ми трябва а и не намирам да сваля нито една.

Link to comment
Share on other sites

хора незнам дали само аз имам чувството ама тоя сериал взе да става супер тъп:/ в началото беше готин ама ся просто незнам кво се мъчат да искарат ебаси.......ся гледам One Tree Hill и да сипризная ми изглежда доста по-добре:/ макар че темите които засягат са приблизително еднакви даже като гледам има бая общо и във сценариите ама там е някакси по-земно ебаси поне нямам чувството че тея богатите от ОС са от няква друга планета а бедняците са някви луди издънки и неможе даже да се облекат като хората (тва дето взеха да го искарват на ОС си е чиста класова борба ебати:/ ) та дано го пооправат сериала че ме разочероват доста:(

 

и бтв саундтрака на One Tree Hill е мнооого по-як от тоя на ОС:)

Link to comment
Share on other sites

Ами много ми е интересно защо сравняваш двата сериала като и двата са съвсем различни.Тва е все едно да сравняваш the O.C с Дързост и Красота или One Tree Hill с Приятели.Всеки филм за себе си.

Link to comment
Share on other sites

Всъщмост и аз бях тръгнал да гледам One Tree Hill предубеден че няма как да е подобен на ОС обаче по едно време посериите нещата започнаха да ми се препокриват....даже мисла че по едно време съвсем щяха да ми се препокрият ако се беше оказало че Брук е бременна ама както и да е:) вапроса е че има супер много почти еднакви неща в сценариите и дори най-смешното е че се случват горе-долу по едно и също време във епизодите като например Клуба във ОС се появи мисла че към 4-5 епизод на 2 сезон и кво става пичовете от One Tree Hill решават да си отворат клуб познайте кога.....4-5 епизод на 2 сезон о.0 та ако се изгледат единия сезон на единия сериал и веднага след това се изгледа същия сезон на другия сериал нещата съм сигурен че ще станат почти комични:)

Link to comment
Share on other sites

Всъщмост и аз бях тръгнал да гледам One Tree Hill предубеден че няма как да е подобен на ОС обаче по едно време посериите нещата започнаха да ми се препокриват....даже мисла че по едно време съвсем щяха да ми се препокрият ако се беше оказало че Брук е бременна ама както и да е:) вапроса е че има супер много почти еднакви неща в сценариите и дори най-смешното е че се случват горе-долу по едно и също време във епизодите като например Клуба във ОС се появи мисла че към 4-5 епизод на 2 сезон и кво става пичовете от One Tree Hill решават да си отворат клуб познайте кога.....4-5 епизод на 2 сезон о.0 та ако се изгледат единия сезон на единия сериал и веднага след това се изгледа същия сезон на другия сериал нещата съм сигурен че ще станат почти комични:)

Mi nedei da gleda6 ediniq.Ne vijdam kav e problema.

Link to comment
Share on other sites

Аммм не бе не се оплаквам на мене и двата ми харесват ама въпроса беше че нещо затъпя според мен ОС :/ и че има общо във сценариите:)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...