Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

Наистина навън е доста кофти да се играе... Особено за хора с травми... Иначе само не мога да разбера Стенли какво му е хрумнало та само се заяжда... Хем му бях казал че няма да мога да дойда... Тц тц тц...

Ти на него хубаво си му казал, ама хич не беше хубаво да ни изпързаляш...

Ама те разходчиците са хубаво нещо... :D

edit:

всъщност високото, красиво, добре облечено момче бях аз  . сашо ми каза, че ще дойде да ни донесе топка поне. за това и дойдох, ама както и да е живи и здрави да сме ще поиграем и навънка ако трябва
На фона на мръсното копеле до теб и на един очевиден скорпион...освен хубавеца да си бил ти...

Ами то май само аз се представих и с ника си... :) Не ми остава друго, освен да гадая.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
Ти на него хубаво си му казал, ама хич не беше хубаво да ни изпързаляш...

Ама те разходчиците са хубаво нещо... :D

всъщност високото, красиво, добре облечено момче бях аз :P :laughing: . сашо ми каза, че ще дойде да ни донесе топка поне. за това и дойдох, ама както и да е живи и здрави да сме ще поиграем и навънка ако трябва :)

Link to comment
Share on other sites

Ти на него хубаво си му казал, ама хич не беше хубаво да ни изпързаляш...

Ама те разходчиците са хубаво нещо... :D

Искам да се извиня на всички които са отишли и нека да знаят че ще се реванширам... Но просто както и Стенли знае, имах работа и просто нямаше как да излезна... Но смятам тази седмица да отида, пък ако трябва сам ще чакам... :)

Link to comment
Share on other sites

Няма такъв вариант. Познавам всички даскали по физическо и всички са точни, но никой няма да даде. Първо през седмицата има ученици, а после никой няма да ми даде ей така ключове, колкото и да ме познават...

Link to comment
Share on other sites

Ако ме викнат да съдийствам ще разбера...

Няма да ида да играя за ПУ иначе...не че някой ме и иска де...

Link to comment
Share on other sites

а другите не искат да се организират...

:wtf: караш ме да се смея, а ми се спи. стегни се малко кои са тия дето не искат да се организират?

 

 

едит:ако има желаещи да се играе навън мога да се заема с организацията ;>

Link to comment
Share on other sites

Не е като да не искам, но не виждам смисъл от играта навън...ако се съберат достатъчно хора, пиши ме и мен...иначе не.

Link to comment
Share on other sites

Аз съм съгласна да играем навън, стига само да се организира нещо, иначе тц...

Link to comment
Share on other sites

Ако решите да играете навън ми се обадете да ви дам топка. Иначе мен за навън не ме бройте- вчера пак си изкълчих глезена и навън не се пускам.. Иначе за другата неделя ще гледам да организирам мачле в Академик... :D

Link to comment
Share on other sites

хахахаха пък ме базикаш, че аз съм бил инвалид :D

Ти че си инвалид си е така... Аз имах мач, в началото на втория гейм си изкълчих глезена, и играх така цели 3 гейма още.. А ти леко да те заболи нещо и спираш...

Link to comment
Share on other sites

Със Стенли решихме да отидем да играем волей в Академик в Неделя около 16:00... Та кажете има ли кандидати да знам изобщо да ходя ли да говоря...

Link to comment
Share on other sites

Първо говори и като има уредено, тогава уговаряй хората. Сега ще се насъберат масите и после пак ще се отметнеш. Така че не питай сега, а ходи да уговарят зала.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...