Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

Ами аз ще взема да ви улесня като се откажа.

Aliendreamer, на мен ми харесваше да имам нокти. Можех да се спъвам на воля..., а сега дори и за агитка не ставам...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Значи нека да отговоря на всички по малко... :)

Значи залата в ВСИ наистина става за волейбол- аз съм тренирал там, ама лошото доколкото знам е че в Неделя не я дават... :( иначе говорим не за залата на Академик където е баскетбола, а за голяма където се кара физическото от ПУто.. То в баскет залата няма игрище за волей май :( Но ако някой успее да я уреди ще му кажа браво ;)

Aliendreamer иначе за едно уарез турнирче съм напълно навит :) Правете отборите както искате и заповядайте :D

GeorgiK тази седмица наистина може да съм агитка, ако има тази седмица де :) , щото съм доста болен но не се надявай с Краси да се сбием... Той просто си знае че няма шанс :) А juji много ми е чудно защо не ставаш И за агитка :confused айде бай за сега :)

Link to comment
Share on other sites

Да бе, айде стига...аз без теб juji не идвам...все пак си ми своеобразна адашка...или поне по-тъпо оправдание не измислих...

Link to comment
Share on other sites

Да бе, айде стига...аз без теб juji не идвам...все пак си ми своеобразна адашка...или поне по-тъпо оправдание не измислих...

Така е, адашите трябва да се подкрепаме :).

 

Иначе потемата... В крайна сметка ще играем ли някъде? Дано не се провали работата, защото вече доста време точа зъби за това събиране :(.

Link to comment
Share on other sites

Ами аз ще взема да ви улесня като се откажа.

Aliendreamer, на мен ми харесваше да имам нокти. Можех да се спъвам на воля..., а сега дори и за агитка не ставам

 

e maina mnogo direktno priemah vsi4ko a za spuvaneto i az nehsto ne razbrah ideqta

a za igrane ste se igrae sega se tursi zala i tn..

Link to comment
Share on other sites

Момчета, благодаря ви за раменцата, които ми подадохте. Малко повече нещица ми се насъбраха на главата и правя едни рокади, за да мога да се освободя за неделя, но може и да дойда. А за залата... То тези дни такова хубавко слънчице грее, че и училищен двор върши идеална работа. Ако обещатаете, че ще играем, дори и сняг да вали, с вас съм!

e maina mnogo direktno priemah vsi4ko a za spuvaneto i az nehsto ne razbrah ideqta

Като имаш големи нокти на краката, няма ли да се спъваш например като бягаш за някоя топка? Не е същото като с плавници, но пак натам бие...:) Защо ме карате да обяснявам. Аз обичам да си говоря с недомлъвки...

Link to comment
Share on other sites

Сашо би ли обяснил това

Отново ще играем:

04.03.2005 петък 17:00

06.03.2005 неделя 12:00

в малката зала на Академик

 

да идва всеки който му се играе

и защо по дяволите ние не можем да поиграем :angry: аз мога да дам обяснение, но ще почакам да го направиш 1-ви за да те наплюя след тва :lol:

Link to comment
Share on other sites

Stenli и аз това гледах...Баскетболистите са уредиха вече, а ние сме още на приказки само....Айде дайте малко по-сериозна организация...

Link to comment
Share on other sites

taka zna4i za nedelq ostava a kak da se poznaem v malkata na akademik i kvi pari ste sabirame i tn :) malko se oburkah... ve4e puk i sutrinta ne mi rabotehe warrez-a

всъщност това дето съм го написал е за баскетболистите. при нас нищо за сега. организатора се губи някъде и нищо не казва :(

Link to comment
Share on other sites

Ако е сухо и не духа особено много вярър нямам нищо против и на открито да е, стига да се играе! Все още се надявам t0tal да се обади с предложение за място, тъй като по-рано той каза, че може да уреди.

Link to comment
Share on other sites

Ако е сухо и не духа особено много вярър нямам нищо против и на открито да е, стига да се играе! Все още се надявам t0tal да се обади с предложение за място, тъй като по-рано той каза, че може да уреди.

нямаме мрежа за да играем навън. иначе ако се намери и аз съм навит. още ония ден пратих ЛС на t0tal и каза, че много късно сме му казали и ще види какво може да направи за другата седмица.

Link to comment
Share on other sites

Значи Краси да ти обясня... Аз отивам в Академик и питам пазача какво трябва да се направи... Той ме праща при треньорите.Те знаят кой съм ама викат трябва да говориш с Благоев, ония възрастния дето играеше тенис ония път. Викат ако не говориш с него няма начин. А той уж трябваше да дойде в 18:00 ама никакъв не дойде. А рез се познава с пазача и може да е уредил нещо... Аз повече от това тази седмица не можах да направя. Другия вариант е да се иде там в неделя на готово и да се пита на място, ама не го препоръчвам... А пък Стенли ти си пиши каквото искаш, мен да ти кажа не ме интересува заяждането ти... ;)

Link to comment
Share on other sites

Е, момчета, не можете и да си представите как ме издокарахте(или как аз се идокарах заради този волейбол)...

Някой обича ли федербал? :D

Link to comment
Share on other sites

Еми значи има и друг вариант за тази седмица... да се съберете няколко души и да отидете и да питате на място какво може да се направи... Иначе за другата седмица ще говоря от по рано, а ако не стане ще говоря и за Лаута ама да знаете че е голяма мизерия там... :( цели 7 години тренирам там и просто е ужас..

Link to comment
Share on other sites

Така като гледам май ще остане за по-нататък.

Аз лично нямам идея къде трябва да се ходи, но бих отишъл с някой, който знае, за да питаме и да разберем кога и за колко пари може да се играе.

Link to comment
Share on other sites

ами то всичко хубаво ама ние се разбрахме днеска с другите момчета да играем мач в неделя. така че ако може да го направите волейбола в 15:00 или 15:30 ще е много добре :D още по-добре ще е 16:00 :huh: ако е по-рано ще трябва да минете без моя милост, а пък много искам да ви видя мутрите :D

Link to comment
Share on other sites

Гледайте по сателитния канал България полуфинала от Националната волейболна лига Славия- Лукойл Нефтохимик в 17:30 и по Канал 3 от 19:00 другия полуфинал Марек Дупница - Левски Сиконко :) Приатно гледане ;)

Link to comment
Share on other sites

За тези, които не са гледали мачовете:

 

Славия - Лукойл Академик 1:3

 

Марек Юнион Ивкони - Левски Сиконко 3:1

 

Следващите мачове са в Сряда 9 Март :)

 

 

П.П. играе се до 2 победи от 3 мача ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...