Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Айде само да е през седмицата, да не е петък-събота или неделя. Някоя вечер към 7-8 като позахладнее, и след работно време на някои хора :)

Link to comment
Share on other sites

Айде само да е през седмицата, да не е петък-събота или неделя. Някоя вечер към 7-8 като позахладнее, и след работно време на някои хора :)

Да бе. Без вторник само че тогава тренирам и следобед от 19:00... Ама кажете поне 5 дена по рано да говоря за залата ;)

Link to comment
Share on other sites

То добре другия понеделник, но къде ще се съберем?

 

на Мамута, нали там тренира James_Bond007 ;) Това "къде ще се съберем" е най-малкия проблем.

GeorgiK, какво му е далечното? Дай утре ако искаш, за мен няма проблем B)

Link to comment
Share on other sites

на Мамута, нали там тренира James_Bond007 ;) Това "къде ще се съберем" е най-малкия проблем.

GeorgiK, какво му е далечното? Дай утре ако искаш, за мен няма проблем  B)

утре имам мач.. но все пак трябва да се знае, защото няма къде да играем иначе...

Link to comment
Share on other sites

Далечното му е, че е чак след седмица. А пък аз съм човек, който си прави сериозните уговорки в последния момент. Толкова... Иначе утре става...т.е. явно не става де, но за утре мога да ти кажа със сигурност, както не е за следващия понеделник. И все пак ще се постарая, щото много ми се играе. Сега на морето не можахме да играем, щото все имаше гадове сърби, които играеха по цял ден. Пък и ние бяхме само 3-4 души...

Link to comment
Share on other sites

абе аз някъде след 3-4 месеца ще мога. викам тогава да го организираме :lol:

С теб пък какво се е случило, приятелю?

 

Значи за 08.08 ли говорите? :)

а 19.30 не е ли малко раничко... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Това "къде ще се съберем" е най-малкия проблем.

Да ти кажа като гледам от зимата насам не можем да си намерим място и според моите наблюдения си е проблем. ;)

Link to comment
Share on other sites

Стига бе! 11 страници уговорки и още не сте играли така ли? :) Аз тъкмо проявих интерес към темата, а тя каква била работата.

Явно не е лесно да се намери свободна зала. Поне на морето поиграх мъничко. Май това ще ми е за това лято ??

Е, все пак, ако се уреди нещо, може и да се включа.

Георги_К, друго си беше в салона на ЕЛС, а? Ти бил ли си в отбора на гимназията?

Бонд, колко си висок, бе човек, щом забиваш на над 245 сантиметрова мрежа. Аз вече одъртях и не мога. Мъка ми е, ама нейсе.

Link to comment
Share on other sites

Играех в отбора, да. Либеро. То пък това 244 не е чак толкова много. И аз чак съм правил добри забивки, като бях във форма, пък какво остава за тия, които са с 20 санта над мен... Салонът беше неудобен, ама си беше наш...а и се играеше редовно...така че, да, друго си беше там...

Link to comment
Share on other sites

Стига бе! 11 страници уговорки и още не сте играли така ли? :) Аз тъкмо проявих интерес към темата, а тя каква била работата.

Явно не е лесно да се намери свободна зала. Поне на морето поиграх мъничко. Май това ще ми е за това лято ??

Е, все пак, ако се уреди нещо, може и да се включа.

Георги_К, друго си беше в салона на ЕЛС, а? Ти бил ли си в отбора на гимназията?

Бонд, колко си висок, бе човек, щом забиваш на над 245 сантиметрова мрежа. Аз вече одъртях и не мога. Мъка ми е, ама нейсе.

Ми... 198 см. (и играя в ВК Локомотив ПД...)

Link to comment
Share on other sites

Навън не става ли?

Ако мрежата ви притеснява, ще взема да изплета една набързо :woot

абе то че може, може, ама някой "звезди" са прекалено разглезени да играят навън :ph34r:

Link to comment
Share on other sites

Навън не става ли?

Ако мрежата ви притеснява, ще взема да изплета една набързо :woot

Притеснява ме. Хващай плетивото, че май няма друг вариант. :D
Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...