Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

Абе сашо сори, че пак почвам малко да се заяждам, ама тука едва ли някой го интересува кой с кого и за кво играе :angry: интересуваме се кога ще играем ние :stfu:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Абе мен ме интересува кой къде играе(друг въпрос е че ги гледах мачовете), ама верно леко по-важно е ние да играем.

Link to comment
Share on other sites

Пиленца златни, следващия път като решите да организирате нещо го направете поне сериозно. Пускате тема, с което се наемате да осъществите нещо, а на практика нищо не става. Ако само ще зарибявате хората ей така....според мен няма смисъл...

Link to comment
Share on other sites

Пиленца златни, следващия път като решите да организирате нещо го направете поне сериозно. Пускате тема, с което се наемате да осъществите нещо, а на практика нищо не става. Ако само ще зарибявате хората ей така....според мен няма смисъл...

ъъъъ само не разбирам защо говориш в множествено число :confused и кого друг визираш освен автора на темата?

едит:другата седмица в събота ще играем баскет може би, ако искате елате :woot

Link to comment
Share on other sites

Добре де всеки се навива всеки иска, ама никой нищо конкретно не казва.... КОГА, КЪДЕ, в КОЛКО !??!?!?

Пък и баскет може тва ми е любимото макар че играя волей ;)

Link to comment
Share on other sites

Първо искам да честитя 8-ми март на всички дами решили да поиграят с нас, и не само на тях- изобщо на всички дами в форума... :) Да сте живи и здрави :D 5cvete.gif

 

А сега към темата... Днес говорих с треньора по волейбол в Академик и той ми каза че просто голямата зала в неделите винаги е заета- там, както с Стенли се убедихме, шефът на обектите играе тенис... Иначе утре ще ходя да го търся за да говоря за малката зала поне ;) Иначе ако не искате да говоря за малката зала, другия вариант е за Лаута, ама там тази седмица до колкото знам е заета зала.. :( Ако някой друг се сеща за някой друг вариант, моля да каже ;) Айде и приатно празнуване :)

Link to comment
Share on other sites

А сега към темата... Днес говорих с треньора по волейбол в Академик и той ми каза че просто голямата зала в неделите винаги е заета- там, както с Стенли се убедихме, шефът на обектите играе тенис... Иначе утре ще ходя да го търся за да говоря за малката зала поне ;) Иначе ако не искате да говоря за малката зала, другия вариант е за Лаута, ама там тази седмица до колкото знам е заета зала.. :( Ако някой друг се сеща за някой друг вариант, моля да каже ;) Айде и приатно празнуване :)

абе говори за малката важното е да се играе, а и в неделята вече ми е малко трудно да не кажа невъзможно така, че ако може друг ден :beerchug или по-късно следобед, или по-рано сутринта :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Значи за друг ден просто аз няма да мога, иначе говоря за Недел1 към 16:00 ;) Дано да дойдеш Стенли, защото с удоволствие бих те размазал... :D

16:00 е идеално :punk за размазването нямаш проблеми :P ама може само да гледам щото преди това ще съм играл футбол :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

16:00 е идеално :punk за размазването нямаш проблеми :P ама може само да гледам щото преди това ще съм играл футбол :bgrin:

Оправдания... оправдания... То и аз разтегнах връзки на коляното, ама ще играя и в Събота в клубния и в Неделя ако има... така че недей да ми се оправдаваш :) :D

Link to comment
Share on other sites

Първо искам да честитя 8-ми март на всички дами решили да поиграят с нас, и не само на тях- изобщо на всички дами в форума... :) Да сте живи и здрави  :D 5cvete.gif

 

А сега към темата... Днес говорих с треньора по волейбол в Академик и той ми каза че просто голямата зала в неделите винаги е заета- там, както с Стенли се убедихме, шефът на обектите играе тенис... Иначе утре ще ходя да го търся за да говоря за малката зала поне ;) Иначе ако не искате да говоря за малката зала, другия вариант е за Лаута, ама там тази седмица до колкото знам е заета зала.. :( Ако някой друг се сеща за някой друг вариант, моля да каже ;) Айде и приатно празнуване :)

Благодаря ти от името на всички жени във форума :) :) :)

По темата-ако до четвъртък няма сигурен резултат от ангажирането на зала, можете да ме отпишете от списъка, а аз ще си следя темата и може да дойда при вас някой път.

Link to comment
Share on other sites

Zna4i az utre (4etvartak) ot 17:30 iam tam da hodq na voleibol 6toto sam zapisan (ot PU-to sum), i ako ne zabravq 6te pitam trenera za malkata zala v Nedelq ot 16:00

Ако става дума за Ангов- аз съм говорил с него и той ме прати при Благоев, който отговарял за комплекса... който за съжаление днес пак го нямаше... иначе Ангов просто няма да ти помогне.. знам го от опит ;)

Link to comment
Share on other sites

Неделя в 16:00 часа предлагам да се чакаме пред залата на "Академик", ако успеем да се намърдаме ще играем. друг начин не виждам то се е видяло, че няма да иде никой да говори :zzz та както казах Неделя 16:00 часа ще ви чакам там, който иска да идва :D

Link to comment
Share on other sites

Младежи,понеже утре имам физическо при Благоев,мога да го попитам за малката зала на Академик.Само кажете до довечера дата и час,за да говоря с човека.

 

ОК,значи утре ще говоря за неделя и към 11:00 ще пиша какво е положението

 

Малко късно се включвам,но нямах достъп до комп цял ден.Митко Благоев липсваше днес.Няма инфо за залата в неделя

Link to comment
Share on other sites

Младежи,понеже утре имам физическо при Благоев,мога да го попитам за малката зала на Академик.Само кажете до довечера дата и час,за да говоря с човека

амии казал съм неделя 16:00 часа ;)

 

едит:добре чакаме :)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...