Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

абе то че може, може, ама някой "звезди" са прекалено разглезени да играят навън :ph34r:

ми да.. някой "звезди" както ги нарече може би наистина не могат да играят навън поради простата причина че физическите натоварвания по време на тренировките са ги довели до травми непозволяващи да играят навън...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Не бе, звездата съм аз. Аз наистина не искам да играя навън. Просто за вас не знам, ама аз съм защитник. А тая защита на цимент няма да я бъде... Аз в залата се изкъртвах, щото за тия години така и не се реших едни наколенки да взема, а за навън...не е работа. А като имаме високи хора и без защита, то ще стане голям мач. И все пак...вече започвам да се замислям, че и така става...просто да има нещо.

Link to comment
Share on other sites

ми да.. някой "звезди" както ги нарече може би наистина не могат да играят навън поради простата причина че физическите натоварвания по време на тренировките са ги довели до травми непозволяващи да играят навън...

айде, айде, които иска търси начини, които не иска причини ;)

 

жоро, звездата не си ти, щото те знам, че за общото благо ще се навиеш и навънка да играем :)

Link to comment
Share on other sites

айде, айде, които иска търси начини, които не иска причини ;)

 

жоро, звездата не си ти, щото те знам, че за общото благо ще се навиеш и навънка да играем :)

:lol: :lol: Ти следващите 6 месеца няма д аможеш да ходиш, за игра ми говориш... :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ееееееееееееее, Джеймз, що така дразниш момчето? :)

Stenli, какво ти беше счупено? Май ръката беше. Бъркам ли се или си падаше по футбола? Ако го харесваш, се надявам, че си добър на ударите с глава :)

Link to comment
Share on other sites

Крак. Иначе бат' Красьо е голям футболяга бе как... Ама с глава не съм го виждал да играе...може да е скрит талант в тая област.

Link to comment
Share on other sites

Stenli, какво ти беше счупено? Май ръката беше. Бъркам ли се или си падаше по футбола? Ако го харесваш, се надявам, че си добър на ударите с глава :)

кракът ми е счупен :) а тва за ударите с глава нещо не го разбрах :huh:

 

 

едит: хахахха, жоро ме изпревари :P за ударите с глава-не си ме виждал да играя с нея щото се получават се някви смешни ситуации :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ееееееееееееее, Джеймз, що така дразниш момчето? :)

Stenli, какво ти беше счупено? Май ръката беше. Бъркам ли се или си падаше по футбола? Ако го харесваш, се надявам, че си добър на ударите с глава :)

Много е добър в ударите с глава.. ако знаеш как го целя :lol: Ама сега ще ми е жал че няма да искам пак да го гипсират... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Значи в ПЕТЪК, СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 18:00 по Сателитен канал България ще дават срещите от последния турнир за класиране на световното първенство провеждащ се в Варна

Link to comment
Share on other sites

Абе Сашо макар и да не можа да стане волейболист все пак е наясно с нещата. По Евроспорт все още говорят супер мудно и малко дразнят. Иначе Българиеее, Италиеее...кърти.

Link to comment
Share on other sites

Никак не е идеален. По-скоро е скапан. Но по Европорт тия, които коментират (или може би тия, които аз съм хващал) са просто трагични. И имам усещането, че го разбират тоя спорт на половината на мен. А аз съм един прост съдия трета категория...

 

EDIT: Пак добре, че са викнали Ивайло Гаврилов... Обаче така само ме озадачават, щото коментаторът дразни яко. Сигурно ще избера доброто старо Саше...

Link to comment
Share on other sites

Оф нашите са много трагични днес :(

Ще имаш да вземаш! На края на последния гейм бях готов да се разплача от емоция. Не знам как нашите момчета се сдържаха да не пребият този съдия накрая. :punk

Link to comment
Share on other sites

пробвах се да гледам eurosport, но георги се оказа прав. тоя коментатор все едно коментираше шах и се прехвърлих на сашо йовков.

 

за мача какво да кажа, доволен съм че победихме. не играхме на 100%, но това може би е от напрежението. дано другите мачове се стегнат нашите, щото ако всички са такива ще получа инфаркт :bgrin: а константинов да земе да си затваря малко устата. може да е най-добрия, но за 2-ри път го прави тоя номер с жълти картони в 5-ти геим. добре че тоя път имахме късмет, обаче следващия може да не е така, затова да се стяга :angry:

Link to comment
Share on other sites

Първия гейм беше трагичен, а втория като го писахонова горе беше 16:12 за холандците... Иначе после се оправихме, но Жеков днес беше страшно слаб... има към 25 грешки само той.. а това е цял гейм :( Иначе като цяло добре че накрая нашите наистина се стегнаха и публиката малко ги мотивира че иначе не ми се мисли...

Link to comment
Share on other sites

Ще имаш да вземаш! На края на последния гейм бях готов да се разплача от емоция. Не знам как нашите момчета се сдържаха да не пребият този съдия накрая.  :punk

Много ме е яд, че пропуснах да гледам. Явно е било драматично.

Много важна победа за нашите. :punk

Link to comment
Share on other sites

Aдски драматично беше.. направо както викат "каква волейболна драма" =)) Абе беше много напрегнато ама ако знаеш тея холандците какви защити извадиха.. забива Казийски с всичка сила и ще пробие земята и ония без да иска го удря в крака и излиза и вземат те точката.. направо ми скъсаха нервите :angry1

Link to comment
Share on other sites

2-ра победа за нашите. утрешния мач се очертава решителен. и 2-та отбора имат по 2 победи и които победи утре отива на световно. стискайте палци за нашите :punk

 

едит: чиста победа срещу португалия. догодина сме на световното :punk :punk :punk :punk :punk

 

да стискаме палци на жените, на които им трябва също победа срещу полша :D

Link to comment
Share on other sites

Направо ги размазахме португалците в мач, в който играхме както трябва... Изключително се радвам че догодина се класирахме за Световното.. Ето и един подарък от колегите от националния за мен и брат ми:

050822_182754.jpg

 

050822_182817.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...