Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

Знам, че никой реално не се заяжда и затова написах, че се лигавите, което е по-близко до истината. Предположих, че на теб трябва да разчитаме и за топката, но просто исках да се уверим, че има такава. Стискам палци за залата...

 

Сега се сещам и за друго нещо да доуточним. Ако все пак играем, на каква мрежа ще играем? Не ви знам другите какви сте, но Бонди е свикнал на 2,43м, което може да се окаже непосилно за част от нас(за мен е сигурно). Плюс факта, че имаме и момичета в групата... От друга страна ако играем на 2,24м на Бонди ще му е ужасно лесно, а и в такъв случай мен можете и посрещач да ме сложите...то на женската и аз даже мога да блъскам... Просто питам ей така от любопитство да се разберем.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
Знам, че никой реално не се заяжда и затова написах, че се лигавите, което е по-близко до истината. Предположих, че на теб трябва да разчитаме и за топката, но просто исках да се уверим, че има такава. Стискам палци за залата...

 

Сега се сещам и за друго нещо да доуточним. Ако все пак играем, на каква мрежа ще играем? Не ви знам другите какви сте, но Бонди е свикнал на 2,43м, което може да се окаже непосилно за част от нас(за мен е сигурно). Плюс факта, че имаме и момичета в групата... От друга страна ако играем на 2,24м на Бонди ще му е ужасно лесно, а и в такъв случай мен можете и посрещач да ме сложите...то на женската и аз даже мога да блъскам... Просто питам ей така от любопитство да се разберем.

Преди една седмица Stenli, Rez и още едно момче видяха, че аз нямам проблем даже и на 2,43 м... Но тъй като ще има и момичета, смятам че една мрежа на около 2,30 м. ще е доста добра... Иначе ако е нормално висока то няма да са много забиващите и ще се получи нещо от сорта "подай да ти подам" което определено не е това което искаме :) А иначе аз винаги когато играя с момичета внимавам да не направя някоя "глупост" т.е. да не уцеля някое момиче, затова мен и на ниска мрежа да ме сложите, няма да ви "избия" така че решете какво искате :) Айде лека нощ от мен че утре имам мач... ;)

Link to comment
Share on other sites

То пък бивало и да имаш ти проблеми с мрежата... На 2,43м и аз съм вкарвал добри забивки(макар и да са единични случаи)... 2,30 смятам, че ще е добра общо взето като за средна класа играчи, каквито май ще сме всички.

Link to comment
Share on other sites

така,аз имам една волеиболна топка но тя не е много добра(не е професионална)мога да я взема за всеки случай.

другото което ме интересува е.колко пари ще се събират за залата?

Link to comment
Share on other sites

аз пак късно се включвам но 2 и 30 е добре тези които сме играли сме позаразали нещата така че ще е добре на 2 и 30 макар че още си мисля че мога да забия и на 2 и 43 спокоино и да отнеса нечия глава..:) но да важна е залата и топката и кви пари ще ни излезе :)

Link to comment
Share on other sites

А иначе аз винаги когато играя с момичета внимавам да не направя някоя "глупост" т.е. да не уцеля някое момиче, затова мен и на ниска мрежа да ме сложите, няма да ви "избия" така че решете какво искате  :)

ахахахахах смях, смях. за тва всеки час по физическо имаше по някоя отнесена щото много внимаваш :lol: :lol: :lol: :lol:

иначе да зема и аз да се изкажа за мрежата. на 2.30 ще е добре аз съм висок ама за сметка на тва не мога да скачам :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

ахахахахах смях, смях. за тва всеки час по физическо имаше по някоя отнесена щото много внимаваш :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

иначе да зема и аз да се изкажа за мрежата. на 2.30 ще е добре аз съм висок ама за сметка на тва не мога да скачам  :bgrin:

Смях, смях, смях в целия форум... :laughing: Айде да не ти припомням кой ги сваляше... Или пък нека ти припомня... помниш ли в 11 клас ония дето се правеше на волейболист и оная русата??? И най вече помниш ли как я уцели в носа??? :laughing: И после не ми казвай че аз съм ги целил :) защото ти беше този, който не можеше да контролира ударите си :) Иначе то и аз съм удрял няколко пъти момиче, но леко и това просто не завишеше от мен, а от нея- тя не бягаше от топката... докато ти удари оная в носа и тя падна по гръб... :laughing: :laughing: Дано да се сетиш... Иначе на теб и 2,10 да е мрежата, пак ще ти е висока... :laughing: :devil

Link to comment
Share on other sites

наистина не си спомням да съм удрял момиче особено пък русо :love само си спомням, че преди да завършим от сервиз лепнах един по-малък него си признавам, че го свалих :blush: че даже и кръв му потече на момчето :(

Link to comment
Share on other sites

Значи одеве забравих да спомена че днес говорих с треньора ми за залата на Лаута... И се оказа че за ползването й през Събота и неделя отговаря един друг, който не го знам... Но тарифата била 25 лв. Аз ще говоря за зала Академик в понеделник и ако там не става ще намеся връзките си за залата на Лаута поне да ми намери един час да ни вкара ;) Така че тези които искате да играем, моля стискайте палци да се получи и да не се прецакат нещата както при футбола... защото това е много кофти, а аз съм сериозен човек и си държа на думата.. :) и не искам да ме мислите за несериозен ;)

Link to comment
Share on other sites

сашо гледай да намериш зала дето се плаща на човек ако ще плащаме. щото ся не ги гледай, че всички ти викат аз ще дойда, аз ще дойда. ако се събеерем 7-8 души от тея всичките пак ще е добре. а пък даже и да се съберем 10 пак ще ни легна по 2.50лв за 1час, което напрактика е супер малко и няма да можем да поиграем като хората :angry: принципно не ми пука за парите познаваш ме ама да идем да играем в няква зала дето е топличко :rolleyes: като ще се плаща

 

ай лека нощ на всички будни :P

Link to comment
Share on other sites

Стискам палци:))

Ако не стане за нито една зала...ще трява да изчакаме времето да стане по-хубаво и ще поцъкаме навън!

p.s-мен парите също не ме бъркат!

Link to comment
Share on other sites

Значи и нашия приятел rez изяви желание да се включи в групата :) Значи забравих да ви питам, освен мен и rez, кой друг учи в ПУ-то??? Ако има такива нека се обадят :) за да знам какво да говоря утре по за залата...

Link to comment
Share on other sites

Значи и нашия приятел rez изяви желание да се включи в групата :) Значи забравих да ви питам, освен мен и rez, кой друг учи в ПУ-то??? Ако има такива нека се обадят :) за да знам какво да говоря утре по за залата...

Значи :lol: земи говори утре да ми кажеш точно час и ден когато ще играем за да мога да си направя сметка. щото от утре почвам и аз сериозно да тренирам и да знам кой ден да си освободя :)

Link to comment
Share on other sites

aide ako se okajem po-neseriozni povecheto az shte se opitam da organiziram neshto po-taka

no sigurno shte e v trakia i to v nepretenciozna zala taka che :)))

Несериозни едва ли ще бъдем. Според мен единственото изискване за залата е да е достатъчно голяма, да можем да си регулираме мрежата и да не е особено скъп наема.

Link to comment
Share on other sites

Несериозни едва ли ще бъдем. Според мен единственото изискване за залата е да е достатъчно голяма, да можем да си регулираме мрежата и да не е особено скъп наема.

Това не са ли ли 3 изисквания ? :lol:

Link to comment
Share on other sites

aide ako se okajem po-neseriozni povecheto az shte se opitam da organiziram neshto po-taka

no sigurno shte e v trakia i to v nepretenciozna zala taka che :)))

Приятел, ти като се мислиш за много "сериозен" защо не вземеш ти да намериш зала??? А? И понеже аз живея в Тракия, много ми е чудно къде и коя е тази зала??? Предполагам че говориш за някое салонче в някое даскало, което едва ли ще задоволи хора, които искат да играят в голямата зала на Академик... Но както и да е...

@eek вече си в списъка ;)

Link to comment
Share on other sites

Приятел, ти като се мислиш за много "сериозен" защо не вземеш ти да намериш зала??? А? И понеже аз живея в Тракия, много ми е чудно къде и коя е тази зала??? Предполагам че говориш за някое салонче в някое даскало, което едва ли ще задоволи хора, които искат да играят в голямата зала на Академик... Но както и да е...

@eek вече си в списъка ;)

pich topika si e tvoi nqmam ambicii da go prisvoqvam, znam che e trudno da se nameri zala zatova kazvam moje i ako a ne neshto drugo, znam che ima gigantska razlika mejdu zalite no strastta si e strast i ne prechi da q izpitvash kakto v malkata zala taka i v golqmata, nadqvam se da uspeesh da uredish zalata na akademika, za da moje da se vidim i da poigraem zaedno

Link to comment
Share on other sites

И какво стана? Ще се уреди ли игрището в крайна сметка ;).

Еми днес не намерих никой, който да ми помогне, ама като гледам какъв студ настана- не знам дали ще намерим отоплена зала... :(

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...