Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

Значи в ПЕТЪК, СЪБОТА И НЕДЕЛЯ от 18:00 по Сателитен канал България ще дават срещите от последния турнир за класиране на световното първенство провеждащ се в Варна

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply

Значи не тази неделя, а другата, нали така? Къде смятате да бъде и как по-точно ще се събираме хора? Все пак ще е доста неприятно, в случай че се съберат повече от 12 човека.

Link to comment
Share on other sites

Еми значи или ще ни дадат в голямата зала на Академик, или в малката, но смятам че 12 души ще ни е добре :) А иначе като видя има ли кандидати ще говоря там и после ще кажа една приблизителна бройка... Засега има 3-4 сигурни души :)

Link to comment
Share on other sites

Еми значи или ще ни дадат в голямата зала на Академик, или в малката, но смятам че 12 души ще ни е добре :) А иначе като видя има ли кандидати ще говоря там и после ще кажа една приблизителна бройка... Засега има 3-4 сигурни души :)

ест. че ще има кандидати направо ходи да говориш ;)

Link to comment
Share on other sites

Пиши ме и мен със сигурност! Очаквам и един мой съученик да дойде стига до следващата неделя да му се оправи контузията на дясната ръка.

Link to comment
Share on other sites

Значи за следващия път ето и кандидатите:

James_Bond007

Stenli

shadowhand + 1

BurnRus

gerji + 1

BeHu ?

GeorgiK

 

Значи това са тези които са показали интерес. Тези с "?" да потвърдят тука за да съм сигурен, иначе място има винаги :) заповядайте :)

 

А иначе този следващ път се очертава 6 март...

Link to comment
Share on other sites

За волейбол съм винаги навита:)))

Пиши ме!

Само ми кажете 2 дена предварително в колко часа,да не се уговарям с никой.Може и да взема някой с мен нали,защото все пак само 1 момиче с много момчета...вие ще ме размажете;)

Link to comment
Share on other sites

За волейбол съм винаги навита:)))

Пиши ме!

Само ми кажете 2 дена предварително в колко часа,да не се уговарям с никой.Може и да взема някой с мен нали,защото все пак само 1 момиче с много момчета...вие ще ме размажете;)

Значи аз ще обява няколко дена по рано, а за теб не се притеснявай, има още едно момиче навито (ВеНu) и нали ти казах че ще си в моя отбор :) а това означава че ти гарантирам че няма да бъдеш "размазана" :D и разбира се че можеш да вземеш някой с тебе ;) За предпочитане е да е момиче :D :D

Link to comment
Share on other sites

Потвърждавам. Ако искате да играем с либеро можем да се съберем и 14 ама не знам дали всички са особено наясно със смени и работи. Иначе аз съм навит да си играя либеро... Направо отивай да запазваш и за другата неделя да играем.

Link to comment
Share on other sites

Като гледам взехме да се събираме доста хора... :) Нещо което ме радва особено :) но да знаете че или в понеделник, или във вторник ще ида да запазя залата... по рано просто няма смисъл ;) Даже в понеделник ще говоря с преподавателите по физическо в ПУто за начина на запазване.. :)

Link to comment
Share on other sites

Значи аз ще обява няколко дена по рано, а за теб не се притеснявай, има още едно момиче навито (ВеНu) и нали ти казах че ще си в моя отбор  а това означава че ти гарантирам че няма да бъдеш "размазана"  и разбира се че можеш да вземеш някой с тебе  За предпочитане е да е момиче 

 

Явно ако се съберем 2-мата в един отбор няма да могат да ни размажат;)А за другия човек който ще взема...може и да е момиче,но...предполагам че ще е само публика,е поне нашия отбор ще си има мажоретка :D :D

Link to comment
Share on other sites

ти защото не знаеш аз колко съм добър B)  :P  :lol:

 

Сигурна съм че си много добър,вие всички момчета какъвто и спорт да хванете да играете и без да сте тренирали играете доста добре...т'ва ви го признавам!

Link to comment
Share on other sites

ти защото не знаеш аз колко съм добър B)  :P  :lol:

Виж ся Stenli, не забравяй за какво говорим тук- за волейбол, а не за футбол.. Е не казвам че не си добър, все пак аз цели 4 години се мъчих да те науча да играеш :) и накрая ми побеля косата от теб, ама смятам че горе долу те научих :)

 

Сигурна съм че си много добър,вие всички момчета какъвто и спорт да хванете да играете и без да сте тренирали играете доста добре...т'ва ви го признавам!

А на теб ти благодаря много за комплиментите, но все пак смятам че ние сме добри във всичко ама абсолютно всичко :D (ама един малък съвет- на Stenli не му вярвай за това много, ама това да си остане между нас ;) )

Link to comment
Share on other sites

Мене приемате ли ме? Аз съм играла само в училище волейбол...за съжаление и сигурно съм позабравила доста неща... :blush:, но в краен случай мога да бъда и публика... :)

Link to comment
Share on other sites

Мене приемате ли ме? Аз съм играла само в училище волейбол...за съжаление и сигурно съм позабравила доста неща... :blush:, но в краен случай мога да бъда и публика... :)

Разбира се- слагам те в списъка, пък ако прецениш че нещо не се получава винаги можеш да се откажеш :) А иначе спокойно и аз не съм играл волейбол доста врееееме :) (от днес следобед :D )

Link to comment
Share on other sites

Разбира се- слагам те в списъка, пък ако прецениш че нещо не се получава винаги можеш да се откажеш :) А иначе спокойно и аз не съм играл волейбол доста врееееме :) (от днес следобед  :D )

Как не те е срам...не бил играл от доста време! :D :D :P

 

Juji споко жените макар да сме малко ще се подкрепяме!

Link to comment
Share on other sites

Аз потвърждавам участие :) Бтв и аз не съм играла от баяяяя време...:)

Link to comment
Share on other sites

Аз от лятото някъде не съм играл. Все се каня да ида да поцъкам и все нещо се обърква. Даже 1-2 пъти отивам на тренировка и се оказва, че нямало да има... Ей това е сега кофтито да си завършил тъпото даскало - информацията я няма...иначе беше оскъдна ама информация все пак.

Link to comment
Share on other sites

Аз може да дойда за публика,че в понеделник съм на състезание и не трябва се преуморявам в деня преди това.Пък и може да ви снимам…все пак кака Жужи и една от волейболния отбор на МГ-то ще играят,другите сигурно и те за някакви звезди.А и трябва да ви преценя,че следващата седмица,ако се събирате пак,да мога да се впиша по-благоприятно в обстановката :)

 

@James_Bond007…бе майна,подписа ти не ме дразнеше до момента,в който не го оцвети в червено.Аз мразим червено бе бате :)

Link to comment
Share on other sites

Ако някой може да ми каже само часа на сбирките?

ами сигурно ще е към 14:00-15:00 щото аз ставам към 1 :bgrin:

сашо гледай да говориш за голямата зала щото в малката ще пречим на белите мечки. ся се готвят за европейско :lol:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...