Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

Аз ще гледам да дойда, макар да не съм особено убеден, че много хора ще дойдат при такъв вариант... Както и да е... Знам, че е много нагло, ама да кажа - ако можеш донес 2 топки, за да можем да загреем с топка преди евентуалната игра (която е съмнителна и може би няма нужда да се хабиш с топките...) като бели хора. Всъщност това дето досега го казах май нямаше много смисъл и е по-добре да питаме кой ще дойде и при този вариант...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
Да наистина, моля всеки които ще дойде да каже за да знаем горе долу колко души ще сме :D

ми прати им ЛС на тея дето изявиха желание. те хората се отчаяха от твоята несериозност :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Не искам да Ви разочаровам, но едва ли ще сме първите изявили желание по това време да играем. 95% съм сигурен, че залата ще е заета тогава и изък, че толкова хора са дошли на крак. Ако беше 100% сигурно, че ще влезнем можеше да намеря начин да дойда, но...

Link to comment
Share on other sites

Не искам да Ви разочаровам, но едва ли ще сме първите изявили желание по това време да играем. 95% съм сигурен, че залата ще е заета тогава и изък, че толкова хора са дошли на крак. Ако беше 100% сигурно, че ще влезнем можеше да намеря начин да дойда, но...

ти пък ако си мислиш, че целия град ще се юрне да играе волебол :zzz аз ще ида и без това ще излизам :P

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко хора са навити,но по моите изчисления не са много тези които ще дойдат без нещо да е абсолютно сигурно!Така че аз предлагам да изчакаме да стане по-топло и да идем да играем навън(в някое училище)!

Link to comment
Share on other sites

Незнам колко хора са навити,но по моите изчисления не са много тези които ще дойдат без нещо да е абсолютно сигурно!Така че аз предлагам да изчакаме да стане по-топло и да идем да играем навън(в някое училище)!

ами аз мисля да продължа да питам пък може някой да ми отговори... от къде ще намерим мрежа за да играем навън? иначе нямам нищо против, времето е достатъчно хубаво и сега да се иде ;) важното за мен е да се играе :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Стига бе! Как така да играем навън? Това си е кажи-речи да играем без защита... Как си я мислите вие тая работа, а? Избивате ми функциите...аааамаха... Не виждам наистина особено много смисъл да се играе навън. За вътре съм много навит - утре ще съм там пък каквото стане.

Link to comment
Share on other sites

edited

Сашо ако беше малко по-умен щеше да разбереш колко си тъп как може да вържеш толкова хора така бе, ти акъл имаш ли? ама кво ли се ядосвам "магаре срам има ли"?аз поече няма да дойда на среща организирана от теб приканвам и другите да не го правят, щото накрая оставате с пръс в

 

тва наистина е подходящо да се сложи тука

Тези които ме познават могат да ти кажат че аз съм НАПЪЛНО сериозен-даже питай и Stenli... А иначе това го предложих за сме по равностойни. Иначе сега няма да ви издавам още основната си тактика... ;)

 

кво да ме питат хората те те видяха

продължаваме нататък

защото това е много кофти, а аз съм сериозен човек и си държа на думата.. и не искам да ме мислите за несериозен ;)

 

айде ще се спра до тука с цитатите въпреки, че има още 1-2 дето мога да включа

Link to comment
Share on other sites

Като гледам поста на Stenli и часа, в който е писан май доста сте играли :).

така е изобщо не играхме. проблема не беше в това, че нямаше да ни пуснат в залата а съвсем другаде :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

опа ... "волей отвънка ... било като волей без защита" .... тфа пък откъде ти дойде на акъла ? цяло лято играя волей "отвънка" и невиждам особено голяма разлика с волей в зала ... по-важно е да има добри играчи и да става игра ... ако сте сериозни и организирате и запазите някоя зала ... било то с плащане ... ме пишете и мен (може да взема и някой ако недостига бройката да запълним) ... в академик съм играл футболче ... и плаштахме нещо от сорта на 5 лв на час ... ама като се суберем пове4ко хора ... немисля че лев-два ще са проблем за някой ... гуд лък ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре де обясни ми каква ще е тая защита, като играем на цимент? То тогава ще се хваща топка, само ако вземе та те уцели. Всяко едно падане, не говоря дори за плъзгане, което е ясно, че е невъзможно, ще е първо и последно, а защитниците във войлейбола са повече на земята отколкото прави... Това имам предвид.

Link to comment
Share on other sites

При наличието на един среден нападател, който да блъсне здраво на метър от защитника или поне не в тялото му, и при циментово покритие на терена, забрави да има отразени повече от 15% атаки минали през блока. За вариант на игра само с пускане смятам не си говорим.

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с георги, че ако играем навън забивките ще са почти неспасяеми :) друг е въпроса че аз обичам да падам наляво надясно без да има причина и ще се пребия някъде :bgrin:

 

@James_Bond007 виж малко каква е организацията в ето тези 2 теми цъкицък. взимай пример и дано скоро да играем волейбол :thumbs-up: :beer: :smile: :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Съгласен съм с георги, че ако играем навън забивките ще са почти неспасяеми :) друг е въпроса че аз обичам да падам наляво надясно без да има причина и ще се пребия някъде :bgrin:

 

@James_Bond007 виж малко каква е организацията в ето тези 2 теми цъкицък. взимай пример и дано скоро да играем волейбол :thumbs-up:  :beer:  :smile:  :beerchug

Наистина навън е доста кофти да се играе... Особено за хора с травми... Иначе само не мога да разбера Стенли какво му е хрумнало та само се заяжда... Хем му бях казал че няма да мога да дойда... Тц тц тц...

Link to comment
Share on other sites

Наистина навън е доста кофти да се играе... Особено за хора с травми... Иначе само не мога да разбера Стенли какво му е хрумнало та само се заяжда... Хем му бях казал че няма да мога да дойда... Тц тц тц...

каза, че ще дойдеш да донесеш топка бе :angry: ся ме изкарай че и аз лъжа :argue

Link to comment
Share on other sites

Верно бе! Какво ли му е хрумнало? Трябва ли да ти вадя старите постове? Айде не се излагай повече... Направи достатъчно дотук поне...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...