Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

Еми днес не намерих никой, който да ми помогне, ама като гледам какъв студ настана- не знам дали ще намерим отоплена зала... :(

днес не намери никой или не търси? академик голямата зала не е студено. ми иди питай :angry: мен ме отрязаха щото исках футбол да играем вътре. иначе за друго става просто ще трябва да си платим. нямало кой да пита- там има 101% някой учител, най-малкото пазача ще е там :angry1 казвай ако ще играем да играем. иначе 5 страници ще сме изписали ей така лаф да става :blink:

 

едит: ако искаш мога да мина и аз утре преди или след фитнес :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
днес не намери никой или не търси? академик голямата зала не е студено. ми иди питай :angry: мен ме отрязаха щото исках футбол да играем вътре. иначе за друго става просто ще трябва да си платим. нямало кой да пита- там има 101% някой учител, най-малкото пазача ще е там :angry1 казвай ако ще играем да играем. иначе 5 страници ще сме изписали ей така лаф да става :blink:

 

едит: ако искаш мога да мина и аз утре преди или след фитнес :)

Aбе като много ти знае устата иди и питай бе! :angry1 :angry1 Казвам ти че днес нямаше кой да ми помогне- викат ела утре по обед и питай ! :angry1

Link to comment
Share on other sites

По-спокойно го раздавайте де :) Някой да иде да пита утре - разберете се...

Link to comment
Share on other sites

По-спокойно го раздавайте де :) Някой да иде да пита утре - разберете се...

хахах спокойно ние така си говорим с него. аз го ядосвам той(ако съм до него) ме удря 2 пъти по-гърба и всичко се оправя :D роден съм да го дразня :lol: :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Приема ли се в групата един пълен волейболен инвалид? И ако да - къде/кога ще играете ?

Разбира се, че се приема! Тази неделя ще се играе в зала Академик, стига да успеем да го уредим.

Link to comment
Share on other sites

О господи, обичам ви !

Живея на 500 метра от стад. Академик :)))

 

Обещавате ли да не ми се подигравате? Много съм срамежлив.

Link to comment
Share on other sites

О господи, обичам ви !

Живея на 500 метра от стад. Академик :)))

 

Обещавате ли да не ми се подигравате? Много съм срамежлив.

Не се притеснявай приятел- и аз не мога да играя волейбол... Ставаме двама :D

 

хахах спокойно ние така си говорим с него. аз го ядосвам той(ако съм до него) ме удря 2 пъти по-гърба и всичко се оправя :D роден съм да го дразня :lol:  :rolleyes:

 

A ти стига си плашил хората бе... Кога съм те удрял??? Е само когато ме ядосаш адски много... :)

Link to comment
Share on other sites

Станахме 3ма понеже и аз не съм особено добра :) Да не говорим, че не съм играла сериозно от както бях 7ми клас...

Link to comment
Share on other sites

Мен също хич ме няма...

Момчета, само имайте късмета да не уредите зала, че заради този волейбол си одрязах ноктите... :)

Link to comment
Share on other sites

Значи за мое огромно съжаление, а предполагам и на другите, тази седмица просто няма да можем да играем в академик... :( Ходих няколко пъти да търся господина който отговаря за залата, но той явно е запразнил още от днес... Иначе говорих за залата на Лаута- казаха че ако решим ще ни дадат час и ще ни направят отстъпка, но там в момента е минус 4 градуса и просто не е възможно да се играе там... Иначе ми казаха е голямата зала на Академик била винаги заета и единственият начин за волейбол бил малката... Пак се извинявам че се получи така, но..

Link to comment
Share on other sites

Мен също хич ме няма...

Момчета, само имайте късмета да не уредите зала, че заради този волейбол си одрязах ноктите... :)

 

 

Значи за мое огромно съжаление, а предполагам и на другите, тази седмица просто няма да можем да играем в академик... :(

тея 2 поста един след друг са доста забавни не мислите ли? :lol:

много ме е яд, че няма да може да поиграем ама кво да се прави. утре ще ида да видя на ВСИ залата дали бачка събота и неделя...

 

:ПП значи таксата там е 30лв. за час и половина да ви предупредя от сега ;)

Link to comment
Share on other sites

Значи за мое огромно съжаление, а предполагам и на другите, тази седмица просто няма да можем да играем в академик... :( Ходих няколко пъти да търся господина който отговаря за залата, но той явно е запразнил още от днес...  Иначе ми казаха е голямата зала на Академик била винаги заета и единственият начин за волейбол бил малката... Пак се извинявам че се получи така, но..

 

 

Голямата зала на Академик е винаги заета, правилно. Който и да намериш, няма просто кога да я вземеш под наем. Аз тренирам волейбол в отбора на Пловдивския Университет, преди и след нашите тренировки винаги има някой. До 10 часа вечерта има хора, вътре се тренира волейбол, баскетбол, хандбал, футбол, тенис на корт, аеробика може и още нещо друго да има което да не знам :] Пробвайте с друга зала, Лаута е кенеф, там всичко е счупено, по-зле е от малката зала на Академик, пробвайте със залата на ВСИ(ВМИ)...

Link to comment
Share on other sites

И аз имам желание да се включа. Не мога да кажа, че съм добър, но имам спортен дух и хъс в излишък :)

Ако има вариант да се играе, ще дойда!

Link to comment
Share on other sites

Аз ще може ли да се включа или е само за по-старите членове на форума?

В тази игра няма стари и нови членове на форума.. обаче почакай да намерим зала, да видим колко души побира и накрая да се разберем. Ти посещавай темата и следи и като се намери решение си дай пак заявката ;)

Link to comment
Share on other sites

Сега можем да възлагаме надежди на t0tal, тъй като той каза, че може да намери зала. Сигурно няма да е като тази на академик, но за мен е все тая залата, важното е играта да става :).

Link to comment
Share on other sites

Аз вчера направих една тренировка. Не бях играл цяла година. Много гот в това волейбола, дайте да играем.

Link to comment
Share on other sites

Е, то всички мислим, че е гот волейбола :) Иначе нямаше да се включим в инициативата :))) Само дано намерите зала...и ще стане голям купон :)

Link to comment
Share on other sites

Момчета, само имайте късмета да не уредите зала, че заради този волейбол си одрязах ноктите...

споко е маина пак ще ти пораснат :P

 

А сега сериозно значи управител на спортна зала академик е Марин Велков запознах се миналата седмица с този човек по определени причини.За големия академик няма как да играем там тъи като тренират всички отбори а на 12 март има и финали на регионалното по баскетбол за кадети.Мисля си че малката на академик ще ни свърши работа.А колкото до ВСИ играл съм там баскетбол не мисля че залата е подходяща но съм играл волеибол само непрофесионално така че немога да коментирам.Съжалявам че няколко дена нямаше как да влизам иначе щях по рано да дам инфото за ВЕлков имам и телефоните мъ :blink: :confused :punk А като гледам колко сме народ вече маи ще стане голямо мазоло jjiji и Вени неиската ли да сте агитка на отборите :love може и приятелки да вземете и ще стане мазало.. :D :P :) :pirate :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Aliendreamer мммм аз специално искам да играя....и се съмнявам някой въобще да дойде, за да е просто "агитка" :) Макар че като гледам сме прекалено много народ....

Link to comment
Share on other sites

Aliendreamer мммм аз специално искам да играя....и се съмнявам някой въобще да дойде, за да е просто "агитка" Макар че като гледам сме прекалено много народ....

АЗ само се шегувах и все пак мога да си представя какво шоу ще е и как ще ни подеиства една агитка момичета покраи игрището докато играем поне на брои колкото нас..ех размечтах се :allien

иначе като гледам маи сме на път да напраим турнир по волеибол на форума направо:) :blink: :P :excl: :wacko: ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре де ти хубаво си се надушил с другарчето Велков, ама вземи да уговориш нещо конкретно. Залата ако е същата, за която си мисля е съвсем човешка. Аз съм навитак много. Това за агитката беше много брутално. Аз викам да сложим Бонд за агитка... Ако искате може и Краси да е агитка на другия отбор...поне ще има бой между агитките...

Link to comment
Share on other sites

ами обещах да се обадя след празниците покраи другото ще говоря и затова дано не препия и незабравя че аз от снощи почнах с алкохола.. тои велков е пичага аз го помня от годините когато играех в академик пловдив..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...