Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

Със Стенли решихме да отидем да играем волей в Академик в Неделя около 16:00... Та кажете има ли кандидати да знам изобщо да ходя ли да говоря...

 

 

Първо говори и като има уредено, тогава уговаряй хората. Сега ще се насъберат масите и после пак ще се отметнеш. Така че не питай сега, а ходи да уговарят зала.

тоя път съм съгласен с жоро. 1-во говори за залата и ако всичко е ОК сме там, иначе ще играя футбол в неделя B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
тоя път съм съгласен с жоро. 1-во говори за залата и ако всичко е ОК сме там, иначе ще играя футбол в неделя B)

Абе поне кажете има ли 7-8 души за да знам изобщо има ли смисъл да уговарям залата... Но ми казаха че понеже никой няма да ми каже със сигурност дали е свободна или не, на място в деня ставало по лесно... ако е свободна и влизаш... Въпреки че знам че няма да се съгласите за това, но... ако намерите друг вариянт предложете

Link to comment
Share on other sites

Ами аз тази седмица бях там на студентските състезания...ама незнам неделя дали ще е свободно.Ако някои иска в Вторник е официалното закриване и може тогава да се пита кога може да с играе в залата!

Link to comment
Share on other sites

Браво, бе! И аз чакам да кажете кога ще играем волейбол, а вие на кафенца и бирички се уговаряте...

Ми, хайде, наздраве! :beerchug

Link to comment
Share on other sites

Ади би ... кфо напраихте ... докато се организираме и ще забраим как се играе волей .... предлагам .... 1во да направим списък на желаещите за игра .... и след това да намерим къде ......

Link to comment
Share on other sites

Ади би ... кфо напраихте ... докато се организираме и ще забраим как се играе волей .... предлагам .... 1во да направим списък на желаещите за игра .... и след това да намерим къде ......

Аз викам първо да намерим къде, а после списъка, че веднъж прецаках нещата, за което съжалявам, и се получи доста кофти положение ;)

Link to comment
Share on other sites

Добре де! Какво толкова не ви се играе навън... К`во кат` няма мрежа! На асфалт не ставало... Някакъв турнир ли смятате да правите? А на мен така ми се искаше да си подскачам на игрището и от време на време топката да ме улучва.... :D Момчета, разбихте ми детските илюзии! :cry Да знаете, че ще ми писне да ви чакам и ще се споразумея с някоя стена...Тя поне няма къде да ходи! :devil Ще не ще, ще играе с мен!

Link to comment
Share on other sites

juji ..... nai-nakraq osven dvamata da idem da poczykame nqkyde ;p samo 4e .. minalata godina dokato 4akah edin fr na spirkata .. da hodim na plaj ... ot "leki4kata" gore6tina .... top4eto mi izdade bagaja .... :) ako moje6 da se snabdi6 ..... 6te e dobre ;p

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Добре де! Какво толкова не ви се играе навън... К`во кат` няма мрежа! На асфалт не ставало... Някакъв турнир ли смятате да правите? А на мен така ми се искаше да си подскачам на игрището и от време на време топката да ме улучва.... :D Момчета, разбихте ми детските илюзии!  :cry Да знаете, че ще ми писне да ви чакам и ще се споразумея с някоя стена...Тя поне няма къде да ходи! :devil  Ще не ще, ще играе с мен!

Еми ще идем тея дни да поиграем.. ако трябва и навън ;) Само да се оправи така времето :) И ще се съберем... ако трябва само 5-6 човека, но пак ще идем ;)

Link to comment
Share on other sites

Еми ще идем тея дни да поиграем.. ако трябва и навън ;) Само да се оправи така времето :) И ще се съберем... ако трябва само 5-6 човека, но пак ще идем ;)

колко повече да се оправя? да стане 45 градуса на сянка :confused :spam-die:

Link to comment
Share on other sites

tc tc tc не бе.. КОгато го писах това вън духаше гадно... виж датата.. Иначе намери мрежа, аз ще осигуря игрище...

бухахахах ми то и аз могада намеря игрище :lol:

Link to comment
Share on other sites

Аз тъй като съм момиче и не мога да ви предложа да помогна с нищо само мога да ви кажа да побързате че мнн ми се играе!

Link to comment
Share on other sites

Аз тъй като съм момиче и не мога да ви предложа да помогна с нищо само мога да ви кажа да побързате че мнн ми се играе!

еми аз миналия петък поиграх малко в даскало и много съм се надъхал. така че казвайте къде и кога, и да ходим да пукаме :punk

Link to comment
Share on other sites

Аз тъй като съм момиче и не мога да ви предложа да помогна с нищо само мога да ви кажа да побързате че мнн ми се играе!

аз пък всеки ден поигравам, но пак съм се надъхал... :D Иначе ще намерим къде, нека да мине великден и ще се заемем :) Особено аз и Стенли :P

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Еййй нашите спечелиха световната квалификация със само един изгубен гейм !!! Сега остава да спечелим другата!!! Иначе я кажете кога ше ходим да играем. Аз утре заминавам за републикаснко в София и след това ще ходим с стенли да играем :) И дано и някой друг да дойде

особено juji :))))

Link to comment
Share on other sites

Знаех си аз...

Искате да ви се пречкам в краката, за да ме наритате небрежно и още по-небрежно да ме уцелвате с топката в наса :woot :woot :woot

Само да си кажа, че беше шегичка :) Нещо съм се разлигавила напоследък...

Казвайте кога и къде. :P

edit :

Ама как можах да напиша наса. Исках да кажа носа, но няма да го поправям. Стана доста забавно... Само се надявам ударите ви да не са толкова силни, че НАСА :) да изследва загубилата се топка в космоса, че тогава и носът ми ще се нуждае от изследвания.... :woot

Link to comment
Share on other sites

Хора, дайте да се събираме (та дори и навън), защото на някои им идва бала, море, изпити и т.н. и един бог знае кога ще можем да играем отново :(.

Link to comment
Share on other sites

Нищо страхотно няма...паднахме. По-точно...паднали сме. Забравих да го гледам. И като се сетя, че една приятелка отиде до Слънчев бряг след абитуриентския си бал, въпреки че хич не й се ходеше, само за да иде до Варна за мачовете... Дано се вдигнат момчетата и да ги ударят чисто в неделя.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...