Jump to content
BulForum.com

Warez Волейбол


Recommended Posts

ами сигурно ще е към 14:00-15:00 щото аз ставам към 1 :bgrin:

сашо гледай да говориш за голямата зала щото в малката ще пречим на белите мечки. ся се готвят за европейско :lol:

Мерси за информацията!Ако не съм на работа и аз ще се включа :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 307
  • Created
  • Last Reply
Как не те е срам...не бил играл от доста време! :D  :D  :P

 

Juji споко жените макар да сме малко ще се подкрепяме!

За какво да ме е срам?Аз много отдавна съм споменал че тренирам волейбол :D Иначе то като гледам, те май момичетата вземат да станат повече от момчетата :) Не че има нещо лошо, не се обиждайте :) Даже ще е по "готино", ако мога така да се изразя :)

 

Аз от лятото някъде не съм играл. Все се каня да ида да поцъкам и все нещо се обърква. Даже 1-2 пъти отивам на тренировка и се оказва, че нямало да има... Ей това е сега кофтито да си завършил тъпото даскало - информацията я няма...иначе беше оскъдна ама информация все пак.

Аз доколкото знам от Stenli, ти си учил в английската, така че защо не сеобадиш на Петьо- разпределителя ви, защото от него знам че тренират доста редовно :)

 

Аз може да дойда за публика,че в понеделник съм на състезание и не трябва се преуморявам в деня преди това.Пък и може да ви снимам…все пак кака Жужи и една от волейболния отбор на МГ-то ще играят,другите сигурно и те за някакви звезди.А и трябва да ви преценя,че следващата седмица,ако се събирате пак,да мога да се впиша по-благоприятно в обстановката :)

 

@James_Bond007…бе майна,подписа ти не ме дразнеше до момента,в който не го оцвети в червено.Аз мразим червено бе бате :)

 

А теб искам да те питам, кое от момичетата е от МГ-то??? А и ти играеш ли в отбора на МГ-то?? И за подписа не се тревожи, само да измисля нов и го сменям :) Айде лек ден на всички :)

Link to comment
Share on other sites

Да, тренирахме много редовно и аз като бях и сега знам, че играят често. Пешо може и да го взема наистина - той е добро дете, пък и сигурно ще е навитак.

Link to comment
Share on other sites

Да, тренирахме много редовно и аз като бях и сега знам, че играят често. Пешо може и да го взема наистина - той е добро дете, пък и сигурно ще е навитак.

Да ти кажа честно не вярвам да е навит, защото сега се е заел яко да учи история, а пък и ми каза че скоро имат мачове :) Иначе в руската гимназия доста често се събират групи да играят, ама не мога да ти дам повече инфо

Link to comment
Share on other sites

Боже, с какви се забърках? :) Казвам го в добрия смисъл. Като гледам повечето сте тренирали, а аз съм просто фен, който що-годе цъка. Дали няма да ви разваля играта с присъствието си?

Link to comment
Share on other sites

Това също ми звучи логично - той е бая учено дете... Мачовете са мисля около 12ти март - градското. Аз не можах да намажа, но тая година трябва вече да го спечелят... Миналата година бяхме втори... Аз други групи не ми трябват - като искам винаги мога да ида да играя в даскалото, ама те все ме лъжат кога ще има и кога не тренировка, пък сега и откакто работя още по не съм се занимавал. Затова се навих и да играя с вас - щото можем да се уговорим сравнително точно.

 

Shadowhand...повечето? Само един тренира май...

Link to comment
Share on other sites

Боже, с какви се забърках? :) Казвам го в добрия смисъл. Като гледам повечето сте тренирали, а аз съм просто фен, който що-годе цъка. Дали няма да ви разваля играта с присъствието си?

Не си само ти така споко ;)

Link to comment
Share on other sites

Боже, с какви се забърках? :) Казвам го в добрия смисъл. Като гледам повечето сте тренирали, а аз съм просто фен, който що-годе цъка. Дали няма да ви разваля играта с присъствието си?

и аз съм с 2 леви ръце споко. ще си напраим един отбор на ламерите и тва е :lol:

Link to comment
Share on other sites

Aз съм съгласен.... един отбор на ламерите и аз в другия отбор ще взема каките :) и ако ви бием, по-добре повече не се показвайте :D

 

#volley - моят канал за волейбола в IRC, ако искате заповядайте :) И да не ви прави впечатление че няма никой... :) :)

Link to comment
Share on other sites

Идеята ми се вижда готина - айде вземете ме и мен при каките...тъкмо сигурно ще стане разделението. Пък ако е неравностойно ще го променим...

Link to comment
Share on other sites

Все пак идеята не ми е ясна ??:) Ще се играе ли сериозно или ще е колкото да се занимавате?

Тези които ме познават могат да ти кажат че аз съм НАПЪЛНО сериозен- даже питай и Stenli... А иначе това го предложих за сме по равностойни :) Иначе сега няма да ви издавам още основната си тактика... ;)

Link to comment
Share on other sites

Тези които ме познават могат да ти кажат че аз съм НАПЪЛНО сериозен- даже питай и Stenli... А иначе това го предложих за сме по равностойни :) Иначе сега няма да ви издавам още основната си тактика... ;)

Е ти сигурно си сериозен, но да знам дали ще стане игра или ще е лигня някаква;)

Link to comment
Share on other sites

Никой не може да ти гарантира, че няма да стане лигня...но поне можем да се опитаме. Аз принципно хич не съм сериозен, но в играта така се разгарям, че брат си убивам(пак добре, че нямам брат)... Т.е. имаш още един който да е за сериозната игра...

Link to comment
Share on other sites

Едва ли толкова време ще се коментира събиране да играем волейбол само заради лиготията? :) Аз лично съм напълно сериозен опре ли до волейбол. Единствено не съм запознат особено добре с тактиките, но щом ще си имаме професионалисти те ще помагат :P.

 

Edit: По време на игра приемам всякакви критики и съвети за това как да се подобри положението, така че даже и със псувни сте ми добре дошли :).

Link to comment
Share on other sites

Боже, с какви се забърках? :) Казвам го в добрия смисъл. Като гледам повечето сте тренирали, а аз съм просто фен, който що-годе цъка. Дали няма да ви разваля играта с присъствието си?

Споко ние като сме тренирали някога та сме много добрите,мисля че всички имаме една цел...да поцъкаме за развлечение и удоволствие

 

 

Aз съм съгласен.... един отбор на ламерите и аз в другия отбор ще взема каките :) и ако ви бием, по-добре повече не се показвайте  :D

 

#volley - моят канал за волейбола в IRC, ако искате заповядайте :) И да не ви прави впечатление че няма никой...  :) :)

 

Нещо против играта на момичетата ли имаш,а?Ако искаш ще съм ти противник и да видим тогава... :D

Link to comment
Share on other sites

Споко ние като сме тренирали някога та сме много добрите,мисля че всички имаме една цел...да поцъкаме за развлечение и удоволствие

Нещо против играта на момичетата ли имаш,а?Ако искаш ще съм ти противник и да видим тогава... :D

Ауууу ама че сме били тънкообидни... Някой да ме е чул да казвам че момичетата не могат да играят...? Или нещо подобно? Еми аз ще си отговоря сам- НЕ. Аз просто го предложих това за да може да са по равностойни силите... Ама щом искаш толкова много да си от другия отбор.. аз не мога да направя нищо за да те накарам да преосмислиш нещата :) Иначе за първия път съм ти обещал че ще си в моя отбор и аз съм човек, който СПАЗВА обещанията си и ще играеш при мен, пък за другите пъти, ако искаш иди при "звездите" :) :D

Link to comment
Share on other sites

Ауууу ама че сме били тънкообидни... Някой да ме е чул да казвам че момичетата не могат да играят...? Или нещо подобно? Еми аз ще си отговоря сам- НЕ. Аз просто го предложих това за да може да са по равностойни силите... Ама щом искаш толкова много да си от другия отбор.. аз не мога да направя нищо за да те накарам да преосмислиш нещата :) Иначе за първия път съм ти обещал че ще си в моя отбор и аз съм човек, който СПАЗВА обещанията си и ще играеш при мен, пък за другите пъти, ако искаш иди при "звездите" :)  :D

Хехехе...пошегувах се! :P Но ми хареса отговора ти!

Естествено че ще играем в един отбор...надявам се:)!А "звездите" според мен ще са нашия отбор!(не искам да обидя никой)

Link to comment
Share on other sites

Ще Ви дам едни звезди на вас! :) После като паднете да не ми плачете на рамото? :punk

 

Инче според мен е твърде рано да се мисли кой от какъв отбор ще е. Та още не се знае дали ще може да се уреди залата...

Link to comment
Share on other sites

мен ме обиди вече :angry: :cry  :angry1  :(

 

edit:shadowhand да им покажаме на ЗВЕЗДИТЕ как се играе :P

Ти пък си бил много тънкообиден бе :laughing: Айде "звездата" да те видим... :laughing: Ама накрая да не почнеш да ми ревеш, искам в твоя отбор... :laughing:

А колкото го gerji- не му обръщай вниманието на Stenli, на него му е в кръвта да се заяжда... и понеже знае че ще го бием :D иска да се заяде с нас :) Но както и да е... Времето ще си покаже Краси :)

@shadowhand аз ще се помъча да уредя зала, не се притеснявай.. И гледай само да не стане така ти да ми плачеш на рамото... ако случайно те уцеля без да искам... :)

Link to comment
Share on other sites

Имам едно предложение - айде да спрете да се лигавите(заяждате), пък то ще се види кой крив и кой прав. Исках да питам ако все пак уредим зала, ще имаме ли топка? И ако някой има - каква е?

Link to comment
Share on other sites

Имам едно предложение - айде да спрете да се лигавите(заяждате), пък то ще се види кой крив и кой прав. Исках да питам ако все пак уредим зала, ще имаме ли топка? И ако някой има - каква е?

Виж сега, никой не се заяжда... :) Просто коментираме :) А аз викам че е май трябва да се тревожим дали ще се уреди зала, а не откъде ще се намери топка, защото според мен един активен волейболист на ВК Локомотив ПД може доста лесно да намери топка... Иначе като гледам се събират 12-13 души, което е нещо което ме радва :) Сега остава да уредя залата ;)

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...