Jump to content
BulForum.com

Diablo III


ShitHappen

Recommended Posts

Такааа, направих си сет с на Кейн нещата. Довечера ще видим дали ще ме огрее с тия +50% MF.

Трябва бая добре да са ти ролнали, за да не ти е паднал damage. 

 

Аз не разбрах как хем са намалили дроп рейта на елитките, хем увеличили в рифта. В крайна сметка, рифтовете сега повече ли пускат?!

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 1.9k
  • Created
  • Last Reply

Трябва бая добре да са ти ролнали, за да не ти е паднал damage.

С бъфовете е малко над 1000КК, но ако си сложа ръкавиците и ботушите дето бях с тях с бъфовете съм към 1100-1200КК. май нещо такова беше :)
Link to comment
Share on other sites

 

 

Аз не разбрах как хем са намалили дроп рейта на елитките, хем увеличили в рифта. В крайна сметка, рифтовете сега повече ли пускат?!

Да, сега в рифтовете пада повече, а те не казват за елити а за Уникални. (тия дет са специалните мобове....)

Link to comment
Share on other sites

Ами той пача още не е пуснат. :)

 

Сори. Явно е пуснат вчера. Не видях ъпдейта в началото на поста.

Аз мисля, че трябва оставят нормално сандъците и уникалните мобове за първия път, когато играча играе играта. Иначе как ще си набави предмети?

Link to comment
Share on other sites

Както четох няколко теми във форума им, хората си казват, че целта на играта не трявбна да е всички да вземат най-яките предмети за една-две седмици. Все пак трябва и циклене малко. Че явно много реват по форума, че нищо не падало, не знам си кво си. Иначе кърс честовете пускат к*р айтъми. Нищо особено. Нормалните честове и те нищо особено, не знам какво са им пипали, но не са кой знае какво в момента. Поне вчера и днес.

Link to comment
Share on other sites

Може, но на мен от честовете и кърс честовете докато правя баунтита и рифто-ве не пуска нищичко :(

Link to comment
Share on other sites

Има ли къде мога да дам предложение за добавка към играта? В техните форуми или на друго място.

Link to comment
Share on other sites

Има ли къде мога да дам предложение за добавка към играта? В техните форуми или на друго място.

 

Във форума им, но ще си глас в пустиня ;)

Link to comment
Share on other sites

Искам сам ода предложа да добавят към филтрите на ковача и легендарни и сетове - както беше в АХ, та да може по-ленос да се борави с рецептите

 

Чета тука един с парагон 500+ как се оплаква, като Иван, че не му падат предмети. Казва, че е забелязал че основно на едни и същи хора от неговия клан пада като за световно, а той от сума рифтове и баунтита - нищо. http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12427682983 Описал го е с колко и какво е правил и какво е намерил. Не като да не играе и то на т3-т6. Може и да има нещо, не знам.

Link to comment
Share on other sites

Искам сам ода предложа да добавят към филтрите на ковача и легендарни и сетове - както беше в АХ, та да може по-ленос да се борави с рецептите

 

Чета тука един с парагон 500+ как се оплаква, като Иван, че не му падат предмети. Казва, че е забелязал че основно на едни и същи хора от неговия клан пада като за световно, а той от сума рифтове и баунтита - нищо. http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/12427682983 Описал го е с колко и какво е правил и какво е намерил. Не като да не играе и то на т3-т6. Може и да има нещо, не знам.

 

Връщаме се на мит-а за луут сървърите :D

И аз срещам доста подобни теми из форумите.Това което казват е, че трябва да има разнообразие - да се фармят различни места/неща за да има по-голяма ефективност.Имаше и графики за МФ който според много хора (и мен) не работи:

 

OatsoiU.png

Link to comment
Share on other sites

Довечера ще мога да кажа дали има промяна спрямо предните дни с тоя Кейн сет бонус за 50+мф

Link to comment
Share on other sites

Довечера ще мога да кажа дали има промяна спрямо предните дни с тоя Кейн сет бонус за 50+мф

 

Ами и тогава няма да можеш.Ако се опиташ да убедиш някой, че не работи, всеки ще ти каже, че ти трябват няколко К часа за да се направи някаква реална извадка.

 

@Psihara^^ - да, възможно е.

Link to comment
Share on other sites

Не е вярно. Просто така или инак няма време, просто не се бавим, но нищо не изпускаме.

Ми там ви е грешката. Яки неща падат и от разни бъчви или трупове. То ако наистина *го карате така на тъгъ-дък, да не се чудите после що няма нищо. Минаваш и обираш всичко, от всички нива на рифт-а.
Link to comment
Share on other sites

Чупите друг път. Последния път като играехме с теб изпуснахме 1 тон мобове, а ти тичаше да гониш само шампионите и елитите. Другите биеха мен. Кой лъжеш? :)

Link to comment
Share on other sites

Всичко чупим. Но в рифт не се ходи бавно.

Еми разберете се с Ангел - остава ли нещо след вас или не. :) Той твърди, че оставяте много неща, ти обратното.

И за къде бързате в рифта? Какво му е различното от другите места, че трябва да се ръшва?

Пробвайте за ранообразие, да мините 3-4 рифта подред, като избиете и обърнете всичко и кажи има ли разлика? Защото друго различно между вас и мен не виждам. Жоро прави същото. И сега излиза, че тези, които караме бавно и минаваме всичко сме се накичили, вие дето бързате се оплаквате, че няма. Стоил като игра с мен по бавния начин, да си каже как му паднаха няколко легендарни - предмети и материали.

Link to comment
Share on other sites

Ммм това е вече друго :) :)

Решаваме някоя вечер да се съберем след да речем 10:30, че иначе я мога да играя, я не. И правим няколко рифта и сравняваме на кой какво пада.

Link to comment
Share on other sites

То ние с Ваньо не можем да се засечем един рифт да изринем...  :cry  С Миро, за 1 рифт 2 легендарни ударих, ама не мога да говоря, защото рифтове друг път не съм правил. Верно, че легендарните са living testicle, докато не ги енчантна, но пак е нещо.

 

А на баунтита - заеби ти тая работа, да вървя като oт агенция за борба с вредителите и да унищожавам всичко. Елити мощно и продължаваме. Безсмислено е да трепеш абсолютно всеки обикновен гад, защото шанса за дроп на НЕЩО е супер минимален.

Минаваш, намираш елитите и покрай тях - унищожаваш всичко наред. После скачаш на следващата група елити. Но това е при баунтита! В рифтовете е друго.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...