Jump to content
BulForum.com

Рисунки и драскулки


Recommended Posts

Шегуваш се, нали? :)

хах не,последно по спомени,като дете рисувах покемони :D.На 24.12 се прибрах на обяд и до вечерта нарисувах първата,но другите 2 ми отнеха доста повече време.Сега правя 4-та:)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 572
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Човек, ако това наистина са ти първи опити за рисуване, без да си се занимавал сериозно преди това... Не знам, т'ва за мен си е природен талант. 

Link to comment
Share on other sites

Гледам те, че рисуваш педерасти, но пък мамка му - добре го правиш. :laughing:

Off/ В Пловдив им викаме "пидираси". :laughing1:

Хахах да,затова следващия е другата противоположност.Днеска,ако я завърша ще я кача:)

Link to comment
Share on other sites

image.jpg1_zpsnmenleos.jpg

Ето и последната,от две отделни направих една,като идеята ми беше тя да е в сянката му,докато той е по-детайлен.Надявам се да си приличат и да ги познаете,приемам и критики:)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

12670631_10206369607867218_6936337853273- Ето го! Красив, благороден и аристократичен. 

- Гръмни го! 
- Виж го само... толкова е близо до нас...

- Тогава аз ще го гръмна! 
- Тихо! Ще го подплашиш. 
- Мога да го застрелям и в полет. 
- Свали пушката! Погледни го само. Великолепен е. Виж тези ярки цветове,тези лъскави пера, тази изключително дълга опашка. Походката му е толкова уверена и спокойна. Създание като него придава на тази повехнала, жълта трева вид, сякаш е от злато. Без неговата красота и осанка, това поле би останало пусто и скучно. 
- И какво сега? 
- Нищо, хайде да си вървим. 
- Но, с празни ръце ли да се приберем? 
- На, носи и моята пушка, щом държиш да са ти пълни ръцете. Аз видях нещо добро и красиво. Нещо което напълни душата ми. А когато душата е пълна, приятелю... няма нужда, ръцете да носят нещо!

Edited by P_M_P
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 5 months later...

Това не е ли Цвети Стоянова?

На мен много ми харесва, само в областта около устата ми е леко странна и не си прилича много :)

Link to comment
Share on other sites

Давай, младежо, няма да се спираш. Честно казано не ми пука коя е дамата, красива е, дано ти топли леглото на тебе  :laughing:

 

Добра работа! Качвай по-често твои рисунки. 

 

Ами тебе докога ще те чакаме  :moon:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...