Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

  • 3 months later...
  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply
  • 3 weeks later...

Ми на мен като ми е тържо по принцип се разхождам в тъмното. Но когато няма никой. просто си вървя и слушам тишината, ако е възможно :) Или излизам когато вали. Поне мен много ме успокоява когато ме вали. в началото е малко гадно докато се намокриш, но после сякаш нищо вече не ти пука. Незнам дали друг го е правил, но може да пробва, мен ме успокоява :)

Link to comment
Share on other sites

да си седя сама да си слушам музика и да гледам през прозореца...

Link to comment
Share on other sites

Миналия ден открих изненадващо добър начин за справяне с лошото настроение. Бях решила да се омажа от депресия след една случка на работа, в главата ми бучаха най-нещастните песни на Колдплей и се прибирах към мизерния Студентски град, и... о, чудо! Срещам на входната врата най-ужасната колежка от университета, която реши да ми разказва занимателни случки от живота си... половин час и няма мърдане! Толкова бях щастлива, когато ме освободи, че направо не ми се занимаваше с Голямата Депресия :lol:

Link to comment
Share on other sites

На някво тъмно местенце например даскалце посред нощ с mp3 playera и цигари мноо аиляк :)

само дето е на люлката тъмното местенце :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

На някво тъмно местенце например даскалце посред нощ с mp3 playera и цигари мноо аиляк :)

 

По някога ходя да потичвам така в тъмното, като ми е тъпо. с плейъра пак става но повече тишината ми харесва. А за цигарите, повече ме успокояват през нощта, след 1-2 часа, на терасата, да седна и да слушам гласовете в далечината :zzz мога да заспя така

Link to comment
Share on other sites

зависи какво е породило тъгата ми

 

има случай когато си се ядосвам . че ми е тъжно и тогава , обичам , да съм със супер лигавите хора околко мен , които да ме измъкнат ...

 

понякога обичам да съм сам ... среднощна разходка ... може и малко музика ... но в повечето случй без .... паля цигара ... мисля си ... понякое време , може да си хукна си тичкам ... до припадък ...

 

изобщо шантава работа ...

Link to comment
Share on other sites

В такива ситуации най-вече слушам музика(punk) и си мисля, или пък излизам да се разкарвам около гребната база. Когато съм нервен - тежки физически действия, обичам и да удрям боксовота круша във фитнеса.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Гледам много хора споделят идеята за тичането ,но как така до сега не съм засичал никого?( може би просто сте не в моя квартал )А коя е тази зала с круша?Щото не знам в Пд да има такава.

Link to comment
Share on other sites

музиката до дупка докато саседите не викнат ченгетата, или пускам да гледам някои филм хапваики нещо и наливаикисе с кола или бира :cry :cry

Link to comment
Share on other sites

Гледам много хора споделят идеята за тичането ,но как така до сега не съм засичал никого?( може би просто сте не в моя квартал )А коя е тази зала с круша?Щото не знам в Пд да има такава.

 

Зала REFLEX в кичука - като ми изпляска блъскам там и понякога се престаравам че един път я скъсах, а преди имаше и в зала Пловдив на центъра, ама там пък редовно имаше хора дето се престараваха и беше през 2-3 дена скъсана и накрая им писна и вече няма... ;)

Link to comment
Share on other sites

Гледам много хора споделят идеята за тичането ,но как така до сега не съм засичал никого?( може би просто сте не в моя квартал )А коя е тази зала с круша?Щото не знам в Пд да има такава.

 

Също така и Дайкса в кичука. Като попиташ ти я изкарват и си блъзкаш цял ден, само да нямат тренировки

Link to comment
Share on other sites

Качвам се на едни железа над Античния театър и си вися там докато ми мине,или просто хващам ролерите и отивам на гребната(като си карам сама и си мисля,някак ми се пооправя)

 

Хах, дали не сме се виждали там :)

 

Обичах това място...

 

 

Аз като тагувам се качвам на колата... и карам... без посока, без идея, без мисъл... просто си шофирам и оставям радиото да ме изненада с някоя песен..

 

Когато ми е тъжно си пускам възможно най-тъжната песен и след известно време ми минава.Ако ли не-започвам да хварлям разни работи през терасата или да чупя нещо.Но по принцип с песента сум се оправила.

 

Хаха:) познавам още един човек който прави същото (със хвърлянето на предмети през терасата) но не когато е тъжна а когато пийне :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Току що ходих да бягам. Направих 20 обиколки на стадион като последната беше спринт. Доста помага...толкова много въздух отива за движението, че за мозъка нищо не остава и съответно човек не мисли за нищо :bgrin:

 

ПП Все още си мисля, че можеше да излезе не лош спортист от мен, ама здраве да е :)

Link to comment
Share on other sites

Един от тези на НСА в София.

бонсист?

смениха ли му гумите?

 

 

онтопик:никъде не ходя когато ми е криво, щото ша се налаг вечно да съм някъде другаде. седя си на място и си оправям проблемите.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

ами в такива случаи съм в къщи и блея в една точка докато тв-то работи или пък съм на компа със слушалки и съм надул музиката на мах и пак бля в една точка и обикновенно предпочитам да съм сам

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...