Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

когато ми е тъжно гледам да избягам от проблемите си-занимавам се с нещо или излизам с приятели малко да се поразсея, но когато ти е тъжно и се пирбираш вечер и няма никой наблизо става толкова тъжно просто не знам как да се оправя пробвах със съзерцание ама не става само за проблемите си си мисля не знам

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

пускам си силно музика на колонките, гася лампата, лягам си на леглото, затварям очи и просто си лежа без да мисля или чувствам... :inqn

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Когато ми е тъжно, най-често се качвам на покрива на блока. Събират се доста гълаби обикновенно, и така се развличам. (Храня ги и ги гледам, това ме радва по някакъв начин.) :D

Link to comment
Share on other sites

Когато на мен ми е тъжно за нещо обичам да се разхождам из Младежки хълм(това място много ме успокоява,не знам защо) или карам колело до реката,която минава покрай Катуница(забравих и името,Чайка май беше,но не съм сигурен :bgrin: ).Там на около километър и половина срещу течението има едно направо райско местенце,където няма жив човек и е абсолютно спокойствие и там обичам да стоя с мислите си.Но ако е вечерта просто си слагам слушалките,услилвам музиката,гася лампата и се опитвам да не мисля за нищо :)

Link to comment
Share on other sites

В последно време правя или като DON_CHEFO или грабвам плеъра и тръгвам да обикалям нанякъде.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък с гнева много лесно се справям , пускам си рок или пънк и то си ми минава .

Ама оставам депресиран и ми става кофти и тогава излизам с кафето на двора да изпуша една цигара и да поседя през хубавата нощ на вън .

Много избистря ума ... слушаш всякакви животинки издаващи звуци и си представяш някое отдалечено хубаво място .

п.п. По принцип си слушам рап (балади или нещо по-бързо пак става) ама когато ми е криво не ми е до такъв стил музика .

:laughing:

Link to comment
Share on other sites

Когато на мен ми е тъжно, отивам по най-бързия начин в парка, там пуша и размишлявам за какво ми е гадно, как да се справя по най-безболезнения за всички начин...

Link to comment
Share on other sites

Когато на мен ми е тъжно, отивам по най-бързия начин в парка, там пуша и размишлявам за какво ми е гадно, как да се справя по най-безболезнения за всички начин...

 

Какво пушиш ако не е таина? :D

 

 

Сега по темата, понякога когато съм тъжен се качвам на колата и си обикалям безцелно из града.Това също ме успокоява.

Link to comment
Share on other sites

Сега по темата, понякога когато съм тъжен се ачвам на колата и си обикалям безцелно из града.Това също ме успокоява.

 

От както имам книжка и аз се изучих на тоя номер :P Проблем е само да "открадна" колата от баща ми :bgrin: И след безцелното обикаляне из празните улици на града ('щото обикалям вечер по тъмно), се паркирвам в някоя тъмничка улица, където някой хулиган е разбил всички улични лампи. Там, седнал в колата с чашка кафе от някой автомат в ръка, размишлявам над нещата... :inqn

Link to comment
Share on other sites

От както имам книжка и аз се изучих на тоя номер :P Проблем е само да "открадна" колата от баща ми :bgrin: И след безцелното обикаляне из празните улици на града ('щото обикалям вечер по тъмно), се паркирвам в някоя тъмничка улица, където някой хулиган е разбил всички улични лампи. Там, седнал в колата с чашка кафе от някой автомат в ръка, размишлявам над нещата... :inqn

 

 

Тозно за това става въпрос. :D

Но сега нямам тази възможност понеже миналият ден се блиснах и колата е за в моргата.

Но другият месец като взема друга пак ще обикалям нощем улиците на града.

Link to comment
Share on other sites

Какво пушиш ако не е таина? :D

Сега по темата, понякога когато съм тъжен се качвам на колата и си обикалям безцелно из града.Това също ме успокоява.

 

Предимно Agenda, Victory Delux или в най-лошия случай Karelia :tongue

Link to comment
Share on other sites

Предимно Agenda, Victory Delux или в най-лошия случай Karelia :tongue

 

 

За викторито съм съгласе за карелията също, понеже и ние с женами пушим карелия (синя) но тази agenda много мирише и е гадна.

А аз по точно имах предвид данеби да пушиш JOINT :D

Това е в кръгът на шегата разбира се.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Кво правя като ми е тъжно... - Слизам долу във "Водолаза" (точно пред блока е), поръчвам си тройна мастика, едно солено айранче и цаца. Сам. Стоя и гледам злобно всички пенсионери алкохолици, който въобще не ме отразяват... След двадесетина минути осъзнавам абсурдността на ситуацията, става ми едно такова смешно на самия себе си, дояждам си цацата, допивам си и се пребирам в кондиция в къщи... Звучи тъпо, ама много ми помага :)

Link to comment
Share on other sites

Водолаза е култово заведение.

 

Моето ново място са околностите на квартал "Бояна"... трудно е да си представи човек, колко прекрасни места има на една крачка от София...

Link to comment
Share on other sites

Слушам музика и блея през прозореца :D Открил съм обаче, че е по-одачен вариант да легна да дремна. 99% от случаите помага ;)

Link to comment
Share on other sites

в банята :ph34r: откривам чудесата на течащата топла вода :)

 

Те хората отдавна са го казали - секса е за престиж а мастурбирането е единствено за собствено удоволствие.

 

 

По темата - никъде не ходя, но пък толкова рядко ми става тъжно - явно с годините съм "хванал мазоли" нещо. Да се ядосам и изнервя - да, но да ходя някъде защото ми е тъжно или тъпо - отдавна не ми се е случвало.

 

Antares, навсякъде има красиви места просто трябва да си вдигнеш погледа и да ги видиш а не като вица с мутрите които не виждали гората защото дърветата им пречели...

Link to comment
Share on other sites

Точно в момента не знам къде да се дяна... Освен да подкарам пак тоя дърт пистов бегач, дето го свих от един приятел - колелото е един път, набира като лудо, а спирачките не бачкат...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...