Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

Когато съм депресиран гледам да се депресирам още повече . Обикновенно оставам в стаята ми , пускам си възможно най-тъжните песни (в 99% от случаите любовни ) и мога да тъгувам с часове . Други избират да превърнат тъгата си в радост , аз не мога да го направя , дори и да съм навън с някой или някои , в главата ми си остава само една мисъл и не мога да се отделя от нея .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Защо не пробвате с тоалетната? Тоалетната /съответно банята/ е едно много мисловно място. Не една и две велики идеи са се родили там, ако не и повечето идеи. Тя (освен в казармата, но понякога дори и там) е единственот място, където човек може да бъде съвсем сам с милите си, със себе си.

Link to comment
Share on other sites

Тоалетната и банята са две свещени места за мен. Доста идеи са ми хрумнали там. Колко неща пък съм изрисувал по вратата на банята като се запоти от горещата вода...един господ знае...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Открих си ново прекрасно местенце за отпускане на нервите - Ловен Парк в София. Страхотно място, през него минава, ако не ме лъже паметта Драгалевска Река. Страхотно действи прибирането пеша от Факултета към Кретенски Град през паркчето...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Където и да е,стига да отнема време :) Времето лекува почти всичко.Накрая или си умрял или си излекуван. ;) Рядко се умира......при тва само веднъж....

Link to comment
Share on other sites

kato mi e tajno si vkarvam mislite i lqgam da spa obi4am da go pravq dori i da ne mi e tujno mnogo dobre se polu4ava pri men

Link to comment
Share on other sites

Където и да е,стига да отнема време :) Времето лекува почти всичко.Накрая или си умрял или си излекуван. ;) Рядко се умира......при тва само веднъж....

 

Зависи! Много хора дори не живеят, умират с всяка секунда, без дори да са болни всъщност :wacko:

----

 

Добре де... да си го кажа. Като ми е тъжно не отивам на някое специално място... просто гледам или да няма никой около мен или само приятелката ми или друг много близък човек. Според неб по някога е полезно да си тъжен!

Link to comment
Share on other sites

zavisi dali mi e tajno ili sam qdosan 6toto v pove4eto sastoqniq kogato mi e kofti sam qdosan ama dori i da mi e tajno qko slipknot sled tva stro6a ne6to (tva mnooo mi pomaga) i gledam da otida nqkade da se razseqm i mnoo rqdko otiam nqkade i se napivam na sutrinta sam kat nov :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Аз напоследък по друг начин лекувам тъжното..

Откакто си купих бас каса и изкочих общо с 700 вата музика я надувам бая силничко, отивам в друга стая, сипвам си една водчица и така..

по някоето време обаче пак лягам..

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

като ми е тъжно излизам, пия 1 бира и отивам да напваря някаква простотия за да ми се вдигне настроението :))

 

примерно:

да пусна една вода в асансиора

да завържа външната врата на някоя къща с тел

да отрежа кабелната телевизия на някой "приятел"

да исипя 1 шише боза върху стъклото на нечия кола

проучвам къде има купони и викам полицията хаххаха

 

и т.н.

никой не е казал, че като ми е сдухано и трябва да се самоубивам :punk

Link to comment
Share on other sites

ако ми е кофти настроението и ми е тъжно понякога помага бягането или 30 мин баскетбол... ;)

с музика не мога се излекувам толкова лесно щото има доста депресиращи песнички дето ми идва да ги слушам точно в тези моменти

а другия вариант е да се събера с приятели и да правя простотии :D

Link to comment
Share on other sites

като ми е тъжно излизам, пия 1 бира и отивам да напваря някаква простотия за да ми се вдигне настроението :))

 

примерно:

да пусна една вода в асансиора

да завържа външната врата на някоя къща с тел

да отрежа кабелната телевизия на някой "приятел"

да исипя 1 шише боза върху стъклото на нечия кола

проучвам къде има купони и викам полицията хаххаха

 

и т.н.

никой не е казал, че като ми е сдухано и трябва да се самоубивам :punk

Мда, никой не е казал, че като ти е сдухано и трябва да се самоубиваш

Можеш да пробваш следното:

*Да пуснеш една вода върху главата си. Все пак грябва да изпробваш гъвкавостта на пръскачката... Току виж си ударил джакпота-впръскване в окото.

*Да се завържеш за дърво с тел(по възможнаст по бельо). Повярвай ми, изисква много повече умения от това елементарно упражнение, свързано с външната врата. А и шоуто, което ще ти направят преминаващите хора, ще е веднъж...

*Това с кабелната телевизия наистина е забавно. Препоръчвам ти да го пробваш, когато с приятелите ти гледате мач. Изнизваш се от стаята и режеш кабела. При подходящо разположение прозорец-мебели-кабел ще имаш уникалния шанс да видиш физиономиите им, които спокойно можеш да заснемеш за спомен. Допълнителен бонус можеш да получиш като им покажеш след това снимките и с усмивчица им покажеш отрязания кабел.

*Да изсипеш едно шише с боза в панталоните си за *ашак и така да се разхождаш по улиците, докато бозата се стича по крачолите ти.

*Проучваш къде има купони, викаш полицията и им устройваш засада в тъмния вход. Можеш да стреляш срещу тях с воден пистолет, но виковете са задължителни, защото в противен случай няма да видиш как подскача полицай.

 

 

Ако все пак не можеш да си го вдигнеш,май има си професионалисти за тази част(настроението де..)

Link to comment
Share on other sites

juji,много се смях! :D ето,вече като ми е тъжно ще ходя при juji :rolleyes: :laughing:

Link to comment
Share on other sites

juji,много се смях! :D ето,вече като ми е тъжно ще ходя при juji :rolleyes: :laughing:

А ще ми се вързваш ли на акъла, защото на почти никой не му стиска да се вързва...? :P

Link to comment
Share on other sites

juji,много се смях! :D ето,вече като ми е тъжно ще ходя при juji :rolleyes: :laughing:

130% !!!!! Како уникат си!

 

Иначе откакто обитавам шибана Шопия доста добре на кофтите ми настроения се отразява Южен или Ловен парк... Но ако трябва да бъда честен пред себе си - нищо в шибана София не може да стъпи 'на малкия пръст' на Младежкия или Альоша...

Link to comment
Share on other sites

нищо в шибана София не може да стъпи 'на малкия пръст' на Младежкия или Альоша...

Ами айде да си идваш, а :) Забравихме ти физиономията :(

Link to comment
Share on other sites

130% !!!!! Како уникат си!

 

Иначе откакто обитавам шибана Шопия доста добре на кофтите ми настроения се отразява Южен парк... Но ако трябва да бъда честен пред себе си - нищо в шибана София не може да стъпи 'на малкия пръст' на Младежкия или Альоша...

не си бил на витоша, бате. и не ти говоря за оназ цивилизованата. това е планина все пак, не е хълм.

Link to comment
Share on other sites

не си бил на витоша, бате. и не ти говоря за оназ цивилизованата. това е планина все пак, не е хълм.

Да де, но това не е в София...

Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Гледам звездите през терасата и някакси забравям за "земните" ми нещастия и си мисля какво ли е там горе (винаги вечерта се сещам за тъжни работи,през деня сам зает да спя все пак).

Link to comment
Share on other sites

Гледам звездите през терасата и някакси забравям за "земните" ми нещастия и си мисля какво ли е там горе (винаги вечерта се сещам за тъжни работи,през деня сам зает да спя все пак).

Брей подобие .. и при мен е така :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Аз пък отивам в даскалото пред нас да Играя баскетбол сам... Това е може би единственото нещо което може да ме успокои :)

Link to comment
Share on other sites

Като ми е тажно или просто кофти, си пускам Cafe Del Mar vol.11 или пък отивам при някой приятел да отбия времето и кофти емоциите. Не знам винаги е различно, пък и ситуацията винаги е различна...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...