Jump to content
BulForum.com

Къде отивате когато ви е тъжно?


Recommended Posts

  • Replies 389
  • Created
  • Last Reply

Като ми е много ,ама много кофти отивам да тичам...няма значение дали е хубаво времето или не.След малко почва всичко да ти се избистря и да мислиш по-ясно.Иначе като ми е гадно се разхождам из Пловдив или пък слушам музика.

Link to comment
Share on other sites

Ако ми стане гадно слушам музика("Mike Oldfield - The song of the sun" много помага),или по възможност се разхождам в дъжда,Апа ако може и двете ще сам "FRESH" цяла седмица!

Link to comment
Share on other sites

В момента мъда определя дали съм ядосан или тъжен бирата помага понякога . Но определено , когато ми е тъжно надувам музиката или излизам да се разведря нанякъде .

Link to comment
Share on other sites

Просто оставам в нас и си пускам DMX - What these bithes want from my nigga и малко по-късно съм ОК :)

Изглежда не съм единствен , много ме надъхва тая песен :)

Link to comment
Share on other sites

аз отивам на близките люлки :zzz ,но все ще се нмери някой смотан полицай я да ме изгони,я да ми вдигне кръвното с малоумни въпроси:wacko:

Link to comment
Share on other sites

на мен поне ми е близо гребната, та като ми се скофти си хващам маратонките и отивам да бягам .... един фр ме беше посъветвал, че психическа болка лесно се премахва чрез физическо натоварване... 2 гребни и си патрон... и с една става... пък и с ходене.... поне си на въздух и на открито, което е мн важно в депресирани ситуации :unsure:

Link to comment
Share on other sites

Ами разхождам се до кв. Гагарин, където живеехме докато бях малка и преди да се прибера вкъщи вече ми е минало, особено когато минавам покрай старата си детска градина и виждам дупката в оградата, откъдето доста често се измъквах от лелките и бягах, тогава ми става смешно :) и задължително си слушам музика с плейъра (музиката помага ;))

Link to comment
Share on other sites

Излизам да се разхождам замислен или гледам Последният Самурай - въздейства.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Сядам пред ПЦ'то пускам някоя игра с масакра и си изкарвам яда :angry1 ! Мноо бързо ме успокоява ... впрочем използвам ПЦто и като хапче против болка , веднага забравям кво ме боли като цъкам нещо.Незнам кво ша праа без него :(

 

А....да не забравя и метала!!! :devil

Link to comment
Share on other sites

Аз пък отивам до близкия еврофутбол цоквам 2-3 бири ,пускам един фиш ,паля 2-3 фаса и съм добре.Пък ако ударая и някоя печалба пирфектно.

Link to comment
Share on other sites

Oтивам на фитнес и почвам да блъскам с повече тежести от обикновено или ако е по-късно вечерта си пускам силно някоя яка песен и ми минава :)

Link to comment
Share on other sites

Пускам си Rammstein и почвам да налагам ожесточено някоя възглавница. Ако пък съм депресирана и си мисля, че светът е по-гаден към мен отколкото е приемливо, гледам последните 20 минути на Requiem for a Dream и осъзнавам, че все още има за какво да се живее.

Link to comment
Share on other sites

последните 20 минути на Requiem for a Dream и осъзнавам, че все още има за какво да се живее.

Последните 20 минути.. убиват всякакво желание за живот :D

Link to comment
Share on other sites

ами любимо място,ако ми е депресирано е младежкия хълм,качвам се чак до върха и сядам на някоя пейка и обмислям,също го правя и когато просто искам да избягам някаде

Link to comment
Share on other sites

Ах като ми е депресянка гледам да седнапред някоя камина.В тоя момент просто гледам огъня и ако щете вярвайте, ама не мисля за нищо, ама за абсолютно нищо, до такава степен изключвам, че почвам да отговарям машинално.Кво по-хубаво от тва, забтравяш всички грижи и ти става едно такова топличко от вътре (буквално :laughing: ).

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...