Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply
Pls ako nqkoi moje da ka4i Star Trek Elit Force 1 i MechWarrior4 Vengence i dvete igri sa strahotni!!!

 

 

RQ: Tron 2.0

 

и трите игри аз лично съм ги теглил от нашия си сървър.

Link to comment
Share on other sites

RQ:Battlefield 2 demo ;)

500 и нещо мб е ... ако може да се качи някаде откадето да дърпаме с локална скорост ще е супер :).

 

Свалям го, ще го ъпна като се прибера в локалния торент.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Трябва ми Super Mario Bross. Айде ако някой може да го намери да го сложи някъде или да даде урл.

 

[Edit] Директните линкове не работят. Иди на:

http://emu-russia.km.ru/default.php?a=roms;&sid=nes&from=S

 

Оттука скрол надолу и сваляш Мариотата. Трябват ти:

Super_Mario_Bros._(E).zip

Super_Mario_Bros._2_(E)_[!].zip

Super_Mario_Bros._3_(E).zip [/Edit]

Link to comment
Share on other sites

Zdraveite 6te se radvam ako nqkoi nameri igrata Mech Commander 3 ili nqkoq po nova neina versiq ako e izlezla.Pedvaritelno blagodarq  :music

:excl: :excl: :excl:

А, ти ме шашна! Има MC 3???

:punk :punk :punk

Якооооо!

Искам я! А ако отнякъде намерите и MW4: Vengeance направо цена няма да имате! :) (даже само вторият диск ми стига!)

 

(1 час по-късно)

MechCommander 3 няма и не е обявена работа по него :cry :angry1 :sayjin

Колкото за MechWarrior: някой знае ли къде мога да я купя оригинална? Търся и Vengeance, и адона Black Knight и Mercenaries - не знам, дали не трябваше да пиша в Buy/Sell, ама сега ми е паднало...

Link to comment
Share on other sites

Търся Tyrian-доста стара игричка със едни космически корабчета. Ако някой може да ми даде директен линк ще съм му турбо благодарен(само да не е от датата - от там по неизвестни за мен причини не мога да тегля). За справка бях я изтеглил отнякъде, но по никой начин не можах да я подкарам. Така че с риск да стана нагъл - ако може и подробно упътване как да я подкарам... :confused

 

Благодаря предварително...

 

EDIT: Само да добавя че играта я има на янкой от небезизвестните дискове "Лучшие игри для IBM" - ако някой ги има може направо DCC Send:)

 

EDIT2: Ами намерих си я майна, за всички които им се иска да усетят малко oldschool games давам линк

 

http://ftlbg.com/oldgames/pub/

Link to comment
Share on other sites

На мен ми трябва Mashed.Ako някой може да даде линк ще съм му мноо благодарен....и изискванията на играта да ми каже ако може.. :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Търся Oddworld: Abe's Oddysey, някои ако може да даде линк, ще съм много благодарен

Link to comment
Share on other sites

Ще може ли да качите една доста старичка игра от 2001 година. Търсих я и gamez.com.tw и в Gamez форума но не откри нищо. Казва се Airfix Dogfighter :)

 

edit: от ноември 2000 е :D

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...