Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Търся  Mortal Kombat Deadly Alliance .Някой може ли да помогне?

 

За PS2 е, повярвай ми, не ти върши работа. Иначе я има в арената

 

Играта излезна преди два дена и се казва Warhammer Winter Assault има първата част в Японеца стратегия е....надявам се да я качите защото се очаква да е добро продължение с нова раса и по денамичен геймплей...

 

Всъщност Clone излезе днес :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply
Всъщност Clone излезе днес :)

 

 

 

А чудесно...надявам се и вие да я пуснете скоро защото с Clone се прецаках няколко пъти...ми значи я очаквам в Японеца скоро надявам се....

Link to comment
Share on other sites

А чудесно...надявам се и вие да я пуснете скоро защото с Clone се прецаках няколко пъти...ми значи я очаквам в Японеца скоро надявам се....

 

Аз лично не бих очаквал в Японеца Clone ;)

Link to comment
Share on other sites

Какво стана с Worms 4 ... доколкото знам е излезнала , но пробиха ли защитата :blink: и ако да , някой ако я качи ще е супер :)

хмм да , излезнала е

Worms 4: Mayhem is Out Now in Europe. Release dates for other territories will appear shortly.
:bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Какво стана с Worms 4 ... доколкото знам е излезнала , но пробиха ли защитата  :blink: и ако да , някой ако я качи ще е супер  :)

хмм да , излезнала е

Worms 4: Mayhem is Out Now in Europe. Release dates for other territories will appear shortly.
:bgrin:

 

Starforce 3 на DVD :read:

Link to comment
Share on other sites

Sniper Elite

Датата на излизане е 23 септември, странно защо още е няма за закупуване :blink: , а дали ще е има някъде :huh: оставам си с надеждата, но ако е има, качете е в япончето :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте...значи ето тези игри ми привлякаха вниманието:

 

 

FireFighter Command:Raging Inferno

 

Fire Captain:Bay Area Inferno

 

и май това са...още очаквам Warhammer Winter Assault...надявам се да я видя скоро(нахалство а?) :P

 

 

П.П.Първите 2 игри бяха писани в "Какво да Играем" и реших да ги потърся и наистина си заслужават!

 

П.П.А впрочем утре излиза Rome Total War Barbarian Invasion затова вместо да пиша утре официално я давам като заявка...Благодаря за вниманието!

 

Едит: Ахахаха а не колко тъпо измислено...става дума за двете игри по-горе...значи пиша в Gamespot FireFighter Command:Raging Inferno и ми излиза тя ама кат дам download излиза демото на Fire Captain:Bay Area Inferno проверих в IGN.com кат напиша Fire Captain излиза тя а не FireFighter ама графиката е абсолютно единтична...в 3D Gamers пък пише следното:"Fire Captain: Bay Area Inferno (a.k.a. Fire Department 2; a.k.a. Firefighter Command: Raging Inferno)"това значи ли че е една и съща игра защото едната е излезнала 2004 Ноември а другата 10.01.2005 и двете игри са на Monte Cristo(създатели на много подобни игри)та ся кво става тук?Едното е продължение на другото ли?Или и двете са една и съща игра(макар че не ми се струва така защото са в различни дати...)Все пак в eMule намерих само Fire Captain и я свалям...след това ако някой от тези които могат да качват в Японците я иска за да я качи ще я дам два ISO файла са...надявам се на отговор в скоро време...10х!!!

Link to comment
Share on other sites

Сингъл демо на Call of Duty 2

Activision качиха в нета обещаното преди известно време сингълплейър демо на Call of Duty 2. То ще ви даде възможност да изпробвате този шутър от първо лице на Infinity Ward, посветен на Втората световна, като разцъкате нивото The End of the Beginning, чието действие се развива в Ел Даба, Египет. В него ще трябва да унищожите четири артилерийски оръдия.

http://www.pcmania.bg/

Възможно ли е да се сдобием с локален вариант на демото:(

Link to comment
Share on other sites

Сингъл демо на Call of Duty 2

Activision качиха в нета обещаното преди известно време сингълплейър демо на Call of Duty 2. То ще ви даде възможност да изпробвате този шутър от първо лице на Infinity Ward, посветен на Втората световна, като разцъкате нивото The End of the Beginning, чието действие се развива в Ел Даба, Египет. В него ще трябва да унищожите четири артилерийски оръдия.

http://www.pcmania.bg/

Възможно ли е да се сдобием с локален вариант на демото:(

 

 

Засега не съм срещал демо в Японеца ама я има в torrents.linkos.bg ся я свалям и не е зле даунлоуда.......

Link to comment
Share on other sites

Не си срещал демо:-))) Еми да ви запозная дами и господа: http://movies.co.jp:8080/FTP/GameZ/*Demos/

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Bet on Soldier НО DVD-то, а не CD версията. Да уточня каква е разликата:

 

1) CD версията се записва ЗАДЪЛЖИТЕЛНО на CD-та и се стартира НЕ от записвачка => трябват ви и записвачка и четачка

2) DVD версията се ебаваме малко със SFCure туул-а - повече инфо в инфото - и маунтваме с DTools. Няма нужда от допълнителен хардуер :)

Link to comment
Share on other sites

Незнам дали мястото е точно тук за този въпрос,но все пак...

Става дума за ФИФА 2006 ...свалям си файловете..унрарвам си ги и тук идва проблема образуват ми се в MDF и MDS файлове и като го стартирам с D-tools не ми го разчита...какво да правя че ми се играе?

Link to comment
Share on other sites

образуват ми се в MDF и MDS файлове и като го стартирам с D-tools не ми го разчита...какво да правя че ми се играе?

.mds не се отваря? Айде бе!

Link to comment
Share on other sites

pochti sym siguren che aoe3 i iztekla po mrejata, no ne znam tochno kak da se spravia s terrnetite, ako ima niakoi s poveche opit molia da mi kaje dakak ili napravi da ia uploadne tuk, pls.

 

 

Directory: Age of Empires III [3CDs][English][www.pctorrent.com]

 

Files:

Age of Empires III [CD1][English][www.pctorrent.com].bin

Age of Empires III [CD1][English][www.pctorrent.com].cue

Age of Empires III [CD2][English][www.pctorrent.com].bin

Age of Empires III [CD2][English][www.pctorrent.com].cue

Age of Empires III [CD3][English][www.pctorrent.com].bin

Age of Empires III [CD3][English][www.pctorrent.com].cue

Install.txt

Link to comment
Share on other sites

pochti sym siguren che aoe3 i iztekla po mrejata, no ne znam tochno kak da se spravia s terrnetite, ako ima niakoi s poveche opit molia da mi kaje dakak ili napravi da ia uploadne tuk, pls.

Directory: Age of Empires III [3CDs][English][www.pctorrent.com]

 

Files:

Age of Empires III [CD1][English][www.pctorrent.com].bin

Age of Empires III [CD1][English][www.pctorrent.com].cue

Age of Empires III [CD2][English][www.pctorrent.com].bin

Age of Empires III [CD2][English][www.pctorrent.com].cue

Age of Empires III [CD3][English][www.pctorrent.com].bin

Age of Empires III [CD3][English][www.pctorrent.com].cue

Install.txt

 

e kolko da ti se smeeme sega... ? tq izte4e o6te v4era ili po minaliq den...

http://gamez.com.tw/info.php?id=1193

Link to comment
Share on other sites

Ако някой знае къде може да се дръпне Prince Of Persia 3D, моля да постне един линк!

 

П.П. Ама не RIP-а, вече го имам и знам какво представлява - разочарование.

Търся оригинален image-фаил!

 

А за тези, които смятат, че играта не струва, нека ми дадат пример за игра, излязла по същото време със същата функционалност и брой оръжия.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...