Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Искам играта Airport Tycoon 3.Ако може разбира се или поне да ме опътите от къде мога да я сваля.Благодаря предварително

 

Виж прикачения файл

 

Edit: Не съм го тествал дали работи, дали не е фейк и т.н., сваляй на свой риск

_isoHunt__Airport_Tycoon_3.ISO.rar

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Offtopic : Хаха пича сам си говори такъв :)

 

Сега по темата - търся играта Beach life -> Играта е един вид tycoon, понеже целта е да строиш курорти и да ги развиваш :D

Link to comment
Share on other sites

2005-07-27 PC Game Rips Salvo FILTH 29x05 MB

 

И рип-а ми стига, тъй като не е много претенциозна игра, а и не съм умрял за Company logo-то :P

Link to comment
Share on other sites

Здравейте незнам дали играта е искана ама ще рескувам да питам дали някой може да я качи D-Day се казва и е от създателите на Afrikan Corps и Desert Rats доста заребена играх демото излезна на 6 Декември миналата година това е от мен.

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми каже откъде да си сваля Counter-Strike 1.6 no steam защтото има линк за нея в play-evrocom.net но като тръгна да си я свалям като стане 1% и скороста става 0

Link to comment
Share on other sites

Ако може някой да ми каже откъде да си сваля Counter-Strike 1.6 no steam защтото има линк за нея в play-evrocom.net но като тръгна да си я свалям като стане 1% и скороста става 0

 

Прочети, виж че са забранени повече от 1 конекция към сайта, като сваляш, заинтересувай се какво е това, и си го свали като бял човек

Link to comment
Share on other sites

Ако може да бъдат качени игрите Delta Force:Land Warior и Project IGI:I'm going in бих бил много благодарен. И ако може да попитам как ще разбера дали някой е качил игрите? Да проверявам редовно сайта с игрите ли или ще получа някакво съобщение когато бъдат качени? Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

~PC MANIA

Majesco Entertainment най-накрая пуснаха в продажба и PC версията на BloodRayne 2 - тяхната най-нова вампирска екшън-приключенска игра от трето, която се появи в края на миналата година за PlayStation2 и Xbox. Тя използва подобрена версия на енджина Infernal Engine, нейното действие ще се развива в модерни времена, ще имате на разположение нов набор от свръхестествени сили и движения и ще се сражавате с чисто нови босове.

 

RQ:..... :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Трябва ми първо цд на Sacred, това което го има на бившия варез беше прецакано и още е.

 

И се оправя за 1 минута, като го конвертнеш с WinIso до .ISO формат

 

Edit : Искам DVD5 рилийза на SPITFIRE на Act of War .. смятам е ясна причината да желая да се замени рилийза на DVD9 с този на DVD5 ..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Изчакай първо да излезе?

 

offtopic

Опс! Сори . Ами аз пък забравих да погледна дали вече е излязла,моя решка ,мда.Гледах че там вече я играеха и тръгнах да я търся,ама наистина не съобразих да видя официално излязла ли е или не :) Ми ша чакам,ма е много готина :)))))

Link to comment
Share on other sites

Мислех, че ще се появи, тъй като ще е хит, но след няколко дена чакане, виждам, че рекуест ще е нужен:)

 

Advent.Rising.CloneDVD-MiRROR

Link to comment
Share on other sites

Не съм сигурен дали тук е точното място,но някой от игрите имат ъпдейти примерно,с тях как стоят нещата ? Някой качва ли ги някъде локално ?

Ето едни ъпдейти да речем,които ако някой ги сложи нейде на локално ниво хич няма да му се сърдя :) Те са за Counter Strike :Source версията на Емпорио и без тях : ми не виждам как някой ще играе в сървъри без да си ги е накачил тия неща.

линкове:

1)Update 11 той съдържа всички останали преди него , 400МБ някъде е .

2)update 12 - 40MB

3)update 13 - към 20MB

4)update 14 - под 40MB

5)update 15 - 15MB

6)update 16 -82MB

 

ЕДИТ : нещата са свалени,може да изтриете поста ми.Ако някой го интересуват : да ми драсне един ПМ .

Link to comment
Share on other sites

Някой може ли да ми каже откаде мога да намеря играта Invictus. Търсих я из разни торенти но без резултат а играта си я бива.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...