Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

Iskam da dam request za edno MMORPG,igrata se kazva Dark Age of Camelot i e dosta dobra.Koito e fen da MMORPG moje da razgleda tozi sitelink ,v momenta igrata ima 14 dneven trial

dostup i koito iska moje da i hvurli edno oko :rolleyes:

Samata igra moje da se svali ot gamespot.com no triabva da se regnesh purvo tam.Inache ima i free servers podobno na Lineage2 i WOW...link B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Трябва ми Enter the Matrix в RIP вариант (ако може да не е рипнато все пак :)), щото откъдето и да го сваля ми дава един и същ проблем с инсталацията...

В датата го има, ама липсват 2 файла :confused

matrix9qf.gif

Link to comment
Share on other sites

МОЛЯ ВИ СЕ КАЧЕТЕ MORTAL KOMBAT:DEADLY ALLIANCE или DECEPTION!

НАДЯВАМ СЕ ЧЕ ИМА ХОРА КОЙТО ЩЕ МЕ ПОДКРЕПЯТ И ЧЕ НЕ СЪМ ЕДИНСТВЕНИЯ КОЙТО ИГРАЕ MORTAL KOMBAT!МОЖЕ ДА СА ЗА PLAYSTATION,НО ИМА ЕМУЛАТОРИ ЗА ТАЯ РАБОТА! :D

ОЩЕ ВЕДНЪЖ МНОГО ВИ СЕ МОЛЯ! :cry

 

Не пиши с capslock. Емулаторите не работят за двете нови MK. Играй MK4 като ти се играе MK

Link to comment
Share on other sites

RQMarvel и Activision се похвалиха, че X-Men Legends II: Rise of Apocalypse - тяхната най-нова екшън ролева игра - е вече на пазара за PC и конзоли (макар че така и не оповестиха нейния златен статус). Тя е разработена от Raven Software и ще ви позволи да създадете, оформите и контролирате екип от четири мутанта, за да се сражавате с класически злодеи - като например лейди Deathstrike и четиримата конника на Апокалипсиса - от вселената на Marvel. Повече информация за X-Men Legends II: Rise of Apocalypse ще намерите на официалната й страница.

 

@ PCMANIA

 

:) Дано скоро се появи и при япоснкокорейскитекитайци :D

Link to comment
Share on other sites

Някаква Mortal Kombat ако може някой да я качи защото Mortal Kombat 4 не ми върви. Иска някъкв диск.... само демо можело... апък на демото неможеш да движиш нищо :wacko: :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Да питам някой да е чувал нещо за CRASHDAY ???Една игра с колички.Би трябвало вече да е излязла ама в вареза я няма.Ако някой знае нещо нека се обади. :)

Link to comment
Share on other sites

Играта излезна преди два дена и се казва Warhammer Winter Assault има първата част в Японеца стратегия е....надявам се да я качите защото се очаква да е добро продължение с нова раса и по денамичен геймплей...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...