Jump to content
BulForum.com

Games Requests


Recommended Posts

  • Replies 710
  • Created
  • Last Reply

Здравейте

В момента свалям FRITZ 9 - The Ultimate Chess Game (2.87GB iso file): Info

Дали ще се удовлетвори молбата ми да бъде качен на фтп-то?

Благодаря.

 

Edit:

Оказа се че версията на ДВДто е Германска, а никаде няма Английа в нета.

:bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Здравейте,аз харесвам игрите преведени на български!С голямо удоволствие превъртях "Черното огледало".Затова искам да попитрам няма ли някой да качи на тайванския "Empire Earth" на български.Знам,че е излезнала отдавна!Или поне ми кажете от къде да я сваля!Благодаря предварително.

Link to comment
Share on other sites

UFO:Aftershock продължението на една много добра стратегия сега с по-хубава графика и A.I. игара излезна преди няколко дена....

 

 

X3:Reunion Този техен най-нов космически симулатор ще се захранва от невероятно красивия енджин X3, който се възползва от всички визуални екстри на DirectX 9.0, и ще ви потопи във възможно най-живата и реалистична вселена, която някога сте виждали. Освен това сега икономическият модел ще бъде по-сложен, от която и да е X-игра, излизала до момента. Благодарение на него ще може да завладеете враговете си единствено чрез търговия. И като прибавим към всичко това и сериозно подобреният A.L. (Artificial Life), този симулатор ще предостави на играча една постоянно променяща се, еволюираща вселена, която той може да промени с всяко свое действие.

 

 

Източници PC Mania!!!

 

Надявам се да ги качите тея две игри защото са наистина обещаващи....

Link to comment
Share on other sites

Някой знае ли дали има играта Chip and Dale за PC?

P.S. Незнам дали трябва да се казва точно така, но да е с тях двамата :)

Link to comment
Share on other sites

да знаете къде мога да намеря Tzar на български...?

 

Еdit:намерих я---

Link to comment
Share on other sites

Супер много съм зарибен от едно време по флипера Adventure pinball the forgotten island

и сегга ми се иска пак да поиграя на тая игричка но не мога никъде да я намеря :cry

help pls

мерси предварително :)

namerih q

Link to comment
Share on other sites

World Racing 2 :woot

И тези 3 фаила от демото че...

Така едно много бързо инфо как да подкарате играта щото аз я подкарах и сега ще геймя като луд.

1.Намирате си демото на играта.

2.Инсталвате демото.

3.След това от папката на демото копитрате следните файлове: protect.dll, protect.exe, WR2_PC.exe.

4.След това пускате играта и се кефите като мен.

 

Мисля, че всички ще сме доволни като я качите :punk :punk :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

World Racing 2 :woot

И тези 3 фаила от демото че...

 

 

Мисля, че всички ще сме доволни като я качите :punk :punk :rolleyes:

Едва ли ще работи за цялата игра, просто по някое време(вероятно след като свърши нивото, което е в демото) играта ще крашне:)

Link to comment
Share on other sites

UFO:Aftershock продължението на една много добра стратегия сега с по-хубава графика и A.I. игара излезна преди няколко дена....

 

X3:Reunion Този техен най-нов космически симулатор ще се захранва от невероятно красивия енджин X3, който се възползва от всички визуални екстри на DirectX 9.0, и ще ви потопи във възможно най-живата и реалистична вселена, която някога сте виждали. Освен това сега икономическият модел ще бъде по-сложен, от която и да е X-игра, излизала до момента. Благодарение на него ще може да завладеете враговете си единствено чрез търговия. И като прибавим към всичко това и сериозно подобреният A.L. (Artificial Life), този симулатор ще предостави на играча една постоянно променяща се, еволюираща вселена, която той може да промени с всяко свое действие.

Източници PC Mania!!!

 

Надявам се да ги качите тея две игри защото са наистина обещаващи....

 

 

Все още се надявам да качите тези 2 игрички...а и днес гледам в Арената Legion Arena....нали се сещате за Rome Total War ми това е горе-долу нейно копие...играта е обещаваща като се набляга на Рим отново...надявам се да я качите!!!

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз сум голям почитател на кеча (WWE) и ще ви помоля ако можете да качите WWE RAW, или някоя друга версия като Smack Down или нещо такова ще сум ви много благодарен! Благодаря предварително :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Все още се надявам да качите тези 2 игрички...а и днес гледам в Арената Legion Arena....нали се сещате за Rome Total War ми това е горе-долу нейно копие...играта е обещаваща като се набляга на Рим отново...надявам се да я качите!!!

 

дам и аз се надявам да ги качите :) И двете игри са класически :) особенно уфо-то :)...

Link to comment
Share on other sites

Здравейте, аз сум голям почитател на кеча (WWE) и ще ви помоля ако можете да качите WWE RAW, или някоя друга версия като Smack Down или нещо такова ще сум ви много благодарен! Благодаря предварително :bgrin:

виж това...и това...

Link to comment
Share on other sites

moje li nqkoi da ka4i x3:reunion i advent rising plz

има я тук в арената на торент...

само трябва да си регистриран... :rolleyes:

 

Edit:ама като гледам коментарите подкарването е зверски трудно...за X3 говоря...

 

Edit2:ето и Advent Rising...пак от арената...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...