Jump to content
BulForum.com

SOUTH PARK


Recommended Posts

Мда, този епизод е направо разкъсващ!!!

 

BTW забелязахте ли надписа "Това е действително съществуващо вярване" когато обясняваха дейноста на Super Adventure Club? Не е истина какви болни мозъци има!!! :sick :bgrin: :angry1 :sick

 

А това с момента от SW3 много ме изкефи.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Серията беше гнусна! Този път минаха всякакви граници! От друга страна пък всъщност, показаното от тях е доста реалистично. Такива неща съществуват. Само си помислете, с каква цел толкова много цивилизовани Западняци пътуват за страни като Тайланд!

Link to comment
Share on other sites

Новата серийка мноо ми хареса :punk Мисля, че се доближава доста повече до по-старите серии, отколкото първия епизод от сезона :)

 

Айдееее излезна 1003 :punk После кат я гледам ша споделя мнение :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Трагедия... филмът затъпя! Това ще е последният сезон, който ще гледам!

 

Аревидерчи монамур, както пееха някакви гумени глави или каквито бяха там!

 

:angry:

Link to comment
Share on other sites

Култова анимация тва ми е мнението.Тва е най-размазващата анимация правена някога.Любимия ми герой е Мр.Гарисън с култовата реплика Mkay(което всъщност четох в един сайт че е Hmm OK).

 

тази реплика не е на мистър гарисън... :unsure:

Link to comment
Share on other sites

тази реплика не е на мистър гарисън... :unsure:

 

Така е... Репликата е М'кей и е на мистър Маки. А иначе що да е затъпяло филмчето, според мен все още си кърти :) :D :P .

Link to comment
Share on other sites

WTF???? Какво става с www.mrtwig.net ??? От 3 дена не мога да влезна :cry

Еми...сбогом на този прекрасен сайт. :cry

Иначе новият епизод при мен в DC++ или в www.southparkx.net

За сега само в РМ, по-късно и в .ави

Link to comment
Share on other sites

В арената, както и в други сайтове за торенти ги качват редовно. Вярно е че не е на минутата както в мртуиг, ама пак е нещо...

Link to comment
Share on other sites

SOUTH PARK RULEZZZ! Аз съм фен от много време. Преди няколко дена ми беше случно и направих това:

http://www.freewebs.com/pifsflash/PIF%20PARK%2002.swf

 

SOUTH PARK STYLE N#1

 

 

Виждам, че го умееш flasha, пробвай се да направиш обаче нещо наистина "фенско". Ползвай оригиналните гласове от South Park, особенно от най-старите сезони.

 

Това конкретно повече ми напомня на Salad Fingers

 

:) Аз гледам South Park от 1999 година.

Link to comment
Share on other sites

сега свалям south park от арената-9 сезона.та мисълта ми е освен субтитрите от subs.unacs.bg има ли някаде и за други епизоди?

Link to comment
Share on other sites

сега свалям south park от арената-9 сезона.та мисълта ми е освен субтитрите от subs.unacs.bg има ли някаде и за други епизоди?

Аз лично не съм виждал други.

 

Последният епизод е супер изпляскал... :wacko: На последък не са смешни, а супер изчаткали...знам ли вече к'во става. Както и да е.

1005 Enjoy it.

Link to comment
Share on other sites

Нещата стават все по-лоши :( Не знам, аз ли съм зле, или последните епизоди са яко в оркестъра :blink: Особено 1005.Е поне нещата с http://www.mrtwig.net/ се оправят.Има торенти към 1004 и 1005(.avi и .rm), а на 1 май щял да заработи наново :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Новият епизод (10x07) на South Park ме изкефи максимално. От много време си мечтая някой да постави Картман на мястото му. Е и това се случи. Може да не е за постоянно, но и това е достатъчно :D

 

Имам чуството че всички родители трябва да гледат този епизод, иначе може да попаднат в положението на Super Nanny

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Защо по дяволите няма нови епизоди???

June 1, 2006

 

Q. - When precisely will Season 10 resume?

A. - The next new episode (#1008) is currently scheduled to air on Wednesday, October 4, 2006 at 10:00 P.M. ET/PT. It will be followed by six more new episodes for a total of seven new episodes this fall.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

На Cartman сигурно се дъкжи 80% от успеха на това невероятно...нещо, което е South Park. Никой не може да го постави на мястото му! :devil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...