Jump to content
BulForum.com

SOUTH PARK


Recommended Posts

SOUTH PARK e super qko film4e,mnogo me kefi,napravo se napikah ot smqh kato gledah filma.

NE moga da rzbera za6to nqkoi hora ne gi kefi.

LUbim geroi-KEny razbirase

i lubima pesen uncle fucker

 

Верно че повечето са гледали филма и само на базата на него говорят. Но South Park преди всичко е сериал. Който просто ПРЕПОРЪЧВАМ да гледате ако не сте го направили досега :)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Гледахте ли Team America? Който не го е гледал да го гледа.

 

Малко рециклира някои серии на South Park, но е типичният стил на Matt и Trey, но познатите гласове на Mr. Garrison, Eric Cartman, etc. дори ми се струва, че във филма участва и гласът на Captain Zapp Brannigan от Futurama.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Hajde davaite mneniq za noviqt epizod. Nali go gledahte :huh:

Neznam dali go ima v warez.ru, ama izlezna tazi sutrin v 5h, i ako go nqma nqkoi da prati PM kak da go kacha.

Svalih go v .avi :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Някой ако може да ми намери 205ти епизод Conjoined fetus lady, във АВИ формат, ще съм му адски признателен. rm не ме устроива, качеството е на първо място все пак B)

Епизодът вече е в ftp-то, отне ми 3 дена да го сваля... сигурно бих свалил целия сезон за толкова.

 

За съжаление изглежда че 310,311 (а може и нататък) са развалени.... Много гадно. Сигурно пак ще запецна за няколко дена докато ги сваля....

(Мразя да прескачам или пропускам епизоди!!!)

 

Качил съм 901 с DSrip на LOKi , ако е с по-добро качество от rm-ите, вземи да ги изтриеш. Ще качвам и останалите епизоди (902 го има, другите като дойдат).

 

Иначе сериалът е супер зарибителен!!

Досега не бях гледал нито една серия... честно. А сега съм пристрастен...

Link to comment
Share on other sites

Епизодът вече е в ftp-то, отне ми 3 дена да го сваля... сигурно бих свалил целия сезон за толкова.

10x :D

 

За съжаление изглежда че 310,311 (а може и нататък) са развалени.... Много гадно. Сигурно пак ще запецна за няколко дена докато ги сваля....

(Мразя да прескачам или пропускам епизоди!!!)

Качил съм 901 с DSrip на LOKi , ако е с по-добро качество от rm-ите, вземи да ги изтриеш. Ще качвам и останалите епизоди (902 го има, другите като дойдат).

 

Иначе сериалът е супер зарибителен!!

Досега не бях гледал нито една серия... честно. А сега съм пристрастен...

За 310 и 311 незнаех, ще проверя дали и мойте са развалени.

Аз ги имам всички в ави, само дето нямам идея как се ъплоудва. :(

Иначе съм леко разочарован от 901 и 902. Особенно 901 :sick

Все пак South Park KICK ASS :punk

Link to comment
Share on other sites

Мерси мерси!! Не бях забелязал че 2 05 липсва :(

 

Значи единствено имах проблем със Starvin Marvin in Space

Но го гледах чрез VirtualDub и закрепих положнението ;)

 

Относно 5-ти сезон: няма ли го на DVD Rip

 

А нещо по въпроса с 8-ми сезон (относно RM файловете...)

Link to comment
Share on other sites

opredeleno izrazqvam simpatiite si kym serialcheto - mnogo e zdravo, no za syjalenie ne e neshto, v koeto bih se vmaniachil mnogo kakto nqkoi kolegi, no vse pak vseki si ima neshto na koeto se kefi nali?..

Peace!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Вече 8ми сезон го има в ФТПто със супер високо качество :punk

 

Очаквам 903ти излизащ в Четвъртък в 5ч сутринта :zzz

Link to comment
Share on other sites

ma te mnogo sezoni we kolko sa obshto?????

За сега са 8 пълни и в момента излиза 9ти сезон. Всеки има приблизително 15-16 сериики по 20тина минути всяка.

Има и филм 1:30ч, който е също толкова ненормален.

 

 

С радост забелязвам, че излезлият днес 903 епизод е качен в .ави :D

Аз тъкмо щях да го кача, ама викам я да проверя дали някой не го е качил преди мен. БРАВО :lol:

Само дето тоя 9ти сезон не започва добре. Къде са култовите епизоди като Towelie, Mr. Hankey, Terance and Philip, The thooth fairy... :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

С радост забелязвам, че излезлият днес 903 епизод е качен в .ави  :D

Аз тъкмо щях да го кача, ама викам я да проверя дали някой не го е качил преди мен. БРАВО :lol:

Мерси, мерси...

Забелязах че е пропуснат още един епизод 617, понеже се страхувах от няколкодневно сваляне гътнах най-малката версия, avi но с такова качество че..... (другата е mpg и вероятно е с 7% по-добро качесто и 7 пъти по-голяма)

 

do4okarako4ev, може ли да изтриеш 4-те mpg файло които си качил от Season.8, свалил/качил съм ги на avi, да не стане някоя обърквация ;)

Link to comment
Share on other sites

Мерси, мерси...

Забелязах че е пропуснат още един епизод 617, понеже се страхувах от няколкодневно сваляне гътнах най-малката версия, avi но с такова качество че..... (другата е mpg и вероятно е с 7% по-добро качесто и 7 пъти по-голяма)

 

do4okarako4ev, може ли да изтриеш 4-те mpg файло които си качил от Season.8, свалил/качил съм ги на avi, да не стане някоя обърквация ;)

Да...и той липсва, аз го имам в .рм , ама все пак, добре е да се качи в ави

 

Изтрих mpg файловете от 8ми сезон, който бях качил, ама тия които ти си качил в ави си им объркал имената ми се струва :P

802.-.Up.The.Down.Steroid.avi                 

803.-.The.Passion.of.the.Jew.avi                 

804.-.You.Got.Fucked.In.The.Ass.avi           

805.-.AWESOM-O.avi       

Awesom-o e 802, Up.The.Down.Steroid е 803...и т.н. Разместил си ги с 1 ;)

 

Towelie не ме изкефи много.. де да знам.  :unsure:

Тоя епизод ми е един от любимите. Особенно момента, където го питат: Кажи паролата.

Трябва да се напуша и ще се сетя за паролата. (Набохва се)

Стан: Е, сети ли се за паролата.

Паролата за какво? :wacko:

 

:D :D :D :D :D :D Супер луди!

Айде някой да сподели мнение по 9ти сезон де. Само аз го плюя. Само на мен ли не ми харесва или и вие смятате, че е издънка :unsure:

(Не, че не ми харесва, ама просто е най-тъпия сезон до сега :cry )

Link to comment
Share on other sites

Да...и той липсва, аз го имам в .рм , ама все пак, добре е да се качи в ави

 

Изтрих mpg файловете от 8ми сезон, който бях качил, ама тия които ти си качил в ави си им объркал имената ми се струва :P

 

Awesom-o e 802, Up.The.Down.Steroid е 803...и т.н. Разместил си ги с 1 ;)

Проверих тук и редът на епизодите които съм качил е правилния.

 

Айде някой да сподели мнение по 9ти сезон де. Само аз го плюя. Само на мен ли не ми харесва или и вие смятате, че е издънка :unsure:

(Не, че не ми харесва, ама просто е най-тъпия сезон до сега :cry )

Чакай де... не съм стигнал до него;)

Link to comment
Share on other sites

От целият факан свят,май само аз смятам South Park за абсолютно безсмислена глупост.Просто не ме кефи.Моля ви всякакви си там заядливи момченца и момиченца не ми пускайте Reply на поста.Просто това си е мое лично мнение и нищо неможе да го промени.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...