Jump to content
BulForum.com

SOUTH PARK


Recommended Posts

Направо немога да повярвам :blink: Наистина ли няма тема за South Park или аз немога да я намеря :(

Както и да е, от вас чакам любими:

1. Герой

2. Момент от филма South Park

3. Епизод

4. Песен

Също така всякакви мнения, относно всичко свързано със South Park!

Дерзайте ;)

 

Един много ценен сайт, в който излизат новите епизоди и има подробна информация за тях.

http://www.mrtwig.net

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Култова анимация тва ми е мнението.Тва е най-размазващата анимация правена някога.Любимия ми герой е Мр.Гарисън с култовата реплика Mkay(което всъщност четох в един сайт че е Hmm OK).Най-як момент от филма не мога да посоча щот той целия е супер смях.От епизодите съм гледал много малко,ама тея дет гледах бяха върха.Имаше един в който лелята на Стенли му беше подарила няква риба дет избиваше хората и майка му ги погребваше в задния двор и накрая се оказа че тая риба била от някво индианско гробище,на което някъв си бил построил магазин за животни,ама докато го строил(магазина) се напил и изкарал труповете,изпикал се върху тях и пак ги заровил и отворил няква дупка в пространството,или някви такива простотии.Аве много смях тоя филм.Любима песен......ами не се сещам за тва ша пиша Uncle fucker.В дата.бг имаше субтитри за няколко епизода ако някой знае къде има още да казва. :P А някой знае ли как се казваше играта по филма дето вървеше и хвърляше някви снежни топки по някви мисирки и такива работи :confused

Link to comment
Share on other sites

Аз съм гледал ВСИЧКИ епизоди и филма естествено. Има ги в warez.ru. Препоръчвам на всички, който разбират английски да си свалят епизодите.

Тези който не разбират английски да гледат филма. А в data.bg има субтитри на 2 серии. Може да си изтеглите и Субтитрите на първият епизод. Тях ги има в www.dvd.box.sk. Ако има някой, който досега не е гледал нищо на South Park, просто да си изтегли първото епизодче (20мин.) и после да пише :D

 

Редно е и аз да кажа нещо по темата. НАЙ-ЯКОТО НЕЩО НА СВЕТА Е ТОВА!

Любим герой ми е Ерик Картман, момент от филма - Когато пее "Майката на Кайл е кучка" и тя стой зад него. Любим епизод 508 - TOWELIE, и песен "I hate you guys"

Link to comment
Share on other sites

"I'm sorry but I just can't trust something that bleeds for five days and doesn't die"

определено! :punk

 

Както и: "По погрешка сме ти сложили картоф вместо сърце и ти остават 2 секунди живот" :bgrin:

 

Нека да не забравяме и: Oh my God! They killed Kenny. You bastards!!! :D

Link to comment
Share on other sites

Аххахахахаа НАи великата анимация на всички времена :punk ! Само като се сетя и ме избива на смях :lol:

По въпросите: Аватара ми е достатъчно показателен :lol:

Любим герой : Кени , Mr Гарисън , картър , Учителката с висящите нянки дето не и знам името.

Любима реплика : Oh My god they killed kenny!You Bastards! и И репликата за мензиса спомената от @GuardianForce :lol: :love

Любима песен : Мноо саааа... Uncle Fucker,Blame Canada,Cartman's Mom is a Dirty Slut.

Епизод: Онзи дето го разправя братмито :punk Лудницааа

Link to comment
Share on other sites

Аххахахахаа НАи великата анимация на всички времена :punk ! Само като се сетя и ме избива на смях :lol:

По въпросите: Аватара ми е достатъчно показателен :lol: l

Любим герой : Кени , Mr Гарисън , картман, Учителката с висящите нянки дето не и знам името. :wub: Big gay All Едит :вече го знам Miss ChokesOnDick

Любима реплика : Oh My god they killed kenny!You Bastards! и И репликата за мензиса спомената от @GuardianForce :lol: :wub: :tongue и разбира се MKAY !!! :love а и OK OK People!There's Nothing To see here!

Любима песен : Мноо саааа... Uncle Fucker,Blame Canada,Cartman's Mom is a Dirty Slut.

Епизод: Онзи дето го разправя братмито :punk Лудницааа

 

Едит:

Моля ви изтрийте поста на @Bratmito Обърках юзърите :( :bgrin: :cry

Link to comment
Share on other sites

Една от любимите ми анимации :D :punk

Любимата ми реплика(обаче не им знам имената и ще ме извините :bgrin: ):

Когато момчето пита негъра в стола на училището:

-Как да я накарам да ме хареса?!?(момчето за момичето,чието име също не помня)

-Амиии......трябва да намериш клитора ! :D :D :D :D :D :D

Като го чух тва и се скапах да се смея !!! :D

Link to comment
Share on other sites

По въпросите: Аватара ми е достатъчно показателен  :lol: l

Любим герой : Кени , Mr Гарисън , картър , Учителката с висящите нянки дето не и знам името. :wub: Big gay All

 

картър да не би да е Картман?

Даскалката с висящите цици се казва Miss ChokesOnDick

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха :)

Един от най-яките моменти е когато се разбра, че изчезват зъбите на децата и се събраха всички стоматолози и излезе един баш майстор който каза, че единственото логично обяснение било, че имало half-chicken-half-squirrel и почна да обяснява как този half-chicken-half-squirrel имал at least a basic understanding of algebra и някакви други факти за него и даже си беше направил фотопортрет :) ха-ха-ха

Link to comment
Share on other sites

eeee това е голям филм!

любимия ми момент е какумря кени след като си запали пръднята :laughing:

накрая се сабужда в болницата и:

"Синко имам лоша новина...Сложили сме ти картоф вместо сърце, остават ти 3 секунди живот!"

хаааааааааааахаааха :laughing:

Ами Саддам...напрао да са размажеш! :punk

Link to comment
Share on other sites

картър да не би да е Картман?

Даскалката с висящите цици се казва Miss ChokesOnDick

Пф да бе объркал съм хаха

Link to comment
Share on other sites

:laughing: oab4e onaq pesni4ka e nevoroqtna pripeva i e Shut your Fucking face uncle fukcer  your .......... i taka natatak daje neq q ima kato MP3 i sam si q izteglil ama ako sa sedta otkade be6e namerih q eto link4e: http://warez.ru:8084/mp3/*Soundtracks/Sout...6.Uncut.(1999)/ pesenta e 14 drapnete siq q SUpEr QkA e !  :punk  :lol:  :lol:  :lol:

да,тази песен е много яка.всеки трябва да е чуе :D

Link to comment
Share on other sites

Дочокаракочо,

 

 

преварил си ме с темата за South Park. :) Аз тука предполагам съм най-големият фен на това шоу. Едва ли има някой друг, който да знае сериите наизуст :)

 

По традиция ги свалям само в .RM формат, за да се събират на едно CD. Може би някой ден или ще си купя оригиналите или поне ще потърся DIVX варинати.

 

Решил съм на 10ти сезон да спра :)

Link to comment
Share on other sites

Ха-ха-ха :)

Един от най-яките моменти е когато се разбра, че изчезват зъбите на децата и се събраха всички стоматолози и излезе един баш майстор който каза, че единственото логично обяснение било, че имало half-chicken-half-squirrel и почна да обяснява как този half-chicken-half-squirrel имал at least a basic understanding of algebra и някакви други факти за него и даже си беше направил фотопортрет :) ха-ха-ха

 

 

Класическа серия - Kenny Sega Dreamcast?

Link to comment
Share on other sites

Дочокаракочо,

преварил си ме с темата за South Park. :) Аз тука предполагам съм най-големият фен на това шоу. Едва ли има някой друг, който да знае сериите наизуст :)

.........................

Решил съм на 10ти сезон да спра :)

 

Споко, има и други дето да знаят епизодите на изуст :D

Аз и lotion! Майтап няма гледал съм ги всичките, повечето по 2 пъти, някой по 4-5, а Mr. Hankey Christmas Classics и Towellie 10-20 пъти да не и повече.

Само не разбрах какво си решил да спираш на 10ти сезон.

Пък и то след цели 2м. излиза 9ти сезон, та до 10ти ще има да чакаме....ЕХ :rolleyes:

 

Едит: А серията със зъбите е The.Tooth.Fairy мисля че от 4ти сезон!

Link to comment
Share on other sites

Любим герой Картман. Песен Uncle Fucker . Много ме кефи епизода дето Картман има :allien сонда в задника :punk :punk

Анимацията е просто луууууууудааааааааааааа

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо гледах 814 епизод - ако още не сте го гледали пригответе се за много кръв, не е за хора със слаби сърца! :)

И как иначе - отново Картман е замесен!!! :)

Link to comment
Share on other sites

South Park  с една дума може да се опиши: " ТЪПНЯ "...

А ти с четири думи-Човек който не разбира.Нищо лично.Всеки си има мнение,ама не съм съгласен,че на теб като не ти харесва е тъпня.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...