Jump to content
BulForum.com

SOUTH PARK


Recommended Posts

Любим герой- Cartman ( Respect my authoritah!!!)

Момент от филма- Кени пада през ада и среща Хитлер, Ганди и пр, както и песента на Садам.

Епизод- колебая се между Chickenlover и Simpsons did it (I am GOD of the sea people!!! :lol: ) както и Cartman gets an anal probe и римейкът му Cancelled

Песен-Песента на Садам или Kyle's mom is a bitch :laughing: .

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply
А ти с четири думи-Човек който не разбира.Нищо лично.Секи си има мнение,ама не съм съгласен,че на теб като не ти харесва е тъпня.

 

Много точно си го написал. Човек, който не разбира! (И то явни и от футбол, гледайки му аватара :P )

 

П.П. Майтапя се LiverpoolFan, да не се засегнеш. ;)

Link to comment
Share on other sites

Споко, има и други дето да знаят епизодите на изуст :D

Аз и lotion! Майтап няма гледал съм ги всичките, повечето по 2 пъти,

 

Само 2 пъти? Няма серия, която не съм гледал по-малко от 6-7 пъти :) Само Bigger, Longer and Uncut съм гледал малко пъти 3-4.

Не помня, кога започнах да го гледам. Може би в края на 1998-ма.

 

Всеки път като гледам някоя серия за незнамсиколипът откривам по някоя нова реплика, която не съм разбрал.

 

 

някой по 4-5, а Mr. Hankey Christmas Classics и Towellie 10-20 пъти да не и повече.

Само не разбрах какво си решил да спираш на 10ти сезон.

Пък и то след цели 2м. излиза 9ти сезон, та до 10ти ще има да чакаме....ЕХ

 

Причините са няколко.

 

Първата е: един приятел каза, че ще направят 10 сезона и ще спрат, ако не спрат, аз ще спра.

Втората е: откакто Matt и Trey станаха католици, взеха много да философстват. Изгуби се невинната очарователност на 4ворката от 1-2-3 сезон. Личното ми мнение е, че 3ти сезон е най-добрият. Всичките му серии без изключение са култ.

И любимият ми Cartman взеха да го представят като тотален ГЪЗ. Kyle и Stan станаха твърде големи интелектуалци и вече не звучат като 9вет годишни, а като 20 годишни дървени философи, а от друга страна шоуто стана твърде вулгарно (Mr. Slave, Paris Hilton)

Третата е: почна да ми влияе върху психиката. По едно време бях прекалил, на всяко 3то изречение пусках по цитат от South Park.

 

 

 

Любими фрази:

- Fart, Cartman, fart!

- I don't think I'm gonna fart tonight any more.

 

- Are you high or just plain stupid?

- I asure you 100% I am not high!

 

- Aboot Canada!

 

- American penis... wow! Gargantuan penis!

 

- I made you eat your parents. I made you eat your parents.

 

- 10 million dollar

 

- Satan, let's fuck!

 

- Seniors are driving!

 

- Okamo gamesphere

 

etc.

Link to comment
Share on other sites

Човек, все едно за себе си слушам. Всяко 2ро 3то изречение ми е цитат от South Park. Репликата за всяка ситуация е: "Т'ва като в оня епизод на South Park...." и се почва еди кой си епизод, пък ако има още някой фен и ....спирка няма :D

Link to comment
Share on other sites

Дочо, да не се срещнем в психиятрията ей, или в някоя сбирка на опитващи се да се откажат от South Park?

 

И кво сега? Ще излезе, че не съм единственото кукуригу, а?

Link to comment
Share on other sites

- Fart, Cartman, fart!

- I don't think I'm gonna fart tonight any more.

Цитата е "I dont think I have to fart any more tonight", мисля. Вий болни ли сте?! Само по 2 пъти сте ги били гледали... по-малко от 5 не става, а за Bigger Longer & Uncut- Към 20-тина пъти е нормалното :D

Link to comment
Share on other sites

OK! Изхвърляйте си се колкото искате :D

Аз лично не смятам за есествено някой да е гледал по 5 пъти 130 епизода, които са по средно 22 - 23 мин., защото това прави приблизително към 220 часа гледане! :blink:

Ж мъ извиняати, ама "Screw you guys, I'm going HOME"

Link to comment
Share on other sites

OK! Изхвърляйте си се колкото искате :D

Аз лично не смятам за есествено някой да е гледал по 5 пъти 130 епизода, които са по средно 22 - 23 мин., защото това прави приблизително към 220 часа гледане! :blink:

Ж мъ извиняати, ама "Screw you guys, I'm going HOME"

 

 

На вечер съм гледал по 2-3 епизода. Да речем по 3-4 пъти седмично в продължение на средно 5 години, което прави доста повече от 220 часа :)

 

Ако ме познаваше, нямаше да смяташ, че се изхвърлям

 

Ужас... до сега не съм си правил тази сметка! Спирам да смятам до тук! Не искам да знам!

 

Screw you guys, I'm going HOME

 

Cartman печелил всички дебати! Как? Казвал: Screw you guys, I'm going HOME! :P

 

Дааа, как можах да забравя този лаф!

 

:) Аз имам сравнително лоша памет и два месеца, ако не гледам един епизод, след това горе долу все едно за пръв път го гледам. :) Затова трябва по-често да ги гледам, за да не ги забравям.

Link to comment
Share on other sites

Точно трябва да гледаш по-рядко, щото като забравиш епизода и ще се кефиш все едно сефте го гледаш. ;)

Link to comment
Share on other sites

A любимата ми песен е: What would Brian Boitano do?

Любимият герой: Barbara Streisand

Любим момент: много, но да посоча един Who is Cartman's mother?

Любим епизод: The Return of the Fellowship of the Ring

 

 

 

 

 

 

 

I hate you guys!

You guys are stupid!

Especially Kenny!

I hate him the most!

 

Screw you, guys! I'm going HOME!

Link to comment
Share on other sites

Добрата новина е, че новият сезон ще започне след 46дни и 6часа, горе-долу. Дано да е по-дълъг от 8ми сезон, щото в него имаше само 14 епизода. :(

Както и да е...тръпна в очакване на 9ти сезон.

 

Офтопик: Знам, че не му е тук мястото, ама какво да направя като там където му е мястото на това изречение НИКОЙ не ми обръща никакво внимание. Пък и предполагам, че тук се появяват фенове на SOUTH PARK и ще могат да ми помогнат.

Някой ако може да ми намери 205ти епизод Conjoined fetus lady, във АВИ формат, ще съм му адски признателен. rm не ме устроива, качеството е на първо място все пак B)

Link to comment
Share on other sites

Как беше ония сайт кадето пише колко минути, чесове и т.н. остават докато качат следващия епизод. Имах го на фаворитес ама прайх формат и.. :)

Link to comment
Share on other sites

Как беше ония сайт кадето пише колко минути, чесове и т.н. остават докато качат следващия епизод. Имах го на фаворитес ама прайх формат и.. :)

http://mrtwig.net/

ТОЗИ?

 

На вечер съм гледал по 2-3 епизода. Да речем по 3-4 пъти седмично в продължение на средно 5 години, което прави доста повече от 220 часа

Е...така може. Аз преди 5 години нямах компютър :(

Link to comment
Share on other sites

Искам да ви питам ,за филмът ,как се казва тази песен която звучи докато Кели пада в Ада  :P

 

 

Казвали са ми, че е на Metallica, но аз като не съм им фен (макар че имам техни албуми), не знам подробности.

 

Тъй че купувай/сваляй всичко на Metallica и слушай! Може и да я намериш.

Link to comment
Share on other sites

Това е уникален анимационен филм.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Ужас! Отложиха премиерата на новият 9ти сезон с цяла седмица :angry: Някой знае ли защо? :blink:

А...също ако някой може да ми каже как се казва филма на Трей Паркър и Мат Стоун. Нали сега са направили някакъв филм тея изроди.... :D

Link to comment
Share on other sites

taka hora az imam nqkolko vuprosa:

1.koi tochno e toq epizod deto keni pada v ada???ot koi sezon e i kak se kazva

2.kak da otvarqm tupite rm failove ot 8-mi sezon?probvah s quicktime ama ne stava :unsure: ako znaete kajete plz

 

inache south park rulz :punk

Link to comment
Share on other sites

taka hora az imam nqkolko vuprosa:

1.koi tochno e toq epizod deto keni pada v ada???ot koi sezon e i kak se kazva

2.kak da otvarqm tupite rm failove ot 8-mi sezon?probvah s quicktime ama ne stava  :unsure: ako znaete kajete plz

 

inache south park rulz  :punk

Да не говориш за филма?Защото в него Кени пада в ада?А rm файл не съм сигурен,но мисля че и Media Player го отваря. :unsure:

Link to comment
Share on other sites

RM файловете могат да се отварят и без Real Player. Отваряше ги мисля ACE Mega Codec, с който доскоро бях.

Иначе аз имам 8ми сезон в .avi, обаче незнам как се ъплоудва, пък и вече след като ги има качени...

Link to comment
Share on other sites

Ужас! Отложиха премиерата на новият 9ти сезон с цяла седмица :angry: Някой знае ли защо? :blink:

А...също ако някой може да ми каже как се казва филма на Трей Паркър и Мат Стоун. Нали сега са направили някакъв филм тея изроди.... :D

 

http://warez.ru:8080/FTP/Moviez/@Replace/T....Police.(2004)/

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...