Jump to content
BulForum.com

SOUTH PARK


Recommended Posts

  • Replies 207
  • Created
  • Last Reply

Новият епизод кърти отново. :punk

Вече и с качество .avi при мен в DC++ ;)

 

"I broke the dam" :lol: :lol: :lol:

Последните 3-4 мин. ме оставиха без дъх от неистов смях.

Link to comment
Share on other sites

Всеки четвъртък на този сайт в torrent формат излизат новите серии, ако не го знаете:

 

Mr Twig: http://www.mrtwig.net

 

 

Скоростта за сваляне от този torrent сайт малко след излизане на нов епизод, обикновенно е отлична - формати - всякакви.

 

Аз си предпочитам по исторически причини .rm и общо взето в този формат имам абсолютно всичко за South Park, що е излязло.

 

Happy south parking!

Link to comment
Share on other sites

Mr Twig: http://www.mrtwig.net

Happy south parking!

Понеже сайта е споменаван в темата вече, за тези, които сега се вманиячават направо го слагам в топик-поста.

Днес излезе новият епизод. Който иска да си го тегли от сайта, който иска, от мен в DC++ папка Сезон 9 ->909, който иска от другаде ;) . Засега само .рм.

Сега сядам да го гледам...и както каза Zingam "Happy South Parking" :punk

Link to comment
Share on other sites

Понеже сайта е споменаван в темата вече, за тези, които сега се вманиячават направо го слагам в топик-поста.

Днес излезе новият епизод. Който иска да си го тегли от сайта, който иска, от мен в DC++ папка Сезон 9 ->909, който иска от другаде ;) . Засега само .рм.

Сега сядам да го гледам...и както каза Zingam "Happy South Parking" :punk

 

С този епизод на чист съвременен български език бих казал, че Трей и Мат изпотрошиха всички мифки, Марджорин! Знаех си аз, че жените крият нещо!

 

 

 

 

 

 

There you go, son! Eat!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
ДОЧО как се пишеш в дц++.

Някой друг няма ли ги новите серий??

ЗАщото нещо от този сайт не мога да свалям

[ggbit]do4okarako4ev , онлайн съм предимно вечер.

Има и някакъв фен, който ги има новите в .rm Пише се [ggbit]Gerbil.

От сайта не знам защо не можеш да сваляш. :unsure:

Случва се временно да не може да се сваля, понеже адски много народ тегли.

 

P.S. "Who gives a crap what you think, Wendy?"

Link to comment
Share on other sites

за кфо са ви субтитри бре?

тегли от:

http://www.mrtwig.net/

Че то има ли субтитри?Аз съм попадал само на 4 епизода със субтитри от 1-ви сезон мисля че бяха.Иначе и аз гледахй от 1 до 7 сезон без субтитри и разбирам почти всичко,макар и английския ми да не е на особено добро ниво.

Link to comment
Share on other sites

1. Герой - Kenny

2. Момент от филма South Park - Когата Кенй се подпалва

3. Епизод -You Got Fucked In The Ass

4. Песен - Shut you'r fucking face uncle fucker

 

South Park кътри мифки. :punk

Link to comment
Share on other sites

Че то има ли субтитри?Аз съм попадал само на 4 епизода със субтитри от 1-ви сезон мисля че бяха.Иначе и аз гледахй от 1 до 7 сезон без субтитри и разбирам почти всичко,макар и английския ми да не е на особено добро ниво.

 

 

Ти си мислиш, че разбираш почти всичко. Тъй като следя този сериал вече 6 години и повечето серии съм ги гледал 3-4 пъти, а останалите и повече, съм установил, че с всяко гледане особенно на по-старите серии схващам неща, които преди това не съм ги разбирал. Имат много игри на думи и тънки закачки, които дори и да разбираш идеално английски, може да не ги схванеш веднага. Имат replay value сериите.

Освен английски, за някои майтапи трябва да знаеш и подробности отностно това, с което се бъзикат, за да ги разбереш.

 

Последните 2-3 сезона станаха много философски и силно намалиха тоалетния хумор. Усеща се, че Трей и Мат са порастнали и са се поизтъркали. Все още са доста оригинални, но не колкото преди. Смятам, че 2, но най-вече 3ти сезон са най-силни. Първи още се разработват, оттам нататък качеството е променливо.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Под "разбирам почти всичко" имах в предвид,че зацепвам смисъла до толкова че да знам за какво се говори.Не че разбирам всяка дума която казват. :)

Link to comment
Share on other sites

Под "разбирам почти всичко" имах в предвид,че зацепвам смисъла до толкова че да знам за какво се говори.Не че разбирам всяка дума която казват. :)

Да...те от време на време си измислят тяхни си думи, като: Poohsteppers, Butlicker и т.н. :lol:

Започнах да пак от 1ви сезон епизодите и разбирам огромната разлика м/у тогава и сега. Верно напоследък са затъпяли малко. :(

И понеже разпространявам правата вяра - Southparking :lol: , ги гледам с човек, който е зле по английски.

Та...ако някой мoже да ми каже от къде мога да изтегля субтитри за сериите, ще съм му благодарен. Аз имам за първите 4, ама нататък...НЕ :(

 

П.П. Пак имам новите епизоди и са в ДЦто, само за инфо де :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Сега изгледах и половината от 9-ти сезон и определено е по-добър от 8-ми.8-ми май е най-тъпия.

 

Субтитри съм намирал само на 4-и епизода,но ен знам дали няма да са тези които и ти имаш.отърси в дата.бг.Там съм ги срещал.

Link to comment
Share on other sites

Уфффффф 9-ти сезон за един следобед го гледах. Ааааа не просто... разкриви ми се устата. Заболяха ме мускилите на лицето да се смея. Супер як е 9-ти сезон. Очакваме 10-ти :) :P :D .

Link to comment
Share on other sites

1 Geroi - Kenny ( deadman ) Oh my gosh they killed Kenny!!!! You Bastards

2 Moment - nqmam

3 Epizod - Kogato trqbva da obrqzvat onva malko suzdanie ( 2-ri sezon )

4 Pesen - uncle fucker

 

VIVA LA KENNY. Мога да му пожелая да бъде ЖИВ и здрав и все така приказлив. RIP KENNY :lol:

Link to comment
Share on other sites

Тъкмо бях решила, че South Park вече се изчерпа и гледах епизода с кита. Господи колко простотия на едно място...няма такъв сериал...е, може би Family Guy :P

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Невероятно, но факт. Доживяхме го братя!!! Урааааааааа

1001 Епизод, в сайта или при мен в ДЦ++ за по-бързо ;)

Още не съм го гледал, сега сядам, после ще пиша отзиви, пишете и вие.

Link to comment
Share on other sites

Az sam mnogo golqm fen na film4eto i go gledam redovno i 6te si kaja mnenieto po vaprosa.

 

1. Kyle - nai-pe4eniq ot vsi4ki, makar 4e i Stan ne e lo6.

2. Vseki pat kogato Kenny umre - razbivam se ot kef, makar i da e malko tajno

3. Epizoda s KORN - prosto za6toto sam fen na grupata.

4. Ot gostite na predatvaneto - "Fallin Away From Me" na Korn v spomenatiq epizod, ina4e "What Will Brian Boitano Do?" i "La Resistance" ot palnometrajniq film.

Link to comment
Share on other sites

Пълно с луди фенове, майна, Дочо!!!

 

Айде и аз ще го гледам след 20-19-18-17-16... секунди...

 

 

И помнете: Бира, боза и South Park rlz!

 

 

 

 

 

EDIT: Този път Matt и Trеy прекалиха! Обаче краят беше як!

 

Въпросът е, къде е Part I?

 

Ето статия на CNN по въпроса: http://www.cnn.com/2006/SHOWBIZ/TV/03/23/s...s.ap/index.html

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...