Jump to content
BulForum.com

Повече целувате или пипате???


Recommended Posts

абе велвета загатна за нещо. според мен тия дето ръчичката им шава постоянно и се стремят да се настискат максимално са малко като невидели. гледам някво пишлеме засмукало няква и и стиска гъза и ак мен ме заболяват бузките на дупето. работата в пипането не е да се настискаш, а човека с когото се целуваш да усети близоста да го накараш да се чувства добре, да допълни усещането от целувката. така че трябва да е нежно и да не се прекалява, това се опитвам да постигна аз.

 

 

Мдам, трябва да бъде приятно и на двамата, а не само на единия...

 

Колкото до пускането на ръце(обарване звучи грозно) зависи какво искаш от момичето :)

 

Аз си имам различни начини на поведение. Ако имам чуства към нея определено ще бъда максимално нежен, дори и това да не ми доставя чак толкова голямо удоволствие...

 

Освен това всичко иде от целувката, ако целувката е хубава, те ръцете сами си слизат от кръста надолу :). Макар, че е имало случаи в които ми е било толкова приятна целувката, че съм забравял за всичко останало и изобщо не помня къде са ми били ръцете.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply
Макар, че е имало случаи в които ми е било толкова приятна целувката, че съм забравял за всичко останало и изобщо не помня къде са ми били ръцете.

Tака е най-хубаво - когато мозъкът ти е блокирал и устните ти сами целуват, ръцете ти сами шарят по гърба и дупето...сякаш си под хипноза :)

Link to comment
Share on other sites

И четирите,и четирите :)

И целувам,и пипам,и лижа,и муша :)

 

Насе, лош си ти:)

Ам какво да кажа аз по тази тема. Не... Не Се стремя да опипвам. Защо да прецаквам нещо така *Съкровено(нека така го нареча)като целувката с едно опипване. За Опипването и другите неща, Насе, мисля че те вече се правят на по интимна обстановка... Пък де да знам може и да греша :blink:

Link to comment
Share on other sites

От всичко -  по МНОГО  :D

 

 

Намери се някой,дето да каже нещо хубаво :D

Link to comment
Share on other sites

1.Целувам 2.Пипам 3.Свалям

Разбира се,ако се отнася до любимото същество :wub:...........,ама като се замисля последното не важи много-много. :lol: :punk

Link to comment
Share on other sites

mnogo e grosni4ko da vidi6 kak nqkoq dvoika sedi v kafeneto i se celuva , natiska , obarva

mislia 4e baraneto e za po intimna obstanovka ili pone na mqsto kadeto nikoi nqma da mi pravi vpe4atlenie ( na kupon )

tva e moito jensko mnenie ,

strasta e strahotno ne6to no si q pazete za legloto,masata,banqta ili kadeto ste si dvamata :)

Link to comment
Share on other sites

Nevita,ква е интимната обстановка на купона?Нямало да прави впечатление и пр.

Ми ако двойката са отишли на тоя купон специално да могат да се боцнат си казвам 'ебати нещастниците',аз лично много се дразня на някви такива ..събрали сме се ние да пийнем,хапнем,да се видим,да се веселим и някви майна да ми се натискат на среща.. Ми има хотели за тая работа,ако не могат да си ги позволят паркове,пича да си в я води у тях :>

А за целувки и такива неща по кафетата по-смешно нещо не съм виждала..

Лапешка работа :huh:

Link to comment
Share on other sites

Ебати нещастниците... Как действате? Значи идва ти отвътре да го смачкаш партньора и да му изпиеш лигите, но ти спираш, оглеждаш се, ослушваш се, питаш за разрешение всички на купона и ако някой няма нищо против - целувате се и така нататък... Ако пък има против или сте в кафене - ама моооля ти се, простак такъв, невъзпитан, ама как си позволяваш, я долу ръцете - марш на стола от другата страна на масата, само в очите ще ме гледаш! Не, честно - ебати нещастниците. А младите били по-отворени и по-освободени. Чушки и домати. Тъжно ми става за вас. Ебати любовта. Лапешка работа е да ти прави впечатление, че в кафене или на купон, или ако ще на Централния площад, двама се целуват и прегръщат. Какво толкова впечатлително има? За невидели може и да има...

Link to comment
Share on other sites

А баба ми едно време като видеше млади да се прегръщат и цалуват на обществено място ги обявяваше за "хашлаци с хашлаци" :)

 

Всъщност аз не одобрявам целуването и особено пък натискането по разни кафенета и купони. Струва ми се, че кара околните да се чувстват некомфортно. Плюс това, целувката си е интимно преживяване, пък те така да го опорочават. Виждала съм и двойки, които не знам как, но го правят красиво и ме карат да се усмихна, но като цяло не се кефя да гледам опипващи се младежи.

 

Ох, пак не съм по темата...

Link to comment
Share on other sites

а аз пък докато си натисках приятелката преди години поне 10тина пъти съм разпервал средни пръсти към разни зяпащи пенсионери.... и в дискотеки съм се сбивал, че са ме зяпали...

после пораснах. но все още не обичам да ме гледат, щото съм грозен.

Link to comment
Share on other sites

Аз пък обичам и да докосвам, и да целувам. Мога да говоря конкретно за приятелката ми: аз почти постоянно нещо и правя дали ще я докосвам(опипвам) или ще я целувам. Ама съм забелязал, че колкото повече го правя, толкова повече не ми се иска да спирам. :wub:

А относно опипването и целуването на обществени места май съм против :P

Link to comment
Share on other sites

ov3rm4n, тва си е моето мнение и ти имаш право да не се съгласяваш с него..

За мен е грозно аз да седна да пия кафе и на среща да ми се натискат некви като невидели,и тва са предимно разни тийнчета,или поне аз не съм видяла големи хора да седнат и да се обарват по кафетата.. :blink: :D

И аз не съм казала,че някой тря'а да ме пита дали може да направи еди кво си-напротив да правят квото си искат,мен не ме бъркат сексуалните нагони на хората,просто не ми харесва,когато го показват публично..

Link to comment
Share on other sites

Ебати нещастниците... Как действате? Значи идва ти отвътре да го смачкаш партньора и да му изпиеш лигите, но ти спираш, оглеждаш се, ослушваш се, питаш за разрешение всички на купона и ако някой няма нищо против - целувате се и така нататък... Ако пък има против или сте в кафене - ама моооля ти се, простак такъв, невъзпитан, ама как си позволяваш, я долу ръцете - марш на стола от другата страна на масата, само в очите ще ме гледаш! Не, честно - ебати нещастниците. А младите били по-отворени и по-освободени. Чушки и домати. Тъжно ми става за вас. Ебати любовта. Лапешка работа е да ти прави впечатление, че в кафене или на купон, или ако ще на Централния площад, двама се целуват и прегръщат. Какво толкова впечатлително има? За невидели може и да има...

И аз съм напълно съгласна с това изказване. Много важно, че някакви си се целували на публично място. Ми ако сте достатъчно възпитани няма да ги гледате и готово... Детска работа е да се дразните от интимността на околните. Колкото до мен и до въпроса. Пипане, целуване, въгаряне и страсти, но само когато сме двамата сами. И аз не обичам някакви си възмутени погледи да ме зяпат. ;)

Link to comment
Share on other sites

Било то на главната, в асансьор, в заведение, в рейс...където и да е, ако с мен е любимото момиче, ще я целувам! Не мисля, че е проява на нещо друго, различно от любов.

Link to comment
Share on other sites

И аз съм напълно съгласна с това изказване. Много важно, че някакви си се целували на публично място. Ми ако сте достатъчно възпитани няма да ги гледате и готово... Детска работа е да се дразните от интимността на околните. Колкото до мен и до въпроса. Пипане, целуване, въгаряне и страсти, но само когато сме двамата сами. И аз не обичам някакви си възмутени погледи да ме зяпат. ;)

 

И аз мисля че няма нищо лошо двама които се обичат да си се целуват и пипат и кво ли още не пред хора,в кафенета,на центъра и т.н.Не мога да разбера кво против имате.Пък и вярно каза Rennie че ако сте достатъчно възпитани няма да гледате и тва е...

Пък и не вярвам дали ще ви пука къде сте и кой ви гледа ако сте с гаджето си и се целувате и пипКате. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...