Jump to content
BulForum.com

Повече целувате или пипате???


Recommended Posts

Тази тема повече се отнася към мъжете , но и жени могат да пишат разбира се.

Просто се чудех дали докато се целувате се стремите да обарате партниора или не.

:wub:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

имал съм партньорки който не съм се стремял да опипвам :)

 

бе закво да ги целувам аз си ги опипвам докато танцуваме :D :music

Link to comment
Share on other sites

имал съм партньорки който не съм се стремял да опипвам :)

 

бе закво да ги целувам аз си ги опипвам докато танцуваме :D :music

 

JIS, Защо не си се стремял да ги опипаваш? Пък и до колкото знам ти не обичаш да танцуваш... За какво лъжеш хората тука :D

Link to comment
Share on other sites

kvo razbira6 pod obarvane .........i zavisi obi4am pove4e da ya pregry6tam dokato se celuvame ...... e ima i drug moment zavisi kade se celuvate .....dali ste vyzbudeni .....konkretizirai vyprosa...za da moje da ti se otgovori po to4no ne strelyai na posoki :P :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

Ебати темата заклеам се ше .. таковам :D

А иначе по самата тема,в която е вложен много смисъл ..бих казала че е важното да има кеф без значение той от къде идва :woot

Link to comment
Share on other sites

Дори и да идва отзад :laughing:

 

По темата - защо трябва да има разделение? Само целуване и само обарване. Двете трябва да са в унисон :)

С едната ръка се увиваш около врата на девойката, захапваш я в страстна целувка, а с другата масажираш дупето и я притискаш до себе си...хм, не трябва да си представям такива работи... :P

Link to comment
Share on other sites

Абе зависи с к'во гадже си, незнам ама аз като си пийна и си ги избирам едни такива (дето апарата понякога не ги лови)...ужас...сега по темата...изооообщо не съм се замислял, но зависи от мацката...т.е. ако пичката ме кефи ще я целувам, ще я барам...к'вото се сетя...ако обаче сам препил и просто ми трябва някой за утеха...спирам да пиша...:D

Link to comment
Share on other sites

Едно време като бях един невидял гърди/задник младеж бая поопипвах и целувах разни там мацки.Сега не обарвам вече толкова/освен ако не сме голи-тогава може повечко :D /.Ама като се напия и ми е весело...идват ми някакви сексуални изблици и тогава става една

Link to comment
Share on other sites

абе велвета загатна за нещо. според мен тия дето ръчичката им шава постоянно и се стремят да се настиБкат максимално са малко като невидели. гледам някво пишлеме засмукало няква и и стиска гъза и ак мен ме заболяват бузките на дупето. работата в пипането не е да се настискаш, а човека с когото се целуваш да усети близоста да го накараш да се чувства добре, да допълни усещането от целувката. така че трябва да е нежно и да не се прекалява, това се опитвам да постигна аз.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...