Jump to content
BulForum.com

Повече целувате или пипате???


Recommended Posts

Ми ако двойката са отишли на тоя купон специално да могат да се боцнат си казвам 'ебати нещастниците',аз лично много се дразня на някви такива ..събрали сме се ние да пийнем,хапнем,да се видим,да се веселим и някви майна да ми се натискат на среща.. Ми има хотели за тая работа,ако не могат да си ги позволят паркове,пича да си в я води у тях :>

А за целувки и такива неща по кафетата по-смешно нещо не съм виждала..

Лапешка работа  :huh:

 

Е баш лапешка работа е, това е като да идеш на купон някъде и да се наядеш като първия човек, да си легнеш и да заспиш, демек мизериика :] На купони най-много мразя ей такива разни спекани поради любовни интриги и тн. Ако ще се карат може да си излезнат отвън да се разберет, ако ще се таковат, да си идат у тях или където има free терен, и тн, какъв е смисъла да спичат купона с разни глупости.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 80
  • Created
  • Last Reply

Awe hora slaga6 edna torba v pove4eto slu4ai na liceto i gotoo...!

E sq drugo e ve4e akoe nqkvo gotina moje da si pozvoli6 razni ligav6tini tam da q celuva6 ama ina4e samo bara6(zadaljitelno si izbiram nqkoq s golemi **** )i sti6ka6(Obiknovenno i s golqm i so4en zadnik) i si se opravil za parvata ve4er!SLED tui napravo MU6I6!!!!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Рядко ми пука от хората наоколо..Обичам да целувам май повече, но и да пипам...но когато сме насаме обичам най-много. Ама то много зависи и от настроението. Понякога толкова ми се иска да си настискам и нацелувам сладурчето, че не се съобразявам с обтановка, погледи, мнение и т.н.

Link to comment
Share on other sites

Понякога обичам повече да целувам ама понякога ръцете правят нещо за което и аз не знам ;) :woot

 

Работата е относителна и особено зависи от човека до мен.

Link to comment
Share on other sites

ako momi4eto :wub: iska da bude opipvano, to vseki koito znae za kakvo stava vapros 6te razbere tova, ako li ne prosto se staraite zanapred da vkarvate pove4e strast v celuvkite si i otno6enieto si kum su6testvoto koeto obi4ate, i taka to samo 6te se otpusne dokato se stigne i do obarvane ... i t.n. :love

Link to comment
Share on other sites

Ами по принцип двете едновременно, но ако има терен и нагласа, нещата се разгорещяват отсамо себе си :P За всяко нещо си има подходящо време, не ми се струва нормално да опипаш здраво някой(който примерно не познаваш добре), а след това да се целувате, по-скоро в оратния ред... Знам ли... Хора всякакви :) На мен лично и двете ми допадат, стига да съм с любимия човек. :wub:

Link to comment
Share on other sites

Аз по едно време бях много надъхан да спра някое момиче по главната и да го разцелувам :) Все пак шансът е 50/50 - или ще ми удари шамар, или ще се разтопи в прегръдката ми и ще ахне :)

Link to comment
Share on other sites

Аз по едно време бях много надъхан да спра някое момиче по главната и да го разцелувам :) Все пак шансът е 50/50 - или ще ми удари шамар, или ще се разтопи в прегръдката ми и ще ахне :)

 

ehhhhh a 6to ne go napravi :confused

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...