Jump to content
BulForum.com

Funny Pictures


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Текста написан на дъното е преведен под картинката.

 

bx.jpg

 

Отговор от проф.:

 

Скъпи Майкъл,

 

всяка година се опитвам да повиша оценките на учениците си, давайки им този относително лесен тест върху 3 от темите, състоящ се от 100 въпроса, на който трябва да се отговори с "Вярно" или "Грешно". За изминалите 20 години, през които преподавам Основи в комуникациите 101 в този университет, никога, дори веднъж, не съм виждал някой да изкара по-малко от 65 точки. В следствие на това, твоят резултат от 0 е първият в историята и неминуемо сваля средният резултат на класа с цели 8 точки.

 

Имаше два възможни отговора: А) вярно и Б) грешно. Очевидно, в опита си да познаеш на късмет поне една четвърт от въпросите, ти си дал отговор В на всичките 100. Сякаш не си погледнал дори и един единствен въпрос. За съжаление, това означава, че не взимаш изпита за този предмет. Ще се видим следващата година.

 

Нека Бог се смили над душата ти.

 

Искрено,

професор Уилиам Търнър

 

П.П. Ако всичко друго не сработи, опитвай с Б от сега нататък. Б е новото В.

Link to comment
Share on other sites

Това с отговора В ме уби.Леш дале...просто...толкова са много в БГ училищата децата ,които си мислят точно като този младеж...то не е смешно ,притеснително е.

Link to comment
Share on other sites

negramotnici.jpg
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
...

защо не съм разбрал че Пловдив се намира в София :confused

Абе ти да не си излъгал за годините си ? :huh: Гледам и в темата за PES 2008 и тука страшни поустове вадиш

оле хора не мога да не споделя току що в лигата вкарах много як гол: значи центрирам от корнер в полето , топката се удря в главата на защитника и удря страничната греда и след това вкарвам с нападателя :P

А за снимката с имената - човекът може да живее в Пловдив и да работи/учи в София.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

без коментар... не е за хора със слаби сърца... :P

 

432276_t.jpg

 

тук пишем модерно на шльокавица :)

 

572809_t.jpg

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...