Jump to content
BulForum.com

Funny Pictures


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

От това, което виждам банана е замразен (най-вероятно с течен азот) и затова е с ръкавица. С него забива нещо като пирон. Но каква е идеята от цялата тази работа :confused

Link to comment
Share on other sites

От това, което виждам банана е замразен (най-вероятно с течен азот) и затова е с ръкавица. С него забива нещо като пирон. Но каква е идеята от цялата тази работа :confused
Очевидно колежка от ТУ :bgrin:
Link to comment
Share on other sites

Какво друго може да се очаква от едно просто хъски...

 

 

Малко оф: Много си прав, хъскито за друго освен за впряг не става, а и дори за впряг някои не могат да се научат !!!

Link to comment
Share on other sites

Но каква е идеята от цялата тази работа :confused

Може би, че банана не го използва само за ядене ами и за "други неща"??? :bgrin:

Link to comment
Share on other sites

DSC00528.JPG

 

Не че нещо, ама не е ли ОТЧЕТ правилната дума... съмнявам се, че това е някъв специален термин, ако е така се извинявам.. това не е толкова funny, колкото изнервящо де ама... поне на мен ми въздейства така.

Link to comment
Share on other sites

Така е правилно. :) Нещо от руския идваше, но забравих как се превежда по-точно. Демек документа не е за отчет на приходите и разходите на психото, а че не се водиш записан там. ;)

Link to comment
Share on other sites

/Офф

 

Принципно и аз я знам от руския тая дума ама в българския не я бях срещал. Възможно е да съм се объркал просто ама до сега не се бях заглеждал какво пише и ми направи адско впечатление днес. :)

Link to comment
Share on other sites

paris-hilton-digging.jpg

АХАХАХАХХАХА :punk :laughing: :lol: Парис Хилтън еврибоди ^^.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...