Jump to content
BulForum.com

Funny Pictures


Recommended Posts

  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply
  • 2 weeks later...
Само аз ли не схващам за какво става въпрос ?

 

Cock предполагам че знаеш какво значи.. :tongue Въпросът е там, че девойката го язди тоя cock, но не кожения, а самото колело така се казва.. Игра с думите един вид.

 

Бтв само на мен ли ми се струва, че да обясняваш защо една смешка е смешна е мноу смешна ралта?

Link to comment
Share on other sites

Cock предполагам че знаеш какво значи.. :tongue Въпросът е там, че девойката го язди тоя cock, но не кожения, а самото колело така се казва.. Игра с думите един вид.

 

Бтв само на мен ли ми се струва, че да обясняваш защо една смешка е смешна е мноу смешна ралта?

 

Не се прави така бе човек. Ти развали целия кеф! Трябваше да го поизмъчиш малко Ael :) Не така всичко на готово... Хората дето ги мързи да си размърдат сивото вещество, и даже не се опитват да си преведат линка ако не с друго то с sa dictionary, следва да бъдат "рибосани" и да им се покаже колко голяма Риба са и колко "рибажна" е постъпката им :) Ей туй е кефа в цялата работа с обяснението колко смешна е картинката...

Link to comment
Share on other sites

И от кога ваше величество притежава едноличната власт да разграничава смешно от несмешно?

 

Кое по-точно те накара да приемеш мнението ми за това на всички?

 

За мен снимката не е смешна изобщо. Period.

Link to comment
Share on other sites

В интерес на истината след като постнах се върнах на ново да видя кво съм изпуснал толкова и тогава прочетох, че на рамката пише "cock". Домързя ме да си едитвам поста пък и поддържам мнението на w00x че не е fascinating картинката. А на господина с рибките даже не му дочетох поста.

Link to comment
Share on other sites

Кое по-точно те накара да приемеш мнението ми за това на всички?
В интерес на истината, картинката изобщо не е смешна. Независимо какво означава Cock :)
Май не се справяш особено успешно с изразяването на мислите си :) Ако някой се грижи за интересите на истината, значи това означава, че изказва личното си мнение?!

Хах...

А онзи, смисления, дето не гледа, но коментира... просто съм безсилен дори да се опитвам да го затапя повече, отколкото сам се затапва с коментарите си :)

'Айде, за да е пълен офтопика:

thumb_sredna_24522.jpg

Link to comment
Share on other sites

И последно за днес - нови модели домашни чехли. Ама хубави и най-важното екологични:

 

00033120.jpg

Link to comment
Share on other sites

Май не се справяш особено успешно с изразяването на мислите си :) Ако някой се грижи за интересите на истината, значи това означава, че изказва личното си мнение?!

Хах...

 

Понякога цигарата е просто цигара.

Link to comment
Share on other sites

Опита ти за метафора беше плачевен. В интерес на което и да е било...

 

Иначе се чудя как имаме наглостта да се оплакваме от снега :)

thumb_sredna_26696.jpg

Редактирано:

О не!

thumb_sredna_26684.jpg

Link to comment
Share on other sites

Е, не! Такива идиоти просто няма!

Електричар съм, все пак:

 

00033502.jpg

 

тва ако не е правено специално за снимката,тия са бахти тъпаците :blink:

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...