Jump to content
BulForum.com

Ивана гола


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Брей....нямат ли професионални апарати тия папараци....т'ва аз да бях го снимал с моя апарат по-добре щеше да излезе. А пък ако е имал и хубав зуум....щеше да бъде супер, ама без статив не става. Явно не я е дебнал, а я е хванал случайно. :wir А кат' гледам и снимките са сканирани...може и от там да идва лошото качество.

Link to comment
Share on other sites

Брей....нямат ли професионални апарати тия папараци....т'ва аз да бях го снимал с моя апарат по-добре щеше да излезе. А пък ако е имал и хубав зуум....щеше да бъде супер, ама без статив не става. Явно не я е дебнал, а я е хванал случайно.

Приятелю, такива снимки се правят напълно случайно, един път в живота, никой не може да мисли в такъв момент с какво ги прави... Пак хубаво че и такива има.

Но честно казано прословутите силиконови цици не исглеждат толкова внушително.

Link to comment
Share on other sites

Neznam ama tazi na snimkata mi se strua 4e samo prili4a na Ivana!!Pak i vijte samata obstanovka!!Tva e nqkav takav evtin hotel!!Ako e tva e Ivana tq 6te6e da e na nqkoi dosta po luksozno mqsto ne mislite li?? :punk

Link to comment
Share on other sites

Тея снимки много афиф ми изглеждат пък Ивана мнооо мнооо не мяса на тва за дето я мислих мноо по-зле е .

Link to comment
Share on other sites

Абе уж печелят от участия, ама колко печелят само те си знаят...

Иначе циците добре изглеждат..вие какво искате, някакви баскетболни топки сигурно :)

Само където тоя силикон е гадна работа, някой от вас ако е мачкал силиконова цица ще знае...

 

Lord_Gudo...грим .. много грим.

Link to comment
Share on other sites

Mi moje da nqmat pari ama 4ak pak da ide v takav hotel!!Pozamislete se ve hora!!!Az da zimam za edno u4astie 300lv(koeto se pla6ta na tretoklasna 4algadjiika) pak neka da ne moga da otdelq 4 5 hilqdarki za edna hubava po4ivka!! :punk

Link to comment
Share on other sites

Абе ти дай сума ти пари за силикон и други простотии, пък после имай пари за почивка :)  ;)

 

Ei tva mi haresa!!!! :woot Ne bqh se zamislql predi tva!!!!Ma tq ve4e baq godinki ba4ka kato pevica trbva ve4e da si e izplatila silikona! :P

Link to comment
Share on other sites

Или щото се слага всеки ден...

 

караман, по принцип съм останал с добро впечеатление за теб, така че не го разваляй, като се обаждаш там, където очевидно нямаш и представа, за какво става въпрос.

Link to comment
Share on other sites

Верно евтин хотел.Много грим и силиконови бомби = чалга певица.Нали за нея разправяха че е дебелогъза,ако не се лъжа.Тя явно и пари по задника е хвърлила доста.Ама каде и е тъпкача. :confused

Link to comment
Share on other sites

Абе ти дай сума ти пари за силикон и други простотии, пък после имай пари за почивка :)  ;)

 

То пък тя ги дава тея пари за силикона и другите работи, ше знаеш :) Супер нагласена работа ми се виждат тея снимки. Тва даже не съм сигурен дали е хотел или някъв блок от соц стройтелството. Няква мазна панелка :)

Link to comment
Share on other sites

Naglaseni sa q. Trqbva da e s 15 dioptyra, za da ne go vidi toq dolu s fotoaparata. A ot druga strana - koq jena po dqvolite izliza gola na terasata?  :confused

аз се разхождам гол по двора у нас - проблем ли ти е ;) ? щото кат съм си в нас мога да си правя квото си искам :)

друг е въпроса че на някои от тея снимки муцуната на таз седи кат монтирана, ама може и от тежкия грим. а коя жена ходи с толкоз тежък грим на плаж а после си седи на терасата и си пуши с него..... то верно че от чагларки сичко може да се очаква.

Link to comment
Share on other sites

И на мен ми изглежда наредено!Често ивана излиза гола на терасата.Като я гледам е бая на височко.Целия град ше я скиба(и снима :P ).

Хаахахха а бе някой тръгнал да гледа на хората терасите за голи чалгарки :wir :P

Link to comment
Share on other sites

хахахахахахахахахахахахаха :evil :evil :evil

Ако има такива снимки и на Анелия :evil :ph34r: :evil

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...