Jump to content
BulForum.com

Ивана гола


Recommended Posts

DarkWish аз не мисля че много скалпели е изяла (ако изобщо е яла),защото все пак тая "леличка" може и от годинките да са и виснали н*нките :punk :tongue

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply

Аз от тея снимки не мога да определя дали е Ивана или не, а вие така я обсъдихте, че почнахте шевовете от операциите да броите! Доста добро зрение имате, а може би въображение!

Link to comment
Share on other sites

sandman все пак всички чалгарки без грим изглеждат като спарцуцани кожи така че аз мога да ти гарантирам че това е ивана а за Ц*ците бая може да се поспори дали не е яла скалпел :)

Link to comment
Share on other sites

Може да се поспори това дали е Ивана.Не знам ама при толкова много песни, концерти, клипове и други фолк щуротий.Едва ли щеше да живее в такава уръпана сграда.Тази тераса ми прилича като на тези в старите блокове.Според мен не тя.Пък и много ми е интересно да знам какво е това зад жълтото стъкло.Дали е гола или е с нещо облякана.Иначе ако трябва да говорим за циците й.Не са зле.Има кво да се стиска.Радвайте се че не са ви пуснали снимки на Деси Слава онази дето беше в Шоуто на Слави.

 

Edit:@snejko преди малко ти скивнах поста.Я дай адресче и ние да ти направим някой друга "Акция" - снимчица... Може пък по-хубава да стане от на Ивана... / извинявам се за ОФФТОПИКА /

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
kade e taq snimka kato ne e v FTP-to kajeta da q vidq ako ne sa q iztrili :) pls  :D  :rolleyes:

 

Primerno moje6e da izpolzva6 edno hubavo ne6to nare4eno Search :) A za da te poulesnq malko 6te ti dam link4e napravo Tyk :punk

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...