Jump to content
BulForum.com

Ивана гола


Recommended Posts

  • Replies 98
  • Created
  • Last Reply
Еееее да имаше голи снимки на Глория и Десислава..... :love  :love  :woot

Ако си гледал Сигнално жълто даваха на Глория пу***та ама не беше колаж поне аз така мисля шото така да се подправи :wir просто без гащи и с няква пола и се виде :woot

Link to comment
Share on other sites

Хващам се на бас,че вас критиците,ако ви снимат по организъм ще сте пъти по-зле от жената!Караман,какво значи "циците и са по-зле от истинските на някоя 12 годишна"?Ти изглежда имаш преки наблюдения в/у циците на 12 годишните?Какво искате от жена на 30 и кусур години,раждала най-вероятно(идея си нямам така ли е)?

Не слушам чалга,но съм я чувала да пее народни песни(и не само-градски транспорт,няма как!) и смятам,че има глас,няма кво да си кривя душата.Поне заради таланта можехте да проявите малко уважение :blink:

Link to comment
Share on other sites

Те всичките я кълнат и плюят жената,ама ако им падне никой няма да и прости .

 

 

PS.Те всички разправят че не слушат чалга,ама тва малко ме съмнява :angry: не се праете.Всички слушат :angry1

Link to comment
Share on other sites

Те всичките я кълнат и плюят жената,ама ако им падне никой няма да и прости .

PS.Те всички разправят че не слушат чалга,ама тва малко ме съмнява :angry: не се праете.Всички слушат  :angry1

 

Мухахахаха, браво бе. То все едно да кажеш, че всички мъже са педали.

Абе вие мислите ли преди да изпльоскате дадено мнение?

Link to comment
Share on other sites

И да не обича човек чалга,все пак прави впечатление големият брой красиви певици/или поне добре изглеждащи/.А едно от условията на музиката е да забавлява.По-добре е да гледаш красив кон,отколкото озъбено магаре.

Link to comment
Share on other sites

abe istinata e 4e jenata bila na sanatorium (a ne v mazna panelka). tam sa napraveni snimkite. sega sadi sanatoriuma. ama te pak kakvo sa vinovni 4e tq si pokazva cicite. i teq deto kazvat 4e e grozna ako im padne 6te q izpravqt ;)

Link to comment
Share on other sites

Туко що явно е приключила шпермурацията и излиза на балкона да се разхлади от бурния секс. Не ако ми падне изобщо няма да и опъна диференцияла, ако ще да е бивша миска.

Link to comment
Share on other sites

Абе, става ;).Дайте още някакъв такъв линк, бе :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Само на мен ли не ми се отваря този линк?!  :confused

 

Spoko i az nemoga go otvora :angry1 ,no vse pak imam si i az edni snimki u nas na ivana na edna teraska,ta taka ili ina4e znam kakvo predstavlqva... ne e ni6to osobenno jena na okolo 40-te.. i mrazq 4algata i ne samo neq i drugi stilove.. darja si na tehnoto i vsqkvi psyho muziki(kato progressive trans) i se umazvam kato bebe6ki pampers... :tongue

Link to comment
Share on other sites

http://warez.ru:8080/OLD_FTP/Pictures/Ivana.Gola/

 

Научете се да търсите, а не всеки път да се оплаквате че снимките ги нямало! Естествено че ги няма там, вече не са на FTP-то!

 

Edit: Sorry, не мога да критикувам конкретно за вас, защото се нови...

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...