Jump to content
BulForum.com

Какво мразят жените?


Recommended Posts

Sushto mrazq da slusham glupostite koi koq kak e*** ...

mmda, tova me drazni unikalno mnogo i pochti vinagi pochvam da gledam losho i da obijdam horata ili da gi byzikam pred vsichki bez da se usetqt. i v dvata sluchaq gledam da gi zasegna maximalno mnogo. spomnqm si kak mi se razqsnqvashe vednyj na koq kak i mirisheli krakata...

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Не сте прави,че мразят футбол и т.н.Аз лично се чувствам много добре в компанията на мъже,и не ми пречи да говорят за футбол,кой коя забил или какво станало на еди-кой си купон.

Дразня се,когато започнат да си говорят за казармата,или за старото време,когати са правили хиляда щуротий,или когато говорят за тяхни познати,дето аз не ги познавам.

"И знаеш ли тя какво направи.." , "И тои какво каза".......

Започват се едни безинтересни за мен разкази,в които аз седя безмълвна и сякаш ме забравят.Все едно не съм там.Това е.

Link to comment
Share on other sites

Това май те самите трябва да си признаят, за да може ние (като част от тяхния живот) да знаем какво да правим.

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

О,така значи..... :devil

Много мразя,да чуя репликите 'ауе ей шшш пич,виж й на тая задника! малеее....' :angry1

Или пък 'Тя оная като ме види виднага ще ми се лепне,то е ясно' Уоооооу,по-полекааа... :blink: :angry:

Мразя да ми бииип-кат като си вървя невинно по улицата! :angry1

Другото пак го забравих :wacko: B)

Link to comment
Share on other sites

Мразя да видя готина мадама по тротоара, и да НЕ и бипна. (в рамките на шегата).

Предчуствам словестни (писмени) престрелки между мъже и жени...

Link to comment
Share on other sites

не ми се иска ама трябва да зи призная-обичам темата за казармата-тя няма край и е пълна с простотия до простотия! :P

няма тема ,която да ме дразни,стига да не се прекалява!

единственото ,което ме вбесява са нахални мъжки,на които им казваш да си гледат работата, а те пак на сред улицата ти разправят как трябвао да пият по едно кафе с теб :angry:

Link to comment
Share on other sites

Мразя мъжете винаги да се правят на по-умни. Мразя отношението като към някаква евтина играчка. Мразя мъжете да плюят по улицата. А също и натякването е адски гадно. Ние, жените (момичетата), не натякваме толкова... Лични наблюдения...

Link to comment
Share on other sites

Mразят да говорят като че ли са по-умни от тях, не обичат мъжете да говорят за неща в които те не могат да вземат участие и да се изявят и да се покажат колко са умни и че за 2 дена са направили 3 гънки на мозъка. Мразят мъжете да мрънкат повече от тях. И много мразят като вървят по улицата да НЕ им викат 'ауе ей шшш пич,виж й на тая задника! малеее....', да НЕ им подсвиркват по пътя и да НЕ им бибкат като си вървят "невинно" по улицата, защото после не могат да се оплачат колко го мразят това нещо. :)

 

П.П. Някой материали са взети и обработени от тук.

Link to comment
Share on other sites

Mразят да говорят като че ли са по-умни от тях, не обичат мъжете да говорят за неща в които те не могат да вземат  участие и да се изявят и да се покажат колко са умни и че за 2 дена са направили 3 гънки на мозъка. Мразят мъжете да мрънкат повече от тях. И много мразят като вървят по улицата да НЕ им викат 'ауе ей шшш пич,виж й на тая задника! малеее....', да НЕ им подсвиркват по пътя и да НЕ им бибкат като си вървят "невинно" по улицата, защото после не могат да се оплачат колко го мразят това нещо. :)

 

П.П. Някой материали са взети и обработени от тук.

Супер! Завиждам ти!(защото си с широко отворени очи)

синсити е,аз не обичам това да се извършва пред мен!ужасно тъпо е...

Link to comment
Share on other sites

Много мразя,да чуя репликите 'ауе ей шшш пич,виж й на тая задника! малеее....'  :angry1

Има доста момичета, които харесват да ги обсъждат мъжете, макар и не по този селски маниер, който ти описваш!!!!
Link to comment
Share on other sites

Аз също съм на мнение, че нежната половинка (в повечето случаи) се чувства поласкана от факта, че и обръщат внимание, стига това да не е от някой грозник или надървен цганин :angry:

Link to comment
Share on other sites

Хахаха, забелязал съм, че повечето жените ме намразват, когато им докажа, че всъщност съм по-умен от тях. За това обикновено се правя на идиот :)) от такт нали, да не си разваляме отношенията за глупости ;]

Е, отварям скобата да споделя една мадама, която maddrum познава, беше му от випуска - тази мадама просто умееше да ме затапи с половин приказка... ама свикнах, ненапразно зад МГ-то, в една от пушилните дълго време имаше надпис Пешо + <anonymous> = eternal terror

Link to comment
Share on other sites

Аз също съм на мнение, че нежната половинка (в повечето случаи) се чувства поласкана от факта, че и обръщат внимание, стига това да не е от някой грозник или надървен цганин  :angry:

Не е честно спрямо грозниците!!!! :cry
Link to comment
Share on other sites

Не е честно спрямо грозниците!!!! :cry

Имах предвид хора, които се мислят за голямата работа и че, едва ли не, ще им излезне късметът. А може би и другото съм имала предвид... Еми гадна съм , но е така... Някои ги наричат "селяндури", но не мисля, че и това е правилният начин за определение...

Link to comment
Share on other sites

Имах предвид хора, които се мислят за голямата работа

Мне. имаше предвид точно грозниците. :D

Но преди да се засегнеш нека кажа че в това няма нищо лошо. Да не говорим че красотата (респективно грозотата) са субективни неща. Така че.. е нормално да не харесваш хората които не .. харесваш :D

Link to comment
Share on other sites

Мне. имаше предвид точно грозниците.  :D

Но преди да се засегнеш нека кажа че в това няма нищо лошо. Да не говорим че красотата (респективно грозотата) са субективни неща. Така че.. е нормално да не харесваш хората които не .. харесваш  :D

Ам, не че се засегнах, но аз сама си признах в предишния пост - "А може би и другото съм имала предвид" :) И все пак аз винаги съм била състрадателна, но тук говорим и за глупаво, грозно поведение...

Link to comment
Share on other sites

Мразя неловкото мълчание.

Мразя да ме оглеждат, докато си говорим като имат толкова много други възможности да го направят.

Мразя да ми е скучно.

Мразя да ме лъжат-това че слушам не означава, че наистина чувам.

Link to comment
Share on other sites

Днес за пореден път се убедих, че мъжете винаги се имат за най-умните... Не казвам, че не са, ама понякога... Разбрали-неразбрали, компетентни или не... Мразя го тва нещо!

Link to comment
Share on other sites

Жените мразят другите жени поради борбата за по-добри гени за децата си.

При мъжете съществува мъжка солидарност поради природата им да се стремят да бъдат с повече жени, с цел продължаване на поколението.

 

Всичко е .. Discovery Channel. :D

Не го усложнявайте повече като всичко е толкова простичко и е отдавна измислено от Майката Природа. :P :allien

Link to comment
Share on other sites

Бе не знам к'во мразят жените, ама една май ме мрази - осещам странна болка в раменете си...

С'еа и в мазохиста..

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...