Jump to content
BulForum.com

Какво мразят жените?


Recommended Posts

Е кой нормален мъж ще си хване грозна жена? Трябва да е изпаднал доста... Докато мога да изброя поне дузина познати които ходят с разни "вратлета" заради мустанга в гаража, и близкото приятелство с Бенджамин ;)

 

snejko, и аз харесвам жени "с бъдеще" а не някакви напурдени повлекани, които освен да се кипрят и да си веят перките, немогат.

 

Истината е някъде по средата, каквото и да си говорим B)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 199
  • Created
  • Last Reply

Парадокса в случая е, че най-много пишат в тази тема мъжете :)) И аз разбира се не правя изключение... И като че ли се получава парадокса, че мъжете повчват да обясняват на жените (например кака ми snej) какво харесват :))

Супер яко, а?

Link to comment
Share on other sites

Ami.. Jenite nai-mn mrazqt da se govori za drugi jeni v tqhno prisustvie ili da kazva6,4e nqkoi ili ne6to struva pove4e ot tqh..Auu Tva e brutalno.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Защо държиш да определяш вместо някой друг кое е хубаво и кое не?

/* едит */

 

Между другото, смяташ ли се за красива? crazy.gif

 

farrel, нещо не ти виждам отговора на провокацийката =)

Link to comment
Share on other sites

ooo щoм държиш ще ти отговоря-не се опитвам да определям разни неща вместо другите ;) ясно е че за всеки влак си има пътници и всичко е въпрос на вкус,но когато видиш красив човек той е такъв,без значение дали е по твой вкус или не!често ми се случва да водя разговора:

-много е яка нали?(текат му лигите)

-да ,бе хубава,ама мен лично не ме кефи!

-аа,супер е ,супер е!

 

и много се ядосвам като ми каже някой от мъжки пол ,че не можел да определи дали еди кой си пич бил хубав или не,та нали и той е мъжки :confused пълни глупости :wacko:

 

имам огледала, но във всяко се виждам по различен начин,иначе оставям на другите да ме смятат,аз само се оглеждам чат-пат ;)

Link to comment
Share on other sites

имам огледала, но във всяко се виждам по различен начин,иначе оставям на другите да ме смятат,аз само се оглеждам чат-пат ;)

Невестулков, разбирай го като "да"...

 

Вярно е, че не мога да определя, дали даден мъж е хубав. Мога да определя, дали е смачкан или с правилнми черти. Но красотата е субективно понятие. В такъв случай няма хубави мъже, защото на мен нито един не ми харесва... Ама не е баш така. Затова макар и да е много субективна, красотата все пак има някаква средна стойност от повече мнения на компетентните органи. Аз като некомпетентен не мога да се изказвам. Същото важи за жените. Не ми излизайте с номера, че можете да прецените. Защото не е така.

Link to comment
Share on other sites

Вярно е, че не мога да определя, дали даден мъж е хубав. Мога да определя, дали е смачкан или с правилнми черти. Но красотата е субективно понятие. В такъв случай няма хубави мъже, защото на мен нито един не ми харесва... Ама не е баш така. Затова макар и да е много субективна, красотата все пак има някаква средна стойност от повече мнения на компетентните органи. Аз като некомпетентен не мога да се изказвам. Същото важи за жените. Не ми излизайте с номера, че можете да прецените. Защото не е така.

Аз жените ги възприемам с очите, които гледат всяко друго прекрасно творение на природата и ги оценям с мозъка, който оценя залезите, кокичетата и морето. Е, има жени, които гледам като красива корица на евтин роман и други, които са ходещи Джоконди. Мисълта ми е, че не би трябвало пола да определя естетическия вкус към нещата, респективно хората.

Link to comment
Share on other sites

То хубаво да е така, но е малко по-различно. Казах го и преди - можеш да гледаш и да оценяваш. Принципно да. Само дето, пак се повтарям, това красотата е субективно нещо. И за да стане обективно, сме си измислили някакви критерии за тоя трансфер. Защото и кокичето е субективно красиво и може на някого да не му хареса. Ама то е красиво за нас, защото повечето хора го харесват. И с хората е нещо такова. Една жена се определя като красива, ако е харесвана от мъжете. Да, мъжете може да са дебили и да харесват всякакви (което и на мен не ми е по вкуса), но така седят нещата. Т.е. така нещата изглеждат обективни. Иначе субективни мнения всеки може да има за всичко, но с тях се борави малко по иначе.

Link to comment
Share on other sites

Аз под красиви мъже разбирам актьорите от филмите например.Не напразно са избрани да бъдат там пред целия свят и няма да изброявам имена.

Link to comment
Share on other sites

...Една жена се определя като красива, ако е харесвана от мъжете.

Глупости :)

 

ти например как разбираш харесван ли си от жените, а? :) Ти само си мислиш, че забираш как те възприемат и какво мнение имат, но голата истина е, че всъщност изобщо неможеш да си сигурен.

Всеки, който се самооценява е в голама заблуда :). Това всеки трява да остави в ръцете на другите.

Или да го кажа с две думи, една жена/мъж е красива/красив ако ти я определяш като такава/такъв. Т.е. мозакът ти е сработил и по твоя списък от критерии я/го е оценил като такава/такъв. Именно тука вече е раликата между индивидите - "списъка от критерии", който всеки сам изгражда! За самия списък кое, как и защо вече е друга обширна тема.

 

Така, че е смешно да се твърди, че НЕМОГА да каза за НЕЩО СИ дали Е или НЕ Е красиво... МОГА!!! Моето мнение и решение обаче дали важи със същата сила за теб няма никакво значение.

Link to comment
Share on other sites

ти например как разбираш харесван ли си от жените, а? :)

 

Ами не разбирам. Дори, когато са го показвали, аз пак не разбирам. А пък сам мнение за себе си да имам ми е още по-чуждо. Странно някак, обаче имам усещането, че с всичко, което каза, само потвърждаваш казаното от мен. Или поне аз съм съгласен с казаното от теб и това имах предвид. Някакво недоразумение май...

Link to comment
Share on other sites

Аз жените ги възприемам с очите, които гледат всяко друго прекрасно творение на природата и ги оценям с мозъка, който оценя залезите, кокичетата и морето. Е, има жени, които гледам като красива корица на евтин роман и други, които са ходещи Джоконди. Мисълта ми е, че не би трябвало пола да определя естетическия вкус към нещата, респективно хората.

 

Джокондата е отвратителна... Жените мразят да ги сравняваш с някоя друга... Особено с бившата... ;)

Link to comment
Share on other sites

Жените мразят цеулита  :) То и мъжете де...

Тоя пък откъде се взе ??? :blink: :wacko: :woot
Link to comment
Share on other sites

Ами не разбирам. Дори, когато са го показвали, аз пак не разбирам. А пък сам мнение за себе си да имам ми е още по-чуждо. Странно някак, обаче имам усещането, че с всичко, което каза, само потвърждаваш казаното от мен. Или поне аз съм съгласен с казаното от теб и това имах предвид. Някакво недоразумение май...

Ами няма как да си съгласен с мен. Или по-точно не мисля, че сме на еднакво мнение! Доколкото си спомням ти твърдиш, че един мъж неможе да оценя друг мъж, а аз пък смятам, че може. Само дето повечето от пишещите оценят красотата на жените по това стават ли за секс и инстинктивно правят така и с мъжете. Та оттам и смятат, че немогат да имат такова за тях, защото видиш ли, не стават за секс!

Link to comment
Share on other sites

Джокондата е отвратителна...

Мдам...не те одървя нали => отвратителна. Само дето тя е малко символ...ама нищо де, така или иначе за ебане не става, няма какво да мислим отвъд ебането.

Link to comment
Share on other sites

Ами няма как да си съгласен с мен. Или по-точно не мисля, че сме на еднакво мнение! Доколкото си спомням ти твърдиш, че един мъж неможе да оценя друг мъж, а аз пък смятам, че може. Само дето повечето от пишещите оценят красотата на жените по това стават ли за секс и инстинктивно правят така и с мъжете. Та оттам и смятат, че немогат да имат такова за тях, защото видиш ли, не стават за секс!

 

Мда, това е пробивът в моето мнение. Смятам, че обективната красота се определя от това, дали те харесват жените (теб конкретно) или мъжете, но моите критерии се различават доста от тези на повечето мъже. Честно казано, не разбрах, какво има това общо с оценяването на мъж от мъж... С нищо не го прави по влизащо в обективната част. За субективната не си говорим - всеки може да има мнение за всичко.

Link to comment
Share on other sites

Едно ще ви кажа - не обичат мъжете да се изказват неподготвени за теми, които едва ли повечето могат да обсъждат. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Едно ще ви кажа - не обичат мъжете да се изказват неподготвени за теми, които едва ли повечето могат да обсъждат.  :)

Аз обичам пък :D :P :huh:

Мразя мъжките да се държат грубо и тъпо като хора без капчица мозък.

Мразя женски,които ми свалят приятеля :angry1 Ще ги изям ей! :pirate Ще ги схрускам,ще ги ритам и скубя! :rolleyes: :love Аз съм си ангелче,преди всичко. :) :D

Мразя да чакам повече от 20 минути на среща.До 20 минути може. :)

Ууу,разприказвах се :huh: B)

Link to comment
Share on other sites

и много се ядосвам като ми каже някой  от мъжки пол ,че не можел да определи дали еди кой си пич бил хубав или не,та нали и той е мъжки :confused  пълни глупости :wacko:

Ами да ти кажа честно не можем да се определяме кой е хубав и кой не... Примерно аз мога да кажа, че някой изглежда идиотски, като ръб или нещо подобно, ама при нас красотата зависи много повече от женския вкус, щото за жени си има по-общи критерии и по-лесно се преценява, макар че и тази преценка е субективна... Вие жените също не можете да се преценяте правилно винаги, примерно някоя която ти смяташ за хубава може да не ми хареса и обратното...

 

А по темата - жените мразят да им противоречиш...

Link to comment
Share on other sites

Ами да ти кажа честно не можем да се определяме кой е хубав и кой не... Примерно аз мога да кажа, че някой изглежда идиотски, като ръб или нещо подобно, ама при нас красотата зависи много повече от женския вкус, щото за жени си има по-общи критерии и по-лесно се преценява, макар че и тази преценка е субективна... Вие жените също не можете да се преценяте правилно винаги, примерно някоя която ти смяташ за хубава може да не ми хареса и обратното...

 

А по темата - жените мразят да им противоречиш...

 

Зависи какво разбираш под "красота". Аз, примерно разбирам под "красота" 1.80 мадама, 54кг, черна права или начупена коса до кръста, тъмен цвят на кожата (не негърка...мулатка може), тъмни очи и изваяно лице. Има и още много, но спирам до тук. Това е, ако говорим за външна красота. Вътрешната при мен, обаче е по-важна, но до някаква степен. Искам да кажа, че всеки си има различия в интересите, примерно ти може да харесваш....руси, да речем. Незнам защо сте се хванали да спорите що е то красивото. Така никога няма да излезнете на глава.

По темата: Жените мразят, това е. Понякога и те не знаят какво, но важното е да мразят нещо. Понякога само се чудят какво да ги ядоса, за да може да си излее гадното настроение върху някой, обикновенно този някой е най-близкия мъж, защото са свикнали постоянно да му мрънкат за нещо. И евентуално, ако на мъжа му пука за тази жена, значи той е свикнал да понася всекидневното напрежение, насъбрало се у жената. С една дума жената си търси кошче за душевни отпадъци у мъжа. Ако има за какво, ще вдигне скандал до небесата, или пък ще се нацупи, или пак нещо от тоя сорт с надеждата да получи малко внимание и добро отношение. Ако няма причина винаги ще намери някаква, поне в това са царици. Та, да обобщя - жената е много интересно същество, с което трудно се живее, но лесно се свиква :)

Link to comment
Share on other sites

Какво мразят жените

Мен :unsure:

Aquila дръж се бе, не се отчайвай :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.


×
×
  • Create New...